Doporučení z první ruky

Mgr. Daniel Gamrot — lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách


Zobrazuji č. 41-44 z celkem 44 doporučení

Pro mne byl kurz obrovsky přínosný. Po pár týdnech fungování a seznamování se s iPadem ho díky kurzu mohu využívat konečně víc k práci. Kurz byl výborně uspořádaný, rady a tipy na aplikace i psaní se mi velmi hodí. Na všechny svoje otázky jsem dostala odpovědi a ještě mnohem víc. Teď už se jen pustit do praxe. K tomu bych ale uvítala individuální hodinu či navazující kurz :) Daniel skvěle předával své zkušenosti a tipy. Je velmi příjemný, vtipný a profesionál každým coulem. Výborně reagoval na dotazy.

Jitka Sobotková

Kurz byl výborně vedený, přínosný pro praxi a nabídl hodně dalších možností, na kterých se dá stavět. Dan byl velmi pohotový a dokázal si poradit se všemi otázkami. Pokud by vzniklo něco jako pokračování kurzu, byl by to výborný nápad a určitě bych se zúčastnil. Dan je skvělý lektor.

Petr Klein

Líbí se mi koncepce kurzu, kdy Dan vysvětlí nutné minimum teorie a po zbytek kurzu se myšlenkové mapy procvičují na zajímavých příkladech. Mimo to má Dan kurz dobře a zajímavě připravený, takže ty tři nebo čtyři hodiny fakt rychle uběhnou. Na Danovi je vidět, že má to správné zapálení pro to, co vyučuje, má s tím zkušenosti a sám to úspěšně používá. Dokázal bez problémů odpovědět na všechny naše otázky a během celého kurzu na mě působil velmi přátelsky a přívětivě. Na jeho kurzech oceňuji, že si člověk danou věc dobře vyzkouší v praxi a osvojí si první krůčky, které jsou dost často těmi nejtěžšími.

Jan Veselý

Od kurzu jsem dostal přesně to co jsem očekával. Všechny mé otázky, které jsem měl dopředu připravené, byly zodpovězeny. Navíc jsem dostal spoustu podnětů a námětů na další využití Evernote. Jsem maximálně spokojený. Daniel je profík. Jeho způsob prezentace a komunikace mně plně vyhovuje.

Marek Waldhauser