Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Barbora Peitzová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Barbora Peitzová — ilustrátorka a online grafička

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Barbora Peitzová:
S paní Bárou jsem od začátku svého projektu a musím říct, že ji mohu doporučit a to hlavně díky jejímu profesionálnímu přístupu, který má a přemýšlí nad tím pro koho a co přesně dělá. Jsem opravdu moc ráda, že s paní Bárou spolupracuji. Vytvořila pro moji značku Motherbox originální image, která mi jen otevírá dveře dál… Zajímá ji i následný výsledek a dlouhodobá spolupráce, kde vždy přišla s nápady a nádhernou grafikou, která mi vždy rozbušila srdce. Když podnikáte a poté objevíte někoho důvěryhodného a ještě šikovného, potom si říkáte, že ještě s těmi nervy chvíli vydržíte a že to můžete opravdu díky těmto lidem dotáhnout daleko, což cítím nyní se svým projektem Motherbox, kde mi každý chválí právě tu image/grafiku, kterou má Bára na starost a sama vymyslela.

Martina Schovancová

zakladatelka projektu Motherbox
www.motherbox.cz
S Bárou jsem spolupracoval více než 5 let na projektech online reklamy pro společnost Ford of Europe a další zastoupení společnosti Ford v téměř všech evropských zemích (UK, Německo, Španělsko, Itálie, Polsko, Maďarsko, ČR a další). Jako Senior Designer byla vždy příkladná svým nasazením, inovativním přístupem a praktickým nadhledem nad řešením situací. Nejvíce oceňuji její neúnavnou snahu o hledání dosud neprozkoumaných možností tvorby online contentu, využití nových verzí SW.

Jiří Spurný

Designer a Art Director
www.spurny.com ~ jirka.spurny@gmail.com
Báru jsem požádal o ilustrování básnické sbírky Monumentky. Oceňuji její přístup, rychlost i kreativitu. Parádní spolupráce.

Pavel Šuba

monumentky.webnode.cz
Bára je moc šikovná a spolehlivá designérka se znalostí kódu a přátelská kolegyně.

Jitka Štelciková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS