Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Antonín Trčálek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Antonín Trčálek — IT konzultant pro výběr počítačového hardware

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Antonín Trčálek:
Robert Vlach
Tonda Trčálek je hardware konzultant podle mého gusta, protože má v sobě kus nadšeného geeka i velmi skeptického technika, který už viděl hodně reklamních báchorek, ale zároveň přistupuje k technologiím s respektem a vědomím, že ne vše musí fungovat tak, jak automaticky očekáváme. Umí opravdu dobře poradit s nákupem nového notebooku nebo upgradem toho stávajícího, ale i s drobnostmi, jako je třeba výběr powerbanky, a to vše v rozumné ceně. Přestože mě IT baví a částečně i živí, je skvělé mít na telefonu někoho, kdo má aktuální přehled a čas studovat problémy skutečně do hloubky a díky tomu šetří čas můj. Pokud hledáte osobního IT konzultanta nebo člověka, který vám poradí s nákupem počítačů do firmy, Tonda je dobrá volba.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pavel Minář
Dříve jsem svým klientům pomáhal vybírat hardware sám. Pak jsem poznal Tondu Trčálka! Nyní cokoliv, co se týká hardware, směřuji na něj. Protože Tonda novinkami ze světa hardware prostě žije. Jako tester a redaktor počítačového časopisu má obrovský rozhled, spoustu hardware osobně testoval a dokáže tak hodně často doporučení vysypat z rukávu na první dobrou. Pokud doporučení vyžaduje více času, jsou jeho rešerše velmi kvalitně zpracované, ozdrojované a doplněné na odkazy do spolehlivých e-shopů. Klient tak ušetří mnoho času, nervů a peněz. Tonda ale není jen teoretik. Nikdy nezapomenu, jak přede mnou během pár minut rozmontoval několik notebooků, aby mi ukázal, jak mají některé stoje nešikovně řešenou případnou výměnu SSD disku. Kde vzal v kavárně pět notebooků a sadu nářadí, netuším ;-). Další příklad – mému klientovi přestala fungovat klávesnice u notebooku, který již nebyl v záruce a oprava v autorizovaném servisu by stála nemalé peníze (nemluvě o době opravy). Tonda objednal náhradní díl za zlomek ceny, ráno si notebook vyzvedl a před obědem vrátil s vyměněnou klávesnicí a vevnitř kompletně vyčištěný od usazených nečistot. Klávesnice jako nová, notebook navíc opět dobře chladil a tolik nehučel. Antonín Trčálek je prostě hardware guru!

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Pavel Ungr
Tonda je boží. Nejenomže oboru rozumí, ale je i rychlý, efektivní a řeší problémy. A bohům dík, on dokáže i skvěle a profesionálně komunikovat. Mrzí mě jediná věc. Že není z Prahy.

Pavel Ungr

konzultant SEO a online marketingu
Ing. Ivana Minářová
Tonda mi pomáhal vybrat nový pracovní notebook. Něco malého, abych mohla pracovat na cestách. Něco výkonného, abych mohla pracovat ve speciálních programech pro stavaře i ve 3D. A aby to nebyl hnusný černý počítač. Aby měl pořádnou klávesnici. Matný displej. Atd. Prostě zadání nebylo jednoduché. Tonda ale doporučil excelentní stroj, na kterém je radost pracovat. A navíc má naprosto úžasnou barvu ;-).

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS