Mgr. Zuzana Slezáčková

lektorka angličtiny, překladatelka a autorka e-booku K anglickému didaktickému testu lehce

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jako absolventka oboru Anglický jazyk a literatura, pedagožka a lektorka s více než 30letou praxí se věnuji výuce angličtiny. Nabízím online i offline kurzy a doučování angličtiny pro děti i dospělé. A to jak začátečníků, tak pokročilých. Zajišťuji také překlady mezi AJ–ČJ a korektury seminárních nebo diplomových prací.

Mou specializací je příprava zájemců na úspěšné složení zkoušky FCE (nyní B2 FIRST). Pro ně jsem vytvořila třídílnou sérii e-booků K anglickému didaktickému testu lehce, které obsahují srozumitelný teoretický přehled, příklady a cvičení. Aktuální cena je upřesněna na webových stránkách, a zahrnuje i e-mailovou zpětnou vazbu na vyplněný závěrečný test.

KURZ NA ČERVEN, ČERVENEC, SRPEN PRO ZKOUŠKY FCE A PODZIMNÍ TERMÍNY MATURIT, ZAMĚŘENÝ NA GRAMATIKU — BLIŽŠÍ INFORMACE NA WWW.ANGLIZUZA.CZ

Aktuální nabídka služeb:

  • Výuka angličtiny pro dospělé – Pomohu vám osvojit si základy angličtiny, zdokonalit jazykovou úroveň nebo získat znalosti potřebné pro vaši práci. Tempo si určíte sami.
  • Doučování, příprava ke zkouškám, korektury
    • Učím žáky 2. stupně ZŠ gramatiku, konverzaci a vše, co potřebují k přijímacím zkouškám na SŠ nebo gymnázium.
    • Připravuji středoškoláky na maturitu, přijímačky na VŠ nebo získání jazykových certifikátů.
    • Pomáhám vysokoškolákům se studiem nebo korekturou seminárních či závěrečných prací.
  • Překlady – Zajistím vám kvalitní překlad do/z angličtiny u textů z oblasti architektury, realit, kultury, pedagogiky, umění, společnosti, hudby, kosmetiky aj.
  • E-bookyJak na angličtinu (zdarma), K anglickému didaktickému testu lehce

Mám více než 30 let pedagogické praxe na školách i při soukromé výuce. Celý život se ovšem nevěnuji jen vzdělávání druhých, ale i tomu vlastnímu. Kromě magisterského studia Anglický jazyk a literatura na Masarykově univerzitě jsem vystudovala obor Anglický jazyk pro 2. a 3. stupeň na Univerzitě Karlově v Praze, získala jazykové certifikáty PETFCE (Cambridge 1999 a 2000) a certifikát Hodnotitel ústních i písemných prací pro obě úrovně anglického jazyka v rámci nové maturity.

Inspiraci pro své lekce hledám v kurzech angličtiny v Londýně nebo s rodilými mluvčími z Anglie a Severní Ameriky. A všechny tyto zkušenosti zúročím během vaší výuky.

Mgr. Zuzana Slezáčková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Zuzana Slezáčková
Řadová 4
Brno
623 00
Mobil:774 968 440
Email:zuzanasl@anglizuza.cz
Web:www.anglizuza.cz
Facebook:zuzanasl
Skype:zuzanasl42
Účet:107862380/0300 (ČSOB)
IČ:68701675 (neplátce DPH)