Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Anna Beňová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Anna Beňová — marketérka a tvůrkyně originálních strategií pro cestovní ruch, hotely i služby

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Anna Beňová:
Pro zviditelnění ubytování, služeb pro turisty, zážitků i výletních cílů v našem regionu Kyjovsko jsme pečlivě vybírali profesionála se zkušenostmi z oboru online marketingu pro cestovní ruch. Agentura paní Beňové měla výborné reference, které se v naší, dnes již dlouhodobé spolupráci beze zbytku potvrdily. Oceňujeme její neustálou snahu o nalezení optimálního řešení propagace našeho regionu i návrhy na inovativní řešení celkového pojetí marketingu. Vyzdvihuji její úžasný přehled v oboru, znalosti moderních technologií i velmi pečlivě zpracovávané analýzy a jasně přehledné reporty z kampaní. AEčko agentura paní Anny Beňové je spolehlivá. Skvělá strategie, kreativní řešení a velmi efektivní propagace.

Mgr. Filip Zdražil

vedoucí odboru městského úřadu Kyjov
www.mestokyjov.cz
Za dlouholetou spolupráci od roku 2009 mezi společností Vodafone Czech republic, a.s. a AEčkem stojí spolehlivost a profesionální přístup. Anička reaguje vždy okamžitě a pracuje systematicky. S direct marketingem i s vedením týmu má velké zkušenosti a vede si výborně v průběhu celých 11 let spolupráce. Velmi také oceňuji její zodpovědný přístup při plnění zadaných úkolů. Zpracování úkolů má vždy přesah. Aničku i její marketingovou agenturu s radostí doporučím.

Renata Pazourková

national sales manager, Vodafone Czech Republic, a.s.
www.vodafone.cz
Paní Beňovou jsem oslovila s žádostí o zviditelnění našeho rodinného penzionu v Jeseníkách. Měla jsem štěstí, že jsem narazila na opravdového profesionála. Neměla jsem jasnou představu o tom, jak rychle rozšířit povědomí o našich pobytech, ale díky paní Beňové a jejímu vstřícnému i rychlému jednání jsme začali zaplňovat i volné ubytovací kapacity mimo sezónu, přesně podle našich představ. Jsem velice spokojena s prací, kterou odvedla. Pokud hledáte profesionalitu, kreativitu, rychlost odvedené práce a v neposlední řadě příjemné jednání, neváhejte a kontaktujte agenturu paní Beňové. Budete určitě spokojeni stejně jako já. Vřele doporučuji.

Hana Šikulová

manažerka penzionu Chata Brněnka
www.brnenka.net
Anička je velice kreativní marketérka a svým flexibilním přístupem se řadí mezi profesionály. Její práce je na vysoké úrovni a jsem ráda, že jsem mohla spolupracovat právě s ní. Je to člověk, který umí naslouchat, a nejen díky tomu dokáže převést vize do reality. Děkuji za spolupráci a těším se na další. Jednoznačně doporučuji. Vím, že vynaložených peněz nebudete litovat.

Jana Kupková

manažerka penzionu Longus
www.kyjovpenzion.cz
Spolupráci s agenturou AEčko hodnotím velmi pozitivně. Neocenitelné jsou jejich praktické zkušenosti a vždy maximálně profesionální přístup. Líbí se mi aktivní přístup paní Beňové i celého týmu, který je k dispozici, kdykoli je potřeba. Tímto bych chtěl moc poděkovat i expertovi Tomáši Beňovi za krásný a užitečný obsah na našem Facebooku, se kterým nám pomáhal zviditelnit naše e-shopy i zážitky, které nabízíme. Díky know-how, implementaci novinek, 100% přístupu a operativní komunikaci mohu AEčko s čistým svědomím doporučit opravdu každému.

Bc. Tomáš Telecký

jednatel společnosti Sun Sport
www.sunsport.cz
Spolupráce s AEčkem je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více nabídkami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že spolupráce s paní Beňovou z AEčka je perfektní a také cena je příznivá. Pokud bychom v kampaních sami chtěli dosáhnout stejného cíle, tak náklady na propagaci by byly neúměrně vysoké.

Cecília Bendíková

manažerka penzionu U bylinkárky
www.ubylinkarky.sk
Jestli hledáte v online reklamě člověka, který za vynaložené peníze opravdu posune váš záměr do výšin, tak paní Anna Beňová z AEčka je správná volba. Na 20. ročník našeho folklórního festivalu jsme potřebovali pozvat velký počet návštěvníků. Rozhodli jsme se, že pro propagaci Slováckého roku využijeme i kreativní reklamu agentury AEčko, která se výhradně zaměřuje na propagaci cestovního ruchu. Můžu vám jen doporučit, ať to zkusíte. Čísla i oslovení uživatelé jsou nad naše očekávání.

Ing. Dita Hojačová

referentka informačního centra
www.slovackyrok.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS