Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Šácha — copywriter a rešeršér


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 23 doporučení

Ing. Lenka Paprok

S Danielem Šáchou jsem dlouhodobě spolupracovala hlavně na studentských projektech Sokolská 33 a Underground. Tvořili jsme společně úzký vedoucí tým těchto dvou studentských médií. Dan je velmi pracovitý, svědomitý a cílevědomý. Má přehled a je kreativní při redakční práci. Výborný zástupce šéfredaktora, věcný editor a autor s vlastním stylem. Rozumí své práci a věnuje se jí do hloubky. Má výborné organizační schopnosti a rozvinuté kritické uvažování. Vyzná se ve správě sociálních sítí. Dokáže se dobře zorientovat v množství informací. Vyniká jako rešeršér. Rozumí statistikám. Zvládne připravit prezentace, zpracovávat a vyhodnocovat data. Ví mnoho o efektivní práci, time-managementu a interní kultuře redakcí. Jedná vždy férově. Spolupráce s ním je radost a vřele ji každému doporučuji!

Ing. Lenka Paprok
sloganistka a názvotvůrce

Co říci o Danovi? Opravdu profesionální přístup, vlastní invence, trpělivost a hlavně – kvalitní výstup! Doufám, že spolupracovat budeme i nadále. Určitě jeho služby doporučuji.

Mgr. Petr Šimčík
specialista marketingu, Ekonomická fakulta VŠB-TU Ostrava

Dana jsem požádal o pomoc s přípravou průzkumu trhu pro nově vznikající projekt. Práci odvedl ve vysoké kvalitě, ve stanoveném termínu a prakticky zcela samostatně s minimální spoluúčastí z mé strany. Rozhodně mohu Dana doporučit a rád jeho služeb využiji znova v budoucnu při dalších rešerších.

Daniel Dimitrov
webový vývojář a konzultant
www.danieldimitrov.cz dimitrov.dan@gmail.com 720 685 724

Spolupráce s Danem byla perfektní. Zajímalo mě, jak se popere s inzeráty pro zdravotní sféru, neboť je tato oblast v dnešní době ošemetná a my sami jsme dlouho přemýšleli, jak inzeráty uchopit a předat hlavní myšlenky naší nemocnice. Dan si s tím poradil na jedničku a já se moc těším, až inzeráty budeme používat.

Ing. Barbora Žembová
specialista marketingu, Vítkovická nemocnice a.s.
Luboš Moravec

Dana Šáchu znám jako poctivého, spolehlivého, velmi pracovitého a schopného člověka – to jsou vlastnosti, kterých si cením a díky kterým naše spolupráce dlouhodobě funguje. Dan je hlavní rešeršér v mém cestovatelském portále iTRAS – to nej z české krajiny, kde připravuje podklady ke stovkám zajímavých míst; zpracovával pro mě i zahraniční rešerše z oblasti cestovního ruchu – výsledek byl vždy nadprůměrný. Dan je moje „horká linka“, když potřebuji na internetu cokoliv vypátrat. Jeho služby rád doporučuji!

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Edvard Miškej

S Danielem jsem měl možnost chvíli spolupracovat v oblasti produkce videa. Byl vždy velmi pozorný a pečlivý k výstupům, které jsem tvořil. Spolupráce byla velmi efektivní.

Edvard Miškej
video producent, režisér a kameraman

S Danielem Šáchou jsem spolupracovala na svých dvou firemních projektech. Jednalo se o zpracování textového materiálu pro nové webové stránky a v další fázi o zdokumentování firemní akce pro 120 osob s charitativním zaměřením. Jsem velmi náročný klient a tímto krátkým doporučením chci vyjádřit svoji spokojenost s kvalitou odvedené práce tohoto mladého, perspektivního profesionála. Protože jeho služeb budu využívat i nadále, s čistým svědomím doporučuji práci Daniela Šáchy všem jeho potenciálním zákazníkům.

Mgr. Helena Zvaríková
majitelka lékárny Apavar
www.apavar.cz zvarikova@apavar.cz 724 484 811

Hledal jsem pro svůj web copywritera, ale většina copywriterů na trhu bohužel neumí psát marketingové texty. Daniel předčil má očekávání, je iniciativní, klade doplňující otázky a má přínosná doporučení. Navíc pracuje za rozumnou cenu.

Martin Koníček
datový specialista se zaměřením na otevřené technologie Linux
martin.enigma14.eu martin@enigma14.eu

Dana Šáchu mohu všem vřele doporučit. Spolupracovala jsem s ním na tvorbě databáze výletních míst pro rodiče s dětmi. Dan k práci přistupoval maximálně zodpovědně a samostatně. Vše bylo vyhotoveno v dohodnutém termínu a za dohodnutou cenu. Výsledek byl výborný. S Danovou prací jsem byla zkrátka stoprocentně spokojená.

Ing. Martina Šebestová
copywriterka a redaktorka
www.topskolky.cz

Daniel Šácha působí v redakci Sokolská33.cz na pozici zástupce šéfredaktora prakticky od počátku fungování. Je jejím nosným pilířem a nedílnou součástí. Svou zapáleností inspiruje nejen mě samotnou, ale věřím, že i mnohé členy redakce. Sám se podílí na organizování akcí, případně se jich aktivně účastní. Můžu se na něj obrátit s čímkoliv, neboť je spolehlivý a ukázněný. Velmi precizně zpracovává redakční statistiky a prezentace, které jsou pro chod redakce hodně důležitým prvkem. Daniel je velmi kreativní a nápaditý, proto má na starost také marketing, především správu sociálních sítí jako Facebook a Twitter. Příspěvky, které na nich umisťuje, jsou stručné, výstižné a u našich fanoušků oblíbené. Další náplní jeho práce je také editorská činnost, kterou bravurně ovládá, především proto, že je schopen konstruktivní kritiky, která je právě při této činnosti potřeba. Realizuje se také psaním článků, které jsou úderné, jasné a trefné. V neposlední řadě je třeba zmínit i to, že pracuje týmově, oplývá lidskostí a v redakčním kolektivu je velmi oblíbený. Je radost s ním pracovat.

Ing. Petra Polesová
šéfredaktorka portálu sokolska33.cz
www.sokolska33.cz