Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Daniel Gamrot > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Daniel Gamrot — lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách

Zobrazuji č. 2130 z celkem 44 doporučení prezentace Mgr. Daniel Gamrot:
S Danem jsem byl v pracovním kontaktu a následně i lektorském. Vždy přistupoval k práci profesionálně a se zaujetím. Absolvoval jsem s ním školení myšlenkových map i GTD. V obou školeních Dan předal své zkušenosti a znalosti, které nabyl. Vzdělání šlo hodně praktickou formou plnou příkladů, které se daly do budoucna využít.

Michal Grossman

Incident manager ve společnosti Kvados, a.s.
Dan realizoval v naší společnosti interní školení pro kolegy na téma GTD a myšlenkových map, kterými se zabýval vedle své práce IT konzultanta a věnoval jejich studiu i hodně svého volného času. Co bych nejvíce ocenila, byl hravý a praktický přístup k realizaci školení, hodně praktických pomůcek a ochota zodpovědět naše dotazy a zejména ochotu předávat své znalosti v těchto oblastech i ostatním kolegům v naší společnosti. Školení bych určitě doporučila a přeji Danovi hodně štěstí v jeho kariéře trenéra :)

Gabriela Wojaczková

HR Director ve společnosti KVADOS, a.s.
S Danielem jsem byl velice spokojený. Zkušenosti z praxe a z projektového řízení byly poznat. Všechny rady a ukázky práce s Evernote byly přímo ze života a ne žádné suché poučky z knížek.

Jindřich Kaláb

Struktura školení Evernote byla výborná a obsáhla většinu věcí, které jsem potřeboval probrat. Daniel je výborný lektor. Líbilo se mi, že se nám nesnažil vnucovat svoji pravdu, ale spíše vše vedl tak, abychom si na věc udělali vlastní názor.

Martin Šimek

Naprosto perfektní a praktický kurz práce s Evernote, který mi dal mnohem více než jsem očekávala. Raději ani nechci vědět kolik týdnů bych se musel programem Evernote prokousávat, abych se dozvěděl to co na tomto kurzu za pár hodin.

Ladislav Matouš

Kurz mi dal mnoho podnětů, které budu nějakou dobu zkoušet a zcela jistě pár z nich převedu do praxe. Daniel je zkušený lektor. Charismatický a vše umí vysvětlit. Je to již druhý kurz od tohoto lektora, kterého jsem se účastnil a stále trvám na svém. Umí, zná a baví ho to :)

Karel Izera

Kurz naprosto splnil má očekávání. Odnesl jsem si mnoho nápadů jak Evernote lépe využívat. Celé školení bylo velmi příjemné, s lektorem jsem byl naprosto spokojený.

Ondřej Vysoký

Kurz přinesl informace jak pro začínající uživatele Evernotu, tak pro pokročilejší. Obsahoval množství ověřených tipů z vlastní zkušenosti, což bývá nejpřínosnější. Kladně hodnotím vhodně zvolený poměr teoretické a praktické části. Velmi oceňuji individuální přístup ke všem zúčastněným se zohledněním k předchozím zkušenostem účastníků kurzu v dané oblasti. Pozitivní a neformální nálada celého kurzu.

Iva Jelínková

Výborný nášup informací, bude si to chtít nad tím trochu sednout, ale určitě začnu díky kurzu Evernote více využívat. Lektor s jiskrou v oku a skvělým přístupem.

Michaela Nováková

Kurz Evernote uběhl velmi rychle a byl nabitý informacemi a praktickými návody. Dozvěděla jsem se vše pro to, abych s Evernote mohla začít. Lektor byl jako vždy perfektní, vysvětlil vše jasně a srozumitelně.

Adéla Němcová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS