Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Šácha > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Šácha — copywriter a rešeršér

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Ing. Daniel Šácha:
Dana Šáchu mohu všem vřele doporučit. Spolupracovala jsem s ním na tvorbě databáze výletních míst pro rodiče s dětmi. Dan k práci přistupoval maximálně zodpovědně a samostatně. Vše bylo vyhotoveno v dohodnutém termínu a za dohodnutou cenu. Výsledek byl výborný. S Danovou prací jsem byla zkrátka stoprocentně spokojená.

Ing. Martina Šebestová

copywriterka a redaktorka
www.topskolky.cz
Hledal jsem pro svůj web copywritera, ale většina copywriterů na trhu bohužel neumí psát marketingové texty. Daniel předčil má očekávání, je iniciativní, klade doplňující otázky a má přínosná doporučení. Navíc pracuje za rozumnou cenu.

Martin Koníček

datový specialista se zaměřením na otevřené technologie Linux
martin.enigma14.eu ~ martin@enigma14.eu
Pan Daniel Šácha pracoval pro Národní divadlo moravskoslezské od 1. 4. do 31. 12. 2015. Jeho pracovní náplní byla redakce stránek www.ndm.cz, psaní článků na web NDM, tvorba a rozesílání newsletteru a konzultace k textové a obrazové komunikaci NDM. Svou práci odváděl svědomitě, zodpovědně, kreativně, a proto můžeme spolupráci s ním doporučit.

Ing. Markéta Chlebová

šéfka marketingu a obchodu
www.ndm.cz ~ 596 276 133
Panu Šáchovi jsem zadávala specifické téma na zpracování rešerše. Domluva byla rychlá a přesná. Vše zpracováno včas, podrobně a přehledně. Ráda ho proto doporučuji ostatním.

Jana Nosková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS