Doporučení z první ruky

Mgr. Alžběta Branišová — obsahová marketérka a copywriterka v češtině a francouzštině, překladatelka a lektorka francouzštiny


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Po letech jsem se rozhodl pokračovat ve studiu francouzského jazyka a podařilo se mi získat skvělou učitelku - Alžbětu. Vzhledem k mému pracovnímu nasazení jsou naše lekce výhradně stylem « remote » Lekce jsou koncipovány jako konverzace, gramatika a různá cvičení, poslech, porozumění textu a občas i ten nějaký přísný diktát! Při studiu mimo standardních učebnic intenzivně využíváme informační technologie, jako cloudová úložiště pro studijní materiály, interaktivní webová cvičení a různé streamovací platformy pro ad-hoc poslech a porozumění jazyku v daných situacích. Alžběta má unikátní přístup výuky a její lekce umí odhalit slabá místa studenta a efektivně se zaměřit na zlepšení v dané oblasti. Žádná lekce není stejná a efektivně mi pomáhá se zlepšovat. Po velmi krátké době jsem byl schopen konverzovat ve francouzském jazyce a na každou další lekci se velmi těším. Alžbětu můžu všem a rád doporučit :)

Petr Leszkow
student francouzštiny od 2017

Bety pro nás lokalizovala e-book o novinkách a současných trendech v HR a s její prací jsem moc spokojený. Ve spolupráci i nadále pokračujeme.

Jan Klusoň
CEO Welcome to the Jungle CZ&SK
solutions.welcometothejungle.com/cs/idea…

Alžběta se podílela na textech na našem webu Lipoelastic.fr. Překládala do francouzštiny zejména produktové, ale i další typy textů, a přispěla tak svým know-how v oblasti medical marketingu a SEO ke zlepšení úrovně proklikovosti našich stránek na francouzském trhu.

Ondřej Kuželka
Lipoelastic.fr