Doporučení z první ruky

Mgr. Daniel Gamrot — lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 44 doporučení

Robert Vlach

Daniel Gamrot byl hostem našeho think-tanku Na volné noze na téma Jak na IT v prosinci 2014. Rád bych vyzdvihl jeho 100% profesionalitu a přípravu. Opět dokázal, že v IT osvětě patří k absolutní české špičce a z jeho prezentace jsem si odnesl více, než by mi bylo milé si přiznat — po mých 25 letech s IT! Dana doporučuji, je to profík a své práci rozumí jako málokdo.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pavel Minář

Dan je pro mne expert na time management číslo jedna. A není teoretik! Neznám nikoho tak organizovaného, jako je on. Dan time managementem opravdu žije – aplikuje finty na vyladění osobní produktivity jak do profesního, tak soukromého života. A to je možná věc, která se mi na jednom z jeho školení líbila nejvíce – jak má osobní a pracovní život v rovnováze. Dan je pro mne velkou inspirací a jeho školení, články a rady mi velmi pomohly.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

Daniel plně naplnil očekávání, která jsem do kurzu vložila. S myšlenkovými mapami jsem sice již zkoušela pracovat dříve, ale jeho školení mi dalo potřebný vhled a dozvěděla jsem se zajímavé tipy a triky pro snadnější realizaci. Rozhodně doporučuji jakékoliv jeho školení.

Eliška Vyhnánková
konzultantka, lektorka a krotitelka sociálních sítí
www.nebojtesesiti.cz eliska@vyhnankova.cz 737 937 170

Daniel Gamrot je opravdový expert s naprosto profesionálním přístupem a precizní přípravou. Jeho kurz dokázal předčít mé vysoké očekávání a odcházel jsem z něj nadšený. Mnoho ověřených tipů, ukázku zmíněných nástrojů, žádné informace mezi řádky, konkrétní příklady z praxe a nakonec velice přínosná diskuze. Daniel skvěle zaujme pozornost, má sympatický a příjemný přístup k účastníkům kurzu a vše dokáže vysvětlil jasně a srozumitelně.

Jan Kyzlink
UX/UI designér pro weby a mobilní aplikace
www.jankyzlink.cz jankyzlink@gmail.com 773 488 377

Daniel je opravdu muž na svém místě. Už při prvním setkání jsem se z oboru GTD dozvěděl opravdu hodně a díky Danielovi jsem si upravil své dosavadní návyky. Hodně pozitivně na mě zapůsobily možnosti GTD a vysoká odbornost lektora. Daniel všemu rozumí a nebojí se ukázat své vlastní materiály. Doporučuji jej všem, kdo se chce dozvědět něco nového o GTD nebo myšlenkových mapách.

Ing. Jan Kvasnička
konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
www.kvasnickajan.cz info@kvasnickajan.cz 732 822 838
Ing. BcA. Vojtěch Hurych

Jednoznačně to byla „škola hrou“. Myšlenkové mapy mi byly vždy blízké. Po tvém kurzu mi jsou vlastní! Díky Dane, opět skvěle připravený inspirativní kurz! Neuběhlo ani 24 hodin od kurzu a už tu čmárám druhou myšlenkovou mapu, která mi dává smysl. Dan je prostě borec! Přestože sám říká, že má za sebou zatím krátkou pracovní cestu, rozhodně se má s čím podělit a o tom to je! Věci, které mu zlepšily pracovní a logicky i osobní život sdílí a předává dalším. To je skvělý „druh“ štědrosti!

Ing. BcA. Vojtěch Hurych
produktový, portrétní, reportážní a svatební fotograf

Dana jsem původně poznal na sociálních sítích, kde publikoval myšlenkové mapy. Následně jsem dostal možnost se workshopu myšlenkových map zúčastnit. Na Danovi oceňuji styl přednesu, připravenost, schopnost vyslechnout účastníky a vtáhnout je do probírané látky. Nenucenou formou jim předat své myšlenky. Zažil jsem Dana na přednáškách. Vím, že na sobě hodně maká. Nejen v profesní rovině. Palec nahoru za podporu, kterou mě poskytl. Je to profík, kterého upřímně mohu doporučit.

Ing. Radek Pohnán
G Suite specialista
www.cleverity.cz radek.pohnan@cleverity.cz

Danovo školení Todoistu bylo boží. Ne tak pro technikálie typu nastavte si klávesovou zkratu pro rychlou poznámku, ale pro ukázky jeho vlastního workflow, systému štítků a hlavně přemýšlení o úkolech.

Ing. Karel Theodor Borovička
online markeťák s výsledky
www.karelborovicka.cz karel@karelborovicka.cz 777 836 061

Dan je nadšený a profesionální lektor, který je do přednášených témat zapálený a toto zapálení dokáže předat. Je především praktik, takže jeho kurzy jsou postavené na praktickém zkoušení získaných znalostí. Díky tomu jsem si odnesla nejen teorii, ale hlavně dovednost a možnost myšlenkové mapy hned používat. Kurzy vede příjemným neformálním způsobem, přesto však profesionálně a vždy je precizně připraven. Velmi ho doporučuji.

Natálie Berglowcová
HR Consultant, lektor, psycholog

Absolvoval jsem školení zabývající se GTD a myšlenkovými mapami, bylo vidět, že Daniel má spoustu zkušeností a to nejen teoretických, ale také dokáže velice srozumitelně vysvětlit jak aplikovat tyto metody do každodenního života. Mohu jen doporučit.

Pavel Enderle
student ČVUT v Praze