Doporučení z první ruky

Mgr. Daniel Gamrot — lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 44 doporučení

Evernote je velice silný nástroj a věřím, že díky tomuto kurzu ho konečně začnu více používat. Na setkání s Danielem se vždy těším, neboť se pokaždé dozvím spoustu nových zajímavých informací.

Petr Vokál

Na školení Evernote jsem se ani chvilku nenudil. Dozvěděl jsem se spoustu užitečných informací, na které bych sám přicházel hodně dlouho. Praktické příklady, tipy z praxe od Dana i ostatních účastníků, plodné diskuze. Super kurz, dávám 10 bodů z 10. Líbí se mi, že je z Dana cítit zapálení a pozitivní přístup. Zároveň mě přesvědčil, že sám rozumí tomu, co předává ostatním. V neposlední řadě se mi líbilo, že dodržel timing a osnovu. Shrnutí po kurzu do e-mailu bylo super.

Libor Šimon

Kurz Evernote naplnil má očekávání a rozšířil obzory. Jedná se o základní kurz, ve kterém Daniel vysvětluje „jak na věc“ a jak si vybudovat správné návyky. Určitě doporučuji všem. Daniel je profesionál v daném oboru a setkání s ním bylo moc fajn. Má příjemné vystupování a je s ním zábava. Dokáže vysvětlit.

Pavel Bláha

I když pracuji s iPadem každý den a myslím, že znám veliké množství aplikací, vždy je možné se dozvědět ještě více. A přesně tímto kurz splnil naplno má očekávání. S Danielem jsem se setkal na kurzech již několikrát a stále se dozvídám nové a nové užitečné informace. Je to velice motivující člověk!

Petr Vokál

Výborně postavený a vedený kurz, skvělé načasování i rozložení kurzu, všechny informace prezentovány s ohledem na praxi. Dozvíte se, jaké doplňky na trhu k iPadu jsou k mání a zda je budete konkrétně vy potřebovat. Naučíte se pracovat i s některými užitečnými nástroji a nastaveními v rámci iPadu a dozvíte se, které aplikace je nejlepší využívat. Jsem opravdu nadšená, že jsem konečně zjistila, co všechno iPad umí a nabízí a jak si díky těmto nastavením, doplňkům a aplikacím zjednodušit život. Daniel je opravdu profesionál na danou problematiku. Dokáže skvěle držet pozornost a zaujmout. Je velmi organizovaný a předává účastníkům komplexní a praktické informace, které je možné rovnou vyzkoušet a implementovat do praxe.

Lucie Pechova

Kurz GTD pro začátečníky doporučím dalším lidem. Tématika GTD je velmi zajímavá a užitečná pro osobní efektivitu. Daniel Gamrot je příjemný a otevřený. Zkušený ohledně GTD, tj. ideální pro takové školení. Říká nejdůležitější věci napřímo, jen málo věcí bylo potřeba číst mezi řádky.

Milan Žaloudek

Na kurz jsem šla jako člověk, který o GTD vůbec nic neví. Na kurzu jsem zjistila, co to GTD je, jak s ní pracovat, včetně pár praktických rad a aplikací. Za mě kurz naprosto splnil očekávání. Lektor byl velmi příjemný mladý muž, který nám předal kromě teoretických znalostí i pár osobních zkušeností.

Barbora Lišková

Opět velmi užitečný kurz, systematicky a smysluplně vedený. Daniel nás velmi srozumitelně provedl celou problematikou od pochopení celého principu GTD, až po konkrétní kroky, které vedou k úspěšnému zvládnutí GTD. K tomu Daniel přidal i perfektní tipy na organizaci času v diáři a související aplikace, které můžeme pro úspěšné zvládnutí metody používat. Během kurzu GTD nejen perfektně pochopíte, ale také zjistíte, kde vy sami děláte chyby a zároveň odcházíte s komplexním návodem, tipy a nástroji ke změně stávajícího stavu. Daniel je opravdu profesionál na danou problematiku. Dokáže skvěle držet pozornost a zaujmout. Je velmi organizovaný, předává účastníkům komplexní a praktické informace, které je možné rovnou vyzkoušet a implementovat do praxe.

Lucie Pechová

Čtyři hodiny utekly neuvěřitelně rychle, ale Daniel rozhodně splnil to, co jsem od něj očekávala, dokonce i víc – teď si říkám, že jsem s koupí knížky mohla počkat až po kurzu. Danielovi nebylo co vytknout. Vše bylo skvěle připraveno. Daniel sám působí velmi profesionálně a přátelsky zároveň.

Petra Přívratská

Oceňuji volbu malé skupiny 8 lidí, při větší účasti by se zřejmě vytratil individuální přístup lektora. Možná bych pouvažoval i o nabídce kurzu pro max. 6 lidí, což by přineslo ještě větší individuální přístup k účastníkům – to je s ohledem na relativně krátké trvání kurzu podstatná věc. Prostředí bylo příjemné a byly k dispozici všechny potřebné pomůcky. Velmi přínosné bylo, že se lektor tématu skutečně věnuje a metodu používá aktivně a prakticky denně. Z jeho strany to tedy nebyla bezmyšlenkovitá přednáška, ale věcné a fundované objasnění podstaty věcí. Jsme rád, že Daniel byl lektorem právě na myšlenkové mapy.

Daniel Földi