Doporučení z první ruky

Mgr. Daniel Gamrot — lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 44 doporučení

Dan je zkušený profík v oblasti školení GTD (Getting Things Done) a myšlenkových map. Perfektní přístup a bohaté znalosti i z jiných oblastí time managementu. Pokud jste zavalení úkoly a nevíte jak dál, rozhodně doporučuji!

Lukáš Komárek
specialista kvality náhradních dílů ve společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech, s.r.o.

U Daniela jsem absolvoval kurz GTD a mohu jej jednoznačně doporučit. Vnesl do mého „zápolení“ s metodou GTD svěží vítr, zkušenosti a nový pohled na věc, který mi jednoznačně prospěl. Jako lektora GTD ho mohu jen a jen doporučit!

Petr Slavík
marketingový specialista

Nadšený lektor, který problematice GTD nejen rozumí, ale umí své znalosti předat příjemnou a srozumitelnou formou dál. Hned po prvním školení Daniela rád doporučuji.

Ondřej Kudlík
majitel firmy igloonet, s.r.o.

Velké zaujetí pro věc a znalost. Příjemné vystupování. Doporučuji.

Jakub Kříž
lektor práva na na CEVRO Institut

Daniel je velmi zkušený v oboru GTD, jako lektor mi otevřel oči a ukázal cestu jak si na vše najít čas. Děkuji!

Jiří Warmuž
CEO ve společnosti Webmex.cz

Daniela mohu vřele doporučit jako lektora všem, kteří se zajímají o metodu GTD a myšlenkové mapy. Já sám jsem se hned při první schůzce rozhodl pro dlouhodobou spolupráci.

René Pelánek
Sales Director ve společnosti Imperial Food Service Ltd.

Setkání s Danielem bylo velmi zajímavé a inspirativní. Úvod do GTD probíhal jako příjemné povídáním o tom, jak změnit mnohdy chaotický projektový multitasking na efektivně řízený souběh prací na více projektech. Pracovních i soukromých. Školení doporučuji pro všechny, kteří nemají žádné nebo pouze základní zkušenosti s GTD. Předpokládám také, že Daniel dokáže přizpůsobit školení i pro pokročilejší. Já osobně považuji za nejpřínosnější diskuzi o praktických zkušenostech, ukázku konkrétních nástrojů pro podporu GTD a nedogmatický přístup školitele.

Robert Dresler

I složité věci dělejme jednoduše. Daniel je kreativní, spolehlivý člověk, který má vše perfektně připraveno. Přesvědčil mě o velmi dobrých praktických i teoretických znalostech problematiky, kterou se zabývá. Vidím zde velký přínos pro můj další rozvoj. Daniela mohu jednoznačně doporučit.

Markéta Podivínová

Danielův kurz myšlenkových map byl přínosný tím, že jsem si mohl v reálu vyzkoušet zakreslení map. Systém myšlenkových map mi začal dávat smysl oproti pouhému čtení teorie.

Tomáš Ulman
SharePoint specialista v D-Ploy GmbH

Dan je skutečný odborník na myšlenkové mapy s velkým množstvím zkušeností. Názorně ukazuje jednotlivé části hravou formou pomocí obrázků. Rozhodně ho jako lektora doporučuji!

Petr Kozlík
Erasmus Student Network Aisbl