Doporučení z první ruky

Bohunka Hihlánová — konzultantka pro rozvoj lidí, týmů a firemní kultury


Zobrazuji všech 5 doporučení

Měl jsem to potěšení spolupracovat s Bohunkou na projektu, jehož cílem bylo vytvořit a zavést systém rozvoje a péče o zaměstnance do poměrně heterogenní organizace, kde každá její část byla na projekt jinak připravena. Bohunka vedla celou iniciativu jako externí konzultant a byla zásadní pro její úspěšné dotažení do konce. Během společné práce jsem ocenil nejen odbornou erudici, ale zejména vysoce empatický přístup, který ale nepostrádá drive věc posouvat a dotahovat do konce — kombinaci, kterou lze vidět jen velmi zřídka.

Petr Zelenka
Head of Delivery, Blindspot Solutions, s.r.o. (člen Adastra Group)

Bohunku jsem vyhledal po přijetí nové výzvy v podobě manažerské role. Spolupracovali jsme pravidelně asi 6 měsíců a byla to jedna z nejlepších investic do mého profesního a osobnostního rozvoje. Koučování bylo pojato velmi interaktivně - brainstorming u flipchartu, využití různých karet nebo chůze po jarní Praze. Nikdy nezapomenu na velmi poučnou větu „kdo jsem já, abych ti mohla radit“, když jsem se ptal, jak by Bohunka řešila konkrétní situace :)

Tomáš Marek
Division Manager ERP & Industry 4.0, S&T CZ, s.r.o.

Bohunka skvěle zvládá praktickou práci s hodnotami ve firmě a týmu, zpětnou vazbou skupinám i jednotlivcům, a pomáhala mi s náročnými manažerskými výzvami. Několikrát mi byla oporou při stavění týmu a vážím si jejího názoru. Nastavuje zrcadlo a pomůže mi tak můj pohled na věc buď ukotvit nebo posunout a díky tomu na konci udělat lepší rozhodnutí. Díky!

Filip Kozák
Regional Account Director, HH Global

Na Bohunku jsem narazila náhodou a považuju to za štěstí. Oslovili jsme ji jako externí lektorku, když jsme plánovali vzdělávací program pro manažery zaměřený na efektivní zpětnou vazbu. Bohunka je především hrozně fajn. Skvěle se s ní komunikuje, je rychlá a efektivní. Na všem jsme se vždy snadno domluvili. Do debaty přinesla spoustu znalostí a hned bylo vidět, že své práci rozumí. Snadno a jednoduše kombinovala naše přání a potřeby s tím, co už měla vyzkoušené a nabízela řešení. Jako zákazník jsem ocenila, že ji upřímně záleželo na tom, aby to celé dobře dopadlo. Aby nám pomohla dosáhnout cíle, který jsme si vytýčili. Mezi jednotlivými skupinami jsme průběžně debatovali a trénink upravovali. Věnovala tomu čas a úsilí a na výsledku to bylo znát. Byla pro nás skvělým partnerem. Sama dobře přijímala a pracovala se zpětnou vazbou, takže její tréninky se viditelně zlepšovaly. Bohunku bych bez mrknutí oka doporučila jako trenérku, zvlášť pokud vám opravdu záleží na výsledku a neděláte trénink, jen abyste si odškrtli aktivitu. Bohunka vám bude skvělým parťákem a určitě se vzájemně naučíte i něco nového.

Eva Pánková
Head of People, ROI Hunter

Měla jsem možnost úzce spolupracovat s Bohunkou po delší dobu. Její odborné znalosti, profesionalita, osobnost a know-how měly na naši organizaci významný vliv. Bohunka přináší jedinečné odborné znalosti. Její hluboké pochopení rozvoje manažerských schopností a klíčových kompetencí významně přispělo k růstu a úspěchu našich juniorních lídrů. Prostřednictvím na míru šitých školicích programů a individuálních konzultací vybavila členy našeho týmu základními dovednostmi potřebnými k tomu, aby se jim dařilo v jejich funkcích, a podpořila tak jejich osobní a profesní rozvoj. Kromě svých odborných znalostí je Bohunka příkladem profesionality ve všech ohledech - smysl pro detail a promyšlený přístup k řešení problémů nám přinesly praktická a efektivní řešení. Její empatie a skutečný zájem o pochopení jedinečných problémů našeho týmu vytvořily prostředí důvěry a otevřené komunikace. Bohunčiny zkušenosti v oblasti mentoringu a koučování jsou zásadní pro vedení členů našeho týmu v obtížných situacích, podporují jejich osobní růst a zvyšují jejich výkonnost. Bohunku můžu doporučit jako externího konzultanta v oblasti péče o lidi. Spolupráce s ní byla naprostým potěšením a nepochybuji o tom, že stejnou úroveň odbornosti a nasazení přinese každé organizaci, která bude mít to štěstí s ní spolupracovat.

Kateřina Skalická
CEO, ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o.