Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Šácha > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Šácha — copywriter a rešeršér

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Ing. Daniel Šácha:
Edvard Miškej
S Danielem jsem měl možnost chvíli spolupracovat v oblasti produkce videa. Byl vždy velmi pozorný a pečlivý k výstupům, které jsem tvořil. Spolupráce byla velmi efektivní.

Edvard Miškej

video producent, režisér a kameraman
S Danielem Šáchou jsem spolupracovala na svých dvou firemních projektech. Jednalo se o zpracování textového materiálu pro nové webové stránky a v další fázi o zdokumentování firemní akce pro 120 osob s charitativním zaměřením. Jsem velmi náročný klient a tímto krátkým doporučením chci vyjádřit svoji spokojenost s kvalitou odvedené práce tohoto mladého, perspektivního profesionála. Protože jeho služeb budu využívat i nadále, s čistým svědomím doporučuji práci Daniela Šáchy všem jeho potenciálním zákazníkům.

Mgr. Helena Zvaríková

majitelka lékárny Apavar
www.apavar.cz ~ zvarikova@apavar.cz ~ 724 484 811
Hledal jsem pro svůj web copywritera, ale většina copywriterů na trhu bohužel neumí psát marketingové texty. Daniel předčil má očekávání, je iniciativní, klade doplňující otázky a má přínosná doporučení. Navíc pracuje za rozumnou cenu.

Martin Koníček

datový specialista se zaměřením na otevřené technologie Linux
martin.enigma14.eu ~ martin@enigma14.eu
Dana Šáchu mohu všem vřele doporučit. Spolupracovala jsem s ním na tvorbě databáze výletních míst pro rodiče s dětmi. Dan k práci přistupoval maximálně zodpovědně a samostatně. Vše bylo vyhotoveno v dohodnutém termínu a za dohodnutou cenu. Výsledek byl výborný. S Danovou prací jsem byla zkrátka stoprocentně spokojená.

Ing. Martina Šebestová

copywriterka a redaktorka
www.topskolky.cz
Daniel Šácha působí v redakci Sokolská33.cz na pozici zástupce šéfredaktora prakticky od počátku fungování. Je jejím nosným pilířem a nedílnou součástí. Svou zapáleností inspiruje nejen mě samotnou, ale věřím, že i mnohé členy redakce. Sám se podílí na organizování akcí, případně se jich aktivně účastní. Můžu se na něj obrátit s čímkoliv, neboť je spolehlivý a ukázněný. Velmi precizně zpracovává redakční statistiky a prezentace, které jsou pro chod redakce hodně důležitým prvkem. Daniel je velmi kreativní a nápaditý, proto má na starost také marketing, především správu sociálních sítí jako Facebook a Twitter. Příspěvky, které na nich umisťuje, jsou stručné, výstižné a u našich fanoušků oblíbené. Další náplní jeho práce je také editorská činnost, kterou bravurně ovládá, především proto, že je schopen konstruktivní kritiky, která je právě při této činnosti potřeba. Realizuje se také psaním článků, které jsou úderné, jasné a trefné. V neposlední řadě je třeba zmínit i to, že pracuje týmově, oplývá lidskostí a v redakčním kolektivu je velmi oblíbený. Je radost s ním pracovat.

Ing. Petra Polesová

šéfredaktorka portálu sokolska33.cz
www.sokolska33.cz
S Danem jsem měl možnost spolupracovat na projektu Lacultura.cz, což byl a stále je neziskový kulturní web nabízející redakční práci studentům a studentkám k získání potřebné praxe. Dan od první chvíle překračoval hranice běžného redaktora. Díky svojí vlastní iniciativě přijal tento projekt za svůj a v letech 2010–2012 jej zcela samostatně vedl z pozice šéfredaktora. Dokázal si kolem sebe vybudovat funkční tým lidí, kteří udrželi projekt v chodu a podíleli se na postupném zvyšování návštěvnosti a čtenosti.

Ing. Michal Prouza

ředitel SW divize ZONER software
https://www.linkedin.com/in/prouza/cs
S Danem jsem spolupracovala v rámci aktivit Exchange Student Clubu, kde se staral o oblast PR. Poznala jsem jej jako velmi pracovitého a kreativního člověka, pro kterého prakticky nic není problém a rychle přichází s řešením. Mimo to je velmi milý, sympatický a usměvavý.

Bc. Miroslava Lokajová

prezidentka Exchange Student Club VŠB-TU Ostrava
Panu Šáchovi jsem zadávala specifické téma na zpracování rešerše. Domluva byla rychlá a přesná. Vše zpracováno včas, podrobně a přehledně. Ráda ho proto doporučuji ostatním.

Jana Nosková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS