Doporučení z první ruky

Ing. Adam Bárta — expert na digitalizaci a automatizaci firemních procesů v malých a středních firmách


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Spolupráce s Adamem byla velice rychlá a příjemná. Adam nám pomohl najít ideální řešení pro potřeby našeho každodenního chodu kanceláře. Stačilo mu sdělit naši představu a řešení měl obratem na stole. Při rozhodování nám hodně pomohly jeho zkušenosti s používáním softwarů včetně přípravy demo aplikace, kde jsem teprve získal konkrétní představu o budoucím používání.

JUDr. Ing. Radan Tesař
advokát a insolvenční správce

V naší firmě nás dlouhodobě trápilo projektové řízení našich zakázek. Adam nám pomohl definovat požadavky na budoucí systém a zároveň celkové směřování z hlediska digitalizace a automatizace provozu firmy. Nejvíce oceňuji jeho spolupráci a aktivní přístup, kdy naslouchal naším specifickým potřebám a vybral vhodná řešení. Příprava demo-aplikací nám hodně pomohla v získání představy o každodenní práci v daných řešeních. Nasazení řešení do firmy následně proběhlo jednoduše a rychle.

Václav Khin
COO, Peartec s.r.o.

S Adamem jsem měl tu možnost spolupracovat na 2 projektech v prostředí e-commerce. Jeho úkolem bylo nastavení růstu zákaznické spokojenosti včetně nastavení systému a procesů. Co jsem na Adamovi vedle jeho profesních zkušeností ocenil, byla jeho teamovost a zájem věci dopodrobna vysvětlit při předávání projektu. Věříme, že jakmile posuneme Destilerku.cz o kousek dál, tak opět využiji Adamovu profesionalitu v oboru.

Pavel Švarc
zakladatel Destilerka.cz