Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Modl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Daniel Modl — produktový a image fotograf, retušér a grafik

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Daniel Modl:
Martin Fabián Rusek
Za dlouhou kariéru grafika jsem měl možnost pracovat s velkou škálou fotografií různých autorů. A musím naprosto realisticky napsat, že produktová fotografie od Daniela Modla je na nejvyšší úrovni. Nejenže Daniel fotografie perfektně naaranžuje a nafotí, ale také je s mimořádnou precizností vyretušuje a vymaskuje do vrstev ve Photoshopu. Pro grafika je pak radost s takovými fotografiemi pracovat. Při práci na zakázkách jsem měl několikrát možnost navštívit Danův prostorný ateliér a vždy jsem viděl profesionála při práci s nejmodernější technikou. Navíc Daniel zvládá nejen fotografii, ale má také velký přehled o technických věcech okolo a má znalostní přesah i do grafiky. Všechny tyto faktory jsou pro zákazníky zárukou kvality a ve finále jim přinášejí úsporu peněz tím, že vsadili na profesionála. Daniel a jeho práce je nekompromisní kvalita. Doporučuji.

Martin Fabián Rusek

ideamaker, tvůrce logotypů, kreativec, grafický designér & malíř
S Danielem jsem pracoval ve společnosti BANDI VAMOS. Daniel je velmi zkušený, profesionální fotograf a grafik s mnohaletou praxí, která je velmi znát při jeho tvorbě, kreativitě i postprodukci. Odvádí vždy precizní práci s maximálním fokusem na kvalitu. Jeho produktová fotografie patří ke špičce v oboru. Vlastní profesionální ateliér, který nadchne i nejnáročnější klienty. S Danielem je radost pracovat! Velmi doporučují.

Karel Vojkovský

kontraktor a projektový manažer
Pana Modla mohu jen doporučit 👍. Několikrát fotil mě i moji rodinu. Ačkoliv se opravdu nerada fotím, jeho citlivý, mírný a profesionální přístup mi umožnil být bezprostřední. Jeho fotografie nám dodnes visí doma na stěně, i když první fotky byly pořízeny před léty😉.

Jana Neborová

Děkujeme ti Dane za úžasné focení. Přestože u nás před focením panovala nervozita, tvůj profesionální, kamarádský a trpělivý přístup nás naprosto odzbrojil. Vybral jsi nádherné místo na focení. Atmosféra byla uvolněná. Dokázal jsi vykouzlit přirozený úsměv na tvářích dětí i dospělých. Díky tomu jsi zachytil nádherné okamžiky, o které jsme se mohli podělit s naší rodinou. Maximální spokojenost. Těšíme se na další spolupráci.

Radka Richterová

Pan Daniel je velice spolehlivý, precizní a má smysl pro detail. Dělá svou práci poctivě, což se dnes nevidí. Byli jsme sním vždy spokojeni, ať už jde o fotky či polepy, bannery a vizitky.

Michaela Janíčková

Velmi doporučuji. Maximálně profesionální přístup. Dodání včas. Flexibilita.

Tereza Krčíková

S panem Modlem spolupracovala naše CK TRAVEL 2002 řadu let k naprosté spokojenosti. Zpracovával pro nás mimo jiné hlavní katalog pobytových zájezdů v rozsahu 120 stran, který vycházel v nákladu 30 000 výtisků. Byl to pro nás vždy jeden z hlavních nákladů a kritérium grafika bylo tedy rozhodující. Pan Modl pro nás dělal nejen grafický návrh, ale každý rok přišel s novým technickým vylepšením, které nám vždy usnadnilo práci. Byl časově velmi flexibilní a vždy dodržel časový harmonogram, což pro nás bylo rovněž klíčové. Doba covidu přinesla pro cestovní kanceláře úplně nový způsob práce, katalogy se již nevydávají, ale pokud by k tomu někdy opět došlo, určitě využijeme jeho služeb.

Jana Enderlová

jednatelka CK TRAVEL 2002
www.travel2002.cz
Dan je nejen jako fotograf, ale také jako grafik velmi precizní. Svou práci odvádí vždy v dohodnutém termínu a tak, jak by si každý klient přál. Má perfektní cítění pro detail, kompozici i technickou stránku věci. Velmi dobře také poradí a doporučí změny, které dávají smysl a logiku, pokud je to v rámci zakázky potřeba. Kvalita je v jeho případě základ, lidskost, kladný přístup k práci a vždy příjemná komunikace jsou velmi vzácnou přidanou hodnotou. Děkuji a rozhodně doporučuji.

Denisa Poláčková

S Danielem Modlem spolupracujeme dlouhodobě a velmi mnoho let. Od jeho začátků až do současnosti. Svěřujeme mu téměř celou firemní grafiku od letáků, bannerů, katalogů, web grafiky, email newsletterů, prezentací nebo inzerce. V případě potřeby i produktové fotografie. Jsme spokojení především s kreativitou a profesionálně realizovaným designem. Vyhovuje nám vysoká míra flexibility. Jeho práci můžeme doporučit.

David Štift

ředitel společnosti Cure Pink distribuce s.r.o.
www.curepink.cz ~ david.stift@curepink.cz ~ 602 724 500
S Danielem naše firma spolupracuje už patnáct let a vždycky jsme se u něj mohli spolehnout na rychlý a profesionální přístup, operativnost a hlavně i na technickou preciznost u našich složitějších projektů. Grafika od něj je vždycky skvělá, inovativní, a zároveň splňující naši vizi. S výsledným produktem byl navíc hotov vždy perfektně na čas, což jsme ocenili obzvlášť u projektů s přísným časovým harmonogramem.

Martin Enderle

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS