Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Andrea Patočková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Andrea Patočková — manažerka provozu, event manažerka a externí provozní ředitelka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Andrea Patočková:
S Andreou se mi vždycky skvěle spolupracovalo. Byla to kolegyně, na kterou se dalo spolehnout za každých okolností. Rychlost, kreativita a výborné organizační schopnosti vystihují Andrey pracovní profil.

Helena Baumrukrová

S Andreou jsem měl to potěšení spolupracovat více než dva roky a musím říct, že je to velmi talentovaná marketérka. Vždy se snaží o co nejlepší výsledky. Má bohaté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti PR, kampaní, interní komunikace a eventů. Je to velmi zodpovědný a svědomitý člověk, který vždy odvádí vynikající práci. Její míra energie a nadšení hledá sobě rovného. Spolupráce s Andreou pro mě byla velkým potěšením a mohu ji vřele doporučit pro jakoukoli budoucí práci.

Stephanie A. Kickert

podnikatelka
Organizovaná, spolehlivá, výkonná, se smyslem pro detail, týmová hráčka, skvělá kolegyně – to je spousta pozitivních vlastností, které Andreu charakterizují. S Andreou jsem měl tu čest pracovat v posledních deseti letech v rámci společnosti GfK na pozici marketingového manažera. Vždy jsem oceňoval její angažovanost v podpoře podnikání, pochopení složitosti a hledání správných způsobů, jak navázat kontakt s našimi interními, ale hlavně externími zainteresovanými stranami. Zejména její schopnosti při organizaci kampaní a vynikajících akcí, promyšlených do nejmenšího detailu, které uznávali všichni účastníci. Profesionální přístup a zaujetí pro to, co děláte – i za ztížených podmínek – se v dnešní době nenajde snadno u každého. Jsem si jistý, že Andrea bude velkým přínosem v každém týmu.

Ladislav Csengeri

Consumer Panel Services Director v GfK CZ&SK
S Andreou jsem v GfK pracovala tři roky a vždy byla na profesionální úrovni. Dodávala všechny informace, co jsme potřebovali včas, a vždy si udělala čas na věci, které bylo třeba vyřešit okamžitě. Andreu považuji za skvělou manažerku, která je velkou odbornicí na optimalizaci nákladů, event management, marketing a PR.

Markéta Kettnerová

finanční ředitelka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS