Setkání Freelance Friends

12. října 2021

Přes 120 freelancerů z řady evropských zemí se už přihlásilo k našemu online setkání FreelanceFriends s Markem McGuinnessem, Bárou Baronovou a Adamem Zbiejczukem, které pořádáme zdarma v rámci evropské komunity Freelancing.eu a Evropského týdne freelancerů.

Připojte se k nám příští úterý 19. října od 15 do 20 hodin na Zoomu a užijte si tři přednášky a networking s dalšími volnonožci z blízka i daleka. V případě Báry a Adama půjde mj. taky o dobrou příležitost vidět, jak o svém podnikání hovoří anglicky úspěšní čeští profesionálové s mezinárodním přesahem.

Stačí vyplnit krátký registrační formulář — a je to. Zadání extra údajů je čistě dobrovolné.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn

Podobné novinky

Freelanceři z Madridu

Koukněte na pár fotek ze včerejšího freelance meetupu, který pořádala naše sesterská komunita Freelancing.eu ve spolupráci s Impact Hubem Madrid Alameda — fantastickým coworkingem ve čtvrti Barrio de las Letras, která je kulturním srdcem Madridu a pobývali v ní Miguel de Cervantes, Lope de Vega i další slavní autoři.

Součástí setkání byly i dvě dlouhé a hluboké debaty o cenotvorbě, obchodním vyjednávání a spoustě dalších témat kolem podnikání na volné noze včetně udržování duševního zdraví a rovnováhy mezi prací a soukromím.

Celkem se setkání zúčastnili freelanceři pocházející z 10 zemí: Estonska, UK, Německa, USA, Panamy, Mexika, Indie, Ukrajiny, Česka a Španělska — zkrátka až takhle pestré můžou být mezinárodní freelance meetupy v kosmopolitních městech jako Madrid.

Příští měsíc se koná podobný freelance meetup v Drážďanech; to máte z Česka coby kamenem dohodil.

Impact Hub Praha D10

V pátek 24.5. se koná naše setkání Na volné noze Na cestě v coworkingu Impact Hub D10 v Praze.

Impact Hub Praha D10 je jeden z nejstarších a největších coworkingů v Praze i celém Česku. Nabízí velký krásný open-space, venkovní terasu, odpočinkové zóny i řadu přednáškových, zasedacích a kancelářských místností k pronájmu. Coworking vyniká skvělou lokací poblíž Anděla, velmi přátelskou komunitou i řadou akcí, do kterých se mohou členové zapojit. Více na www.HubPraha.cz.

Přihlášky do Živnostníka roku 2024

Zvažujete svou přihlášku do soutěže Živnostník roku 2024? Uzávěrka pro odeslání je už 31. května. Vyplnění vstupního formuláře každopádně nezabere moc času a je to skvělá příležitost, jak můžete své podnikání opravdu dobře zviditelnit a získat i nové kontakty a podněty pro další rozvoj.

Účast je zdarma, přihlášky zde.

Na cestě → Plzeň, SIT Port

Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne v Plzni prací a navazováním kontaktů s jinými profíky na volné noze — už 31. května od 13 do 18 hod. v inspirativním prostředí coworkingu SIT Port.

Zapojit se můžete také do debaty o podnikání s Robertem Vlachem nebo o umělé inteligenci s Janem Romportlem.

Účast je zdarma a nemusíte se nikam předem hlásit — stačí zakliknout účast na Facebooku nebo LinkedIn a dorazit v dobré náladě.

Nový workshop Sarah Duran

Byznys koučka Sarah Duran spouští nový bezplatný online workshop, který může být užitečný i pro české freelancery. Náplní jejího Built to Scale je pomoct volnonožcům určit nejdůležitější aspekty podnikání, které je třeba rozšířit, zachovat nebo naopak odstranit — pro udržitelný a dlouhodobý rozvoj. K dispozici jsou dva červnové termíny, registrovat se můžete zdarma na webu.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí