Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Slánská

Ing. Zuzana Slánská

ilustrátorka, grafička a cartoon artist

Ing. Zuzana Slánská
Ing. Zuzana Slánská - logo

Nabízím zpracování dětské ilustrace pro knižní publikace, omalovánky, hry a vytvářím ilustrace na míru pro vaše webové stránky, tiskoviny a jiné propagační materiály. Navrhnu vám reklamní grafiku, která osloví vaše klienty vhodnou kombinací barev, fontů a grafických prvků.

 • Digitální ilustrace a cartoon design
  • ilustrace dětských knih a časopisů
  • ilustrace pro omalovánky, pexesa, hry, obrázky na tapety
  • blahopřání, novoročenky, svatební oznámení
  • ilustrace jako doplnění grafiky pro weby a propagační materiály
  • ilustrace pro obalový design
 • Grafika
  • tištěná grafika (vizitky, letáky, brožury, plakáty, bannery, billboardy, roll-upy, promostánky, obalový design, etikety)
  • loga, logotypy a vizuální styl včetně grafického manuálu
  • ikonografika
  • grafické návrhy na textil

V oblasti grafiky, designu a ilustrací se pohybuji už několik let. Ke každé zakázce přistupuji individuálně a snažím se propojit vaše představy s mými zkušenostmi.

Vybrané reference: Nakladatelství Eltisk, Nakladatelství Albatros Media, Časopis Sluníčko, Dreamstory.sk, Lingea, Mininalepky.cz, Bastard.cz.

Ukázky práce:

Collage, ilustraceKouzla slečny Láryfáry - knižní ilustraceSluneční skřítci - periodické příspěvky časopisu SluníčkoSmall swimmer (cartoon character)Ilustrace pro knihu Nelinka ve světe dinosaurů
Zobrazit všech 72 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Zuzana Slánská
Grohova 41
Brno
602 00
Mobil:733 702 808
Email:zuzana@slanska.cz
Web:slanska.cz
Facebook:Facebook z.slanska
:04964268

Doporučení z první ruky

Pro náš e-shop Originální knihy, kde nabízíme personalizované dětské knížky na jméno, jsme potřebovali kvalitního ilustrátora titulu pro předškolní věk. Oslovili jsme ilustrátorku a grafičku Ing. Zuzanu Slánskou. A to byl dobrý nápad! Její ilustrace knížky Báječný den závodníka jsou pro děti velmi přitažlivé, srozumitelné a nepostrádají vtip a nadsázku. Při spolupráci Zuzka kreativně reagovala na všechny naše připomínky, komunikace byla vstřícná a operativní. Dílo bylo odevzdáno v předpokládané kvalitě a dohodnutém termínu. O naší spokojenosti svědčí i to, že ještě před definitivním dokončením knížky jsme si se Zuzkou dohodli ilustrování dalšího dětského titulu Slabikář povolání. Náš projekt budeme postupně rozšiřovat o nové knížky a věříme, že Zuzku pro ilustrace znovu oslovíme. Jako grafičku a ilustrátorku ji určitě doporučujeme.
Ing. Miroslava Urbánková
jednatelka společnosti ELTISK s.r.o., Uherský Brod

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS