Ing. Zuzana Slánská

ilustrátorka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Nabízím zpracování dětské ilustrace pro knižní publikace, omalovánky, hry a vytvářím ilustrace na míru pro webové stránky, tiskoviny a jiné propagační materiály:

  • Ilustrace dětských knih a časopisů
  • Ilustrace pro omalovánky, pexesa, hry, obrázky na tapety
  • Ilustrace jako doplnění grafiky pro weby a propagační materiály

Ke každé zakázce přistupuji individuálně a snažím se propojit vaše představy s mými zkušenostmi.

Také jsem spustila vlastní SHOPIK, přes který si můžete zakoupit mé autorské produkty pro děti – jak tištené, tak PDF produkty k vytištění.

Vybrané reference: Nakladatelství Eltisk, Nakladatelství Fragment (Albatros Media), Albi, Časopis Sluníčko, Nakladatelství Dr. Josef Raabe, Dreamstory.sk, Lingea, Mininalepky.cz, Bastard.cz, Hvězdárna a planetárium Brno.

Ing. Zuzana Slánská
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Zuzana Slánská
Na Výsluní 1706
Lipník nad Bečvou (Olomoucký kraj)
751 31
Mobil:733 702 808
Email:zuzana@slanska.cz
Web:slanska.cz
Facebook:z.slanska
Instagram:zuzana_slanska
IČ:04964268

Doporučení
z první ruky

Pro náš e-shop Originální knihy, kde nabízíme personalizované dětské knížky na jméno, jsme potřebovali kvalitního ilustrátora titulu pro předškolní věk. Oslovili jsme ilustrátorku a grafičku Ing. Zuzanu Slánskou. A to byl dobrý nápad! Její ilustrace knížky Báječný den závodníka jsou pro děti velmi přitažlivé, srozumitelné a nepostrádají vtip a nadsázku. Při spolupráci Zuzka kreativně reagovala na všechny naše připomínky, komunikace byla vstřícná a operativní. Dílo bylo odevzdáno v předpokládané kvalitě a dohodnutém termínu. O naší spokojenosti svědčí i to, že ještě před definitivním dokončením knížky jsme si se Zuzkou dohodli ilustrování dalšího dětského titulu Slabikář povolání. Náš projekt budeme postupně rozšiřovat o nové knížky a věříme, že Zuzku pro ilustrace znovu oslovíme. Jako grafičku a ilustrátorku ji určitě doporučujeme.

Ing. Miroslava Urbánková

jednatelka společnosti ELTISK s.r.o., Uherský Brod