Doporučení z první ruky

Mgr. Zuzana Půžová — expertka na Google Workspace a automatizace procesů pomocí Google Tabulek


Zobrazuji č. 11-13 z celkem 13 doporučení

Zuzku jsme oslovili s požadavkem vytvoření a propojení Google tabulek evidence pracovní doby zaměstnanců tak, aby v celém procesu, tedy od prvotního zápisu zaměstnance až po odeslání podkladů mzdové účetní, bylo co nejvíce činností a výpočtů prováděno automaticky. Na začátku proběhla konzultace, kdy jsme nastínili naše představy a během velmi krátké doby jsme za pomoci Zuzky byli schopni vytvořit skvělý systém, který nám ušetří práci s ručním přepisováním údajů, čímž ušetříme čas a také se tím eliminuje chybovost. Připadalo nám, že pro Zuzku v tabulkách nic není problém. Tedy, nejenže nám to tak připadalo, ono to tak opravdu bylo. Zuzka je nejen profesionálka a tabulkové eso, ale je také velmi příjemná a spolupráce s ní pro nás byla opravdu inspirativní. Už teď se těšíme na další, máme toho v plánu ještě dost.

Hana Mahlová
Chdimpuls.cz
www.chdimpuls.cz

Oslovila jsem Zuzku, aby mi pomohla s nastavením automatizací v Google sheets. I když jsem se sama pokoušela automatizaci nastavit pomocí AI, až Zuzka rychle pochopila co potřebuji a vše mi pomohla nastavit :-) Má lidský přístup a navíc mi kromě mého požadavku navrhla další návrhy, jak zefektivnit a vylepšit práci v tabulkách. Rozhodně budu ráda pokračovat se Zuzkou ve spolupráci. Zuzi, díky moc :-).

Zuzana Thaiszová
Google workspace administrator
Mgr. Helena Michálková

Zuzka je opravdu skvělá. Propojil nás kolega, který pro mého klienta spravuje Google Workspace, a právě se Zuzkou někde školil Google tabulky. Tak jsem si mu postěžovala, s čím se v tabulkách trápím. Kolega předal Zuzce, ta mi rychlostí blesku odpověděla a můj celovečerní problém vyřešila během pár vteřin. Doufám, že budu mít možnost se Zuzkou v budoucnu spolupracovat a využít nějaké konzultace.

Mgr. Helena Michálková
virtuální asistentka pro administrativu a komunikaci v angličtině