Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Daniel Gamrot > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Daniel Gamrot — expert na osobní time management; trenér, lektor a konzultant osobní produktivity

Zobrazuji č. 3140 z celkem 43 doporučení prezentace Mgr. Daniel Gamrot:
Na školení Evernote jsem se ani chvilku nenudil. Dozvěděl jsem se spoustu užitečných informací, na které bych sám přicházel hodně dlouho. Praktické příklady, tipy z praxe od Dana i ostatních účastníků, plodné diskuze. Super kurz, dávám 10 bodů z 10. Líbí se mi, že je z Dana cítit zapálení a pozitivní přístup. Zároveň mě přesvědčil, že sám rozumí tomu, co předává ostatním. V neposlední řadě se mi líbilo, že dodržel timing a osnovu. Shrnutí po kurzu do e-mailu bylo super.

Libor Šimon

Kurz Evernote naplnil má očekávání a rozšířil obzory. Jedná se o základní kurz, ve kterém Daniel vysvětluje „jak na věc“ a jak si vybudovat správné návyky. Určitě doporučuji všem. Daniel je profesionál v daném oboru a setkání s ním bylo moc fajn. Má příjemné vystupování a je s ním zábava. Dokáže vysvětlit.

Pavel Bláha

I když pracuji s iPadem každý den a myslím, že znám veliké množství aplikací, vždy je možné se dozvědět ještě více. A přesně tímto kurz splnil naplno má očekávání. S Danielem jsem se setkal na kurzech již několikrát a stále se dozvídám nové a nové užitečné informace. Je to velice motivující člověk!

Petr Vokál

Výborně postavený a vedený kurz, skvělé načasování i rozložení kurzu, všechny informace prezentovány s ohledem na praxi. Dozvíte se, jaké doplňky na trhu k iPadu jsou k mání a zda je budete konkrétně vy potřebovat. Naučíte se pracovat i s některými užitečnými nástroji a nastaveními v rámci iPadu a dozvíte se, které aplikace je nejlepší využívat. Jsem opravdu nadšená, že jsem konečně zjistila, co všechno iPad umí a nabízí a jak si díky těmto nastavením, doplňkům a aplikacím zjednodušit život. Daniel je opravdu profesionál na danou problematiku. Dokáže skvěle držet pozornost a zaujmout. Je velmi organizovaný a předává účastníkům komplexní a praktické informace, které je možné rovnou vyzkoušet a implementovat do praxe.

Lucie Pechova

Kurz GTD pro začátečníky doporučím dalším lidem. Tématika GTD je velmi zajímavá a užitečná pro osobní efektivitu. Daniel Gamrot je příjemný a otevřený. Zkušený ohledně GTD, tj. ideální pro takové školení. Říká nejdůležitější věci napřímo, jen málo věcí bylo potřeba číst mezi řádky.

Milan Žaloudek

Na kurz jsem šla jako člověk, který o GTD vůbec nic neví. Na kurzu jsem zjistila, co to GTD je, jak s ní pracovat, včetně pár praktických rad a aplikací. Za mě kurz naprosto splnil očekávání. Lektor byl velmi příjemný mladý muž, který nám předal kromě teoretických znalostí i pár osobních zkušeností.

Barbora Lišková

Opět velmi užitečný kurz, systematicky a smysluplně vedený. Daniel nás velmi srozumitelně provedl celou problematikou od pochopení celého principu GTD, až po konkrétní kroky, které vedou k úspěšnému zvládnutí GTD. K tomu Daniel přidal i perfektní tipy na organizaci času v diáři a související aplikace, které můžeme pro úspěšné zvládnutí metody používat. Během kurzu GTD nejen perfektně pochopíte, ale také zjistíte, kde vy sami děláte chyby a zároveň odcházíte s komplexním návodem, tipy a nástroji ke změně stávajícího stavu. Daniel je opravdu profesionál na danou problematiku. Dokáže skvěle držet pozornost a zaujmout. Je velmi organizovaný, předává účastníkům komplexní a praktické informace, které je možné rovnou vyzkoušet a implementovat do praxe.

Lucie Pechová

Čtyři hodiny utekly neuvěřitelně rychle, ale Daniel rozhodně splnil to, co jsem od něj očekávala, dokonce i víc – teď si říkám, že jsem s koupí knížky mohla počkat až po kurzu. Danielovi nebylo co vytknout. Vše bylo skvěle připraveno. Daniel sám působí velmi profesionálně a přátelsky zároveň.

Petra Přívratská

Oceňuji volbu malé skupiny 8 lidí, při větší účasti by se zřejmě vytratil individuální přístup lektora. Možná bych pouvažoval i o nabídce kurzu pro max. 6 lidí, což by přineslo ještě větší individuální přístup k účastníkům – to je s ohledem na relativně krátké trvání kurzu podstatná věc. Prostředí bylo příjemné a byly k dispozici všechny potřebné pomůcky. Velmi přínosné bylo, že se lektor tématu skutečně věnuje a metodu používá aktivně a prakticky denně. Z jeho strany to tedy nebyla bezmyšlenkovitá přednáška, ale věcné a fundované objasnění podstaty věcí. Jsme rád, že Daniel byl lektorem právě na myšlenkové mapy.

Daniel Földi

Pro mne byl kurz obrovsky přínosný. Po pár týdnech fungování a seznamování se s iPadem ho díky kurzu mohu využívat konečně víc k práci. Kurz byl výborně uspořádaný, rady a tipy na aplikace i psaní se mi velmi hodí. Na všechny svoje otázky jsem dostala odpovědi a ještě mnohem víc. Teď už se jen pustit do praxe. K tomu bych ale uvítala individuální hodinu či navazující kurz :) Daniel skvěle předával své zkušenosti a tipy. Je velmi příjemný, vtipný a profesionál každým coulem. Výborně reagoval na dotazy.

Jitka Sobotková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS