Doporučení z první ruky

MgA. Aleš Výmola — video producent, režisér, výtvarník, video-grafik, animátor, performer, improvizátor, hudebník


Zobrazuji č. 11-18 z celkem 18 doporučení

Aleš pro mě vytvořil intro video pro web bitcoinmore.com. Několik hodin po vložení videa na Youtube se objevil u videa komentář: „The best explenation video about bitcoin in the internet.“ Jak s výsledným videem, tak s celkovým přístupem a spoluprací s Alešem jsem velmi spokojen. Určitě se v budoucnu rád vrátím k vzájemné spolupráci.

Jan Voldán

Výborná spolupráce i výsledek. Pan Výmola vždy dokázal vyhovět požadavkům, případně přijít s vlastním řešením. Nyní máme k našemu produktu profesionální videoprezentaci v několika světových jazycích a jsme velice spokojeni my i naši zákazníci. Doporučuji.

Tomáš Paul

Aleš Výmola udělal videospot k propagaci výhod uživatelského účtu na zakonyprolidi.cz. Úkol vyřešil velmi invenčně, perfektně detailisticky a včas – přesně dle dohody. Zajímavé bylo, jak jsem Aleše našel: potřeboval jsem se ve výběru nesplést a strefit napoprvé do černého. Ptal jsem se kamarádů Víti Války a Miry Szkandery a oba shodně doporučili Aleše. Až budeme něco podobného potřebovat příště, jdeme opět rovnou za Alešem :)

Pavel Gardavský
www.zakonyprolidi.cz

Spolupráci v panem Výmolou mohu doporučit. Spolupráce s ním je na velmi profesionální úrovni. S výstupy jsme jako společnost velmi spokojeni.

Drahomír Kalina
www.uniscomp.cz dkalina@uniscomp.cz 724 205 723

Aleš Výmola (dodavatel) realizoval pro naši společnost (Destinační společnost Východní Čechy) tři krátké, třicetivteřinové, reklamní animované spoty na téma prezentace akce Zimní olympiáda dětí a mládeže České republiky 2018. S dodavatelem byla bezproblémová spolupráce. Aleš Výmola nám nejprve pomohl ujasnit představu o podobě spotů, což nám napomohlo vytvořit celkové zadání zakázky. Upozornil nás na aspekty tvorby propagačních spotů, na které by málo zkušený zadavatel sám nepřišel. Jeho přístup byl skutečně v maximální míře profesionální a vstřícný. Bylo znát, že k zakázce nepřistupuje pouze jako k další práci, kterou by chtěl mít co nejrychleji za sebou a dělat zase na něčem jiném. Ba naopak. V průběhu realizace zakázky se nevyskytl žádný problém. Dílo bylo dodáno v přesně stanoveném termínu a i veškeré naše připomínky byly obratem zapracovány. Právě díky dobré komunikaci a pomoci při tvorbě zadání se nám podařilo vytvořit společnou představu o díle, kterou dodavatel bezezbytku naplnil. Nebylo pak nutné v rámci korektur řešit nejasnosti, zásadní problémy v nepochopení zakázky apod. S Alešem Výmolou budeme i v budoucnu velmi rádi spolupracovat a jednoznačně ho mohu doporučit všem zadavatelům, kteří hledají skutečného profesionála a kreativního člověka. Nám se volba tohoto dodavatele jednoznačně vyplatila. V případě zájmu o podrobnější reference mne prosím kontaktujte.

Jaroslav Drobný
Destinační společnost Východní Čechy
www.vychodni-cechy.org j.drobny@vychodnicechy.info 725 702 651

Nevím, jak nejlépe pár slovy popsat zkušenost s tímto tvůrcem videí. Jsem více než nadšená! Od prvotního přístupu, kdy pan Aleš Výmola velice rychle pochopil celkovou myšlenku, dokonce pouze nástin myšlenky, který kouzelně přepracoval, přes bezproblémovou a velice přínosnou spolupráci, bleskové rychlosti, skvělé kvality a s úžasným výsledkem. Zadání promo videa na omalovánkovou knížku pro dospělé ve skřítkovském woodland stylu již samo o sobě nevypadá nijak jednoduše. Byli jsme skutečně náročnými klienty. Tedy mohu tohoto tvůrce videí z celého srdce doporučit, věřte, že budete v dobrých rukou a s výsledkem velmi, velmi spokojeni. Video nás při výrobě samotné – v náhledech – tak nadchlo, že jsme s radostí prodloužili jeho celkovou stopáž téměř na dvojnásobek. Vznikl prostě kus nové nádherné pohádky, fantazie. Děkuji mnohokrát Aleši, rádi se na Vás obrátíme při tvorbě dalšího čarovného videa.

Klára Marková
ilustrátorka
www.klara-markova.com nebeska-galerie@seznam.cz 604 489 885

Po seznámení Aleše s tím, jak by měla vypadat znělka pro náš projekt Život za zdí, poslal Aleš v krátkém časovém úseku návrh, který jsme měnili již jen minimálně. Navíc nám vyrobil grafiku pro sociální sítě (FB, YouTube) i propagační předměty (trika), a to doslova obratem. To vše perfektně, profesionálně a hlavně bez průtahů. Komunikace s ním byla a je nadstandardně dobrá. A vím, že pokud budeme někdy znovu potřebovat znělku nebo jingle, obrátíme se na něj! Navíc je to člověk, který má pro práci, kterou dělá, opravdu cit a talent.

Jan Švanda a Jeroným Janíček
jeronym.press@gmail.com

Měli jsme možnost spolupracovat již dříve a vždy se jednalo o zábavnou spolupráci. Aleš je borec!

Vítek Koubský
grafický designér a webdesignér
designov.cz vitek@designov.cz 777 263 867