Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Šácha > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Šácha — copywriter a rešeršér

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Daniel Šácha:
S Danem jsem spolupracovala v rámci aktivit Exchange Student Clubu, kde se staral o oblast PR. Poznala jsem jej jako velmi pracovitého a kreativního člověka, pro kterého prakticky nic není problém a rychle přichází s řešením. Mimo to je velmi milý, sympatický a usměvavý.

Bc. Miroslava Lokajová

prezidentka Exchange Student Club VŠB-TU Ostrava
Dana Šáchu mohu všem vřele doporučit. Spolupracovala jsem s ním na tvorbě databáze výletních míst pro rodiče s dětmi. Dan k práci přistupoval maximálně zodpovědně a samostatně. Vše bylo vyhotoveno v dohodnutém termínu a za dohodnutou cenu. Výsledek byl výborný. S Danovou prací jsem byla zkrátka stoprocentně spokojená.

Ing. Martina Šebestová

copywriterka a redaktorka
www.topskolky.cz
S Danem jsem měl možnost spolupracovat na projektu Lacultura.cz, což byl a stále je neziskový kulturní web nabízející redakční práci studentům a studentkám k získání potřebné praxe. Dan od první chvíle překračoval hranice běžného redaktora. Díky svojí vlastní iniciativě přijal tento projekt za svůj a v letech 2010–2012 jej zcela samostatně vedl z pozice šéfredaktora. Dokázal si kolem sebe vybudovat funkční tým lidí, kteří udrželi projekt v chodu a podíleli se na postupném zvyšování návštěvnosti a čtenosti.

Ing. Michal Prouza

ředitel SW divize ZONER software
https://www.linkedin.com/in/prouza/cs
Hledal jsem pro svůj web copywritera, ale většina copywriterů na trhu bohužel neumí psát marketingové texty. Daniel předčil má očekávání, je iniciativní, klade doplňující otázky a má přínosná doporučení. Navíc pracuje za rozumnou cenu.

Martin Koníček

datový specialista se zaměřením na otevřené technologie Linux
martin.enigma14.eu ~ martin@enigma14.eu
Panu Šáchovi jsem zadávala specifické téma na zpracování rešerše. Domluva byla rychlá a přesná. Vše zpracováno včas, podrobně a přehledně. Ráda ho proto doporučuji ostatním.

Jana Nosková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS