Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zuzana Slánská

Ing. Zuzana Slánská

ilustrátorka

Ing. Zuzana Slánská
Ing. Zuzana Slánská - logo

Nabízím zpracování dětské ilustrace pro knižní publikace, omalovánky, hry a vytvářím ilustrace na míru pro webové stránky, tiskoviny a jiné propagační materiály:

  • Ilustrace dětských knih a časopisů
  • Ilustrace pro omalovánky, pexesa, hry, obrázky na tapety
  • Ilustrace jako doplnění grafiky pro weby a propagační materiály

Ke každé zakázce přistupuji individuálně a snažím se propojit vaše představy s mými zkušenostmi.

Také jsem spustila vlastní SHOPIK, přes který si můžete zakoupit mé autorské produkty pro děti – jak tištené, tak PDF produkty k vytištění.

Vybrané reference: Nakladatelství Eltisk, Nakladatelství Fragment (Albatros Media), Albi, Časopis Sluníčko, Nakladatelství Dr. Josef Raabe, Dreamstory.sk, Lingea, Mininalepky.cz, Bastard.cz, Hvězdárna a planetárium Brno.

Ukázky práce:

Kouzelné čtení - Moje první barvy a tvaryPříběhy slunečních skřítkůIlustrace pro Najkrajšie rozprávkyAutorská tvorba - Two sis on tripKouzla slečny Láryfáry - knižní ilustrace
Zobrazit všech 34 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Zuzana Slánská
Na Výsluní 1706
Lipník nad Bečvou (Olomoucký kraj)
751 31
Mobil:733 702 808
Email:zuzana@slanska.cz
Web:slanska.cz
Facebook:Facebook z.slanska
Instagram:Instagram zuzana_slanska
:04964268

Doporučení z první ruky

Pro náš e-shop Originální knihy, kde nabízíme personalizované dětské knížky na jméno, jsme potřebovali kvalitního ilustrátora titulu pro předškolní věk. Oslovili jsme ilustrátorku a grafičku Ing. Zuzanu Slánskou. A to byl dobrý nápad! Její ilustrace knížky Báječný den závodníka jsou pro děti velmi přitažlivé, srozumitelné a nepostrádají vtip a nadsázku. Při spolupráci Zuzka kreativně reagovala na všechny naše připomínky, komunikace byla vstřícná a operativní. Dílo bylo odevzdáno v předpokládané kvalitě a dohodnutém termínu. O naší spokojenosti svědčí i to, že ještě před definitivním dokončením knížky jsme si se Zuzkou dohodli ilustrování dalšího dětského titulu Slabikář povolání. Náš projekt budeme postupně rozšiřovat o nové knížky a věříme, že Zuzku pro ilustrace znovu oslovíme. Jako grafičku a ilustrátorku ji určitě doporučujeme.
Ing. Miroslava Urbánková
jednatelka společnosti ELTISK s.r.o., Uherský Brod

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS