Akce Na volné noze

6. prosince 2019

Zaměstnanci se před koncem roku těší na vánoční večírky no a my zase na poslední kolečko prosincových akcí, které pravidelně pořádáme. Je to pro nás skvělá příležitost se před svátky ještě jednou potkat v širší komunitě, pokecat, nasdílet zkušenosti, tipy, někdy i vyměnit drobné dárky a vůbec všechno dobré do dalšího roku podnikání. No a během uplynulého týdne nám takové události vyšly hned čtyři. Nedělní školení a tři setkání našeho think-tanku + navazující večerní networkingy v Praze, Brně a Ostravě.

Školení podnikání Na volné noze bylo tentokrát sice komornější co do počtu účastníků, o to živější ale probíhala diskuze, kterou na závěr dne ještě vyšperkoval vzácný host tohoto termínu — trenér a konzultant osobní produktivity Daniel Gamrot. To setkání think-tanku byla naopak nabitá až k prasknutí. Kapacitu všech tří prostor (Paralelní Polis, Melvil.space a Impact Hub Ostrava) jsme v podstatě vyčerpali na maximum a ještě nám zůstal dlouhý seznam zájemců, na které už židle bohužel nezbyla. Mohlo za to rozhodně lákavé téma věnované osobnímu marketingu, aktuální pro každého volnonožce bez výjimky, a bezpochyby taky tři hvězdní hosté, kteří ho v jednotlivých městech otevřeli svými úvodními přednáškami: Petr Mára (Praha), Madla Čevelová (Brno), Otto Bohuš (Ostrava). Když se nám vydaří střih, časem si možná jednu či dvě z nich budete moct pustit i ze zkráceného záznamu na našem YouTube kanálu. Všechny dříve vydané najdete na Na volné noze.

Byla to zkrátka paráda a už teď se těšíme na pokračování v dalším roce.

Chcete se příště taky zapojit? Je to snadné: Sledujte naše novinky a buď přijďte na jeden z večerních networkingů (vstup je zdarma, atmosféra mile přátelská), nebo se můžete rovnou stát našimi členy či dorazit na příští otevřené školení.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn

Podobné novinky

Na volné noze Na cestě — jaro/léto

Další série našich otevřených setkání pro freelancery je zde! Potkejme se v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Frýdku-Místku nebo Litomyšli.

Číst dál

Živnostník roku 2024

Odstartovala soutěž Živnostník roku 2024, kterou opět podporujeme coby jeden z odborných partnerů. Minulý rok se velmi dobře umístilo hned několik našich členů. Těšíme se, jak to půjde letos.

Pokud vaše podnikání splňuje podmínky soutěže, účast můžeme vřele doporučit! Je to zdarma a registrovat se můžete přes tento formulář.

Na cestě → Frýdek-Místek, CowoLibre

Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne ve Frýdku-Místku prací a navazováním kontaktů s jinými profíky na volné noze z komunity Volnonožci F≈M — už 29. dubna od 13 do 18 hod. v novém coworkingu CowoLibre Knihovny F≈M.

Zapojit se můžete také do debaty o podnikání s Robertem Vlachem.

Účast je zdarma a nemusíte se nikam předem hlásit — stačí zakliknout účast na Facebooku nebo LinkedIn a dorazit v dobré náladě.

Setkání v Barceloně a Madridu

Jste na volné noze více do světa nebo máte v květnu cestu do Španělska? Pak by vás mohla zlákat pozvánka na dvě naše mezinárodní setkání pro freelancery v Barceloně a Madridu:

Setkání pořádáme ve spolupráci s Impact Hubem Barcelona a Impact Hubem Madrid pod hlavičkou naší evropské komunity Freelancing.eu jako součást volné série meetupů Freelancers On the Road s cílem propojovat a podporovat evropské freelancery. Chcete-li dostávat pozvánky na budoucí setkání, přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Cowo Libre ve Frýdku-Místku

Z našeho setkání Na volné noze Na cestě ve Frýdku-Místku do roka a do dne vzešel nový coworking Cowo Libre, na kterém spolupracují Volnonožci F≈M a Knihovna F≈M. Gratulujeme a přidáváme novou vlaječku do naší coworkingové mapy!

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí