Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Beáta Gálová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Beáta Gálová — webdesignérka a grafička

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Beáta Gálová:
Beátu určitě můžu doporučit, mluvím za Ligu vozíčkářů, spolupracujeme s ní dlouhodobě, vytvářela nám logo, máme od ní zpracovaný velmi nápaditý grafický manuál, vytváří nám letáčky a pozvánky na akce. Díky ní naše propagační materiály mezi ostatními neziskovkami velmi vynikají. Vždy vyslechne naše požadavky a sama přidá kus své kreativity a odbornosti. Spolupráce s ní je skvělá, vím, že se na ní můžu spolehnout a její nápady jsou prostě úžasné.

Michaela Knytlova

koordinátorka dobrovolnictví
Beátu jsem našla náhodou na portálu Na volné noze. Její nabídka mne zaujala, byla to spíš intuice, než nějaké racionální vyhodnocování, kdo by mi stránky udělal nejlépe. Intuice nezklamala, spolupracovalo se nám výborně, s výsledkem jsem velmi spokojená. Beata byla kreativní, spolehlivá, rychlá a vstřícná. Video návody od ní mi pomohly, abych mohla sama spravovat svoji stránku.

Hana Sobotková

mediátorka a koučka
www.hanasobotkova.cz
K oslovení Beáty s žádostí o vypracování webové stránky mě přivedla náhoda při hledání profesních kontaktů. Beáta mě zaujala obdobným vkusem a představou. Byla tím, kdo mě dokázal správně navést a usměrnit při mých „chaotických“ nápadech.

JUDr. Lenka Slováčková

advokátka a mediátorka
www.akslovackova.cz
Naše vzájemná kooperace s Beátou probíhá už více než rok a jedná se o nadstandardní spolupráci. V rámci prvních projektů se podílela na tvorbě ikon a animací včetně přípravy brožury a letáků pro sales. Za poslední půlrok nám nachystala komplexní návrh pro webové stránky včetně konkrétního grafického vyjadřování, animovaných ikon apod., vytvořila logo pro náš nový produkt doplněné o vizuální identitu a používání a podílela se také na tvorbě sales a marketingové brožury včetně návrhů ilustrací. Vždy oceňuji profesionální přístup, dodržení zadaných termínů a perfektní komunikaci.

Michal Jilka

Marketing Strategist
www.closeit.co
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS