Doporučení z první ruky

Barbora Peitzová — ilustrátorka a grafička


Zobrazuji všech 7 doporučení

S paní Bárou jsem od začátku svého projektu a musím říct, že ji mohu doporučit a to hlavně díky jejímu profesionálnímu přístupu, který má a přemýšlí nad tím pro koho a co přesně dělá. Jsem opravdu moc ráda, že s paní Bárou spolupracuji. Vytvořila pro moji značku Motherbox originální image, která mi jen otevírá dveře dál… Zajímá ji i následný výsledek a dlouhodobá spolupráce, kde vždy přišla s nápady a nádhernou grafikou, která mi vždy rozbušila srdce. Když podnikáte a poté objevíte někoho důvěryhodného a ještě šikovného, potom si říkáte, že ještě s těmi nervy chvíli vydržíte a že to můžete opravdu díky těmto lidem dotáhnout daleko, což cítím nyní se svým projektem Motherbox, kde mi každý chválí právě tu image/grafiku, kterou má Bára na starost a sama vymyslela.

Martina Schovancová
zakladatelka projektu Motherbox
www.motherbox.cz

S Bárou jsem spolupracoval více než 5 let na projektech online reklamy pro společnost Ford of Europe a další zastoupení společnosti Ford v téměř všech evropských zemích (UK, Německo, Španělsko, Itálie, Polsko, Maďarsko, ČR a další). Jako Senior Designer byla vždy příkladná svým nasazením, inovativním přístupem a praktickým nadhledem nad řešením situací. Nejvíce oceňuji její neúnavnou snahu o hledání dosud neprozkoumaných možností tvorby online contentu, využití nových verzí SW.

Jiří Spurný
Designer a Art Director
www.spurny.com jirka.spurny@gmail.com

Báru jsem požádal o ilustrování básnické sbírky Monumentky. Oceňuji její přístup, rychlost i kreativitu. Parádní spolupráce.

Bára je moc šikovná a spolehlivá designérka se znalostí kódu a přátelská kolegyně.

Jitka Štelciková

Spolupráce proběhla v pořádku. Dodané materiály splnily očekávání klienta.

Jaroslav Mičan
www.mitchi.cz

Velmi kvalitní a rychlá spolupráce :) Barče jsem zadávala grafické práce. Grafické zpracování loga na balónky, UV svítící samolepky a popisky k post-apokalyptické hře Super! Vše splněno s neuvěřitelnou rychlostí a úžasnou dávkou kreativity. Vřele doporučuji i pro lidský přístup a neustále dobrou náladu :)

Moni Janoušková
www.chcitirict.cz moni@chcitirict.cz 775 942 049

Báru jsme s přítelem oslovili, zda by nám pomohla s propagačními materiály pro plánovanou kavárnu. Líbil se mi její aktivní a kreativní přístup od samého začátku – Bára má neotřelé nápady, focení s ní bylo prima a výsledná grafika stála za to. Báru rozhodně můžeme doporučit!

Klára Pechová