Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Beáta Gálová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Beáta Gálová — webdesignérka a grafička

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Beáta Gálová:
Na Beátu jsem narazila na stránkách Navolnenoze.cz. Tam jsem se ubírala pro hledání někoho, kdo mi vytvoří web přesně podle mých představ po nehezké zkušenosti s jiným webařem. Beátě jsem řekla představu, dodala podklady a v krátkém čase jsem koukala přesně na návrh webu, který jsem si vysnila. Nic nebylo problém, byla ochotná, rychlá a měla dobré nápady a konstruktivní rady. Vřele doporučuji.

Michaela Sonntágová

zakladatelka Mezi stébly https://www.mezistebly.cz/o-nas/
www.mezistebly.cz
Beátu určitě můžu doporučit, mluvím za Ligu vozíčkářů, spolupracujeme s ní dlouhodobě, vytvářela nám logo, máme od ní zpracovaný velmi nápaditý grafický manuál, vytváří nám letáčky a pozvánky na akce. Díky ní naše propagační materiály mezi ostatními neziskovkami velmi vynikají. Vždy vyslechne naše požadavky a sama přidá kus své kreativity a odbornosti. Spolupráce s ní je skvělá, vím, že se na ní můžu spolehnout a její nápady jsou prostě úžasné.

Michaela Knytlova

koordinátorka dobrovolnictví
Naše vzájemná kooperace s Beátou probíhá už více než rok a jedná se o nadstandardní spolupráci. V rámci prvních projektů se podílela na tvorbě ikon a animací včetně přípravy brožury a letáků pro sales. Za poslední půlrok nám nachystala komplexní návrh pro webové stránky včetně konkrétního grafického vyjadřování, animovaných ikon apod., vytvořila logo pro náš nový produkt doplněné o vizuální identitu a používání a podílela se také na tvorbě sales a marketingové brožury včetně návrhů ilustrací. Vždy oceňuji profesionální přístup, dodržení zadaných termínů a perfektní komunikaci.

Michal Jilka

Marketing Strategist
www.closeit.co
Jsem vděčná, nad míru spokojená a velmi příjemně překvapená. Můj web je super! Beáta se na mně perfektně napojila a mé představy zhmotnila naprosto bravurně! Konečný výsledek = jackpot! Komunikace bez problémů a když nebylo něco jasné, po Skypu jsme vše lehce doladily. Profi přístup. Rychlá realizace. Krásná cena. Super předání hotového webu – včetně zaškolení :) Web se spravuje velmi intuitivně a je uživatelsky přátelský. Děkuji, děkuji a děkuji.

Ilona Svoboda

osudovky.cz
Náhodou jsem narazil na Beátu na stránce Na volné noze. Oslovil jsem ji s prosbou o vytvoření loga, grafiky na firemní hrnky, bannery a reklamní plachtu. Beáta to neměla se mnou VŮBEC jednoduché. Potřeboval jsem vymyslet kompletní firemní brand. Beátě se to podařilo naprosto perfektně. To co vymyslela z ničeho je úžasné a přesně se trefila do mého očekávání. Já nemůžu jinak než doporučit. K dnešnímu dni mi dělala dva weby a plno grafiky. Aktuálně čekám až bude mít volnou kapacitu a těším se na další třetí můj nový web.

Josef Bachánek

www.stopptactvu.cz
Beátu jsem našla náhodou na portálu Na volné noze. Její nabídka mne zaujala, byla to spíš intuice, než nějaké racionální vyhodnocování, kdo by mi stránky udělal nejlépe. Intuice nezklamala, spolupracovalo se nám výborně, s výsledkem jsem velmi spokojená. Beata byla kreativní, spolehlivá, rychlá a vstřícná. Video návody od ní mi pomohly, abych mohla sama spravovat svoji stránku.

Hana Sobotková

mediátorka a koučka
www.hanasobotkova.cz
K oslovení Beáty s žádostí o vypracování webové stránky mě přivedla náhoda při hledání profesních kontaktů. Beáta mě zaujala obdobným vkusem a představou. Byla tím, kdo mě dokázal správně navést a usměrnit při mých „chaotických“ nápadech.

JUDr. Lenka Slováčková

advokátka a mediátorka
www.akslovackova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS