Doporučení z první ruky

Bc. Daniela Kuhnová — poradkyně, certifikovaná koučka, mediátorka a facilitátorka


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Poradenství s Danielou mi pomohlo zviditelnit některé postoje a vnitřní nastavení, které přímo souvisely s tím, jakým způsobem rozvíjet dál mé podnikání i jak prezentovat moji značku. Do té doby jsem cítila určitý vnitřní rozpor, který jsme pojmenovaly, rozebraly a já jsem udělala některé změny. Daniela má přirozenou autoritu a sebevědomí kouče, které navodí prostředí důvěry, dokáže se rychle zorientovat v situaci klienta a má talent pokládat trefné otázky. Zkušeně doporučí správné techniky pro podporu klienta.

Mgr. Pavla Hromková
studio Notakio

Koučování jsem vyhledal, abych získal jiný pohled na osobní i pracovní problémy, a tím je mohl začít řešit. Pracovali jsme na zpřehlednění situace, definici priorit k řešení, nastavení komunikace s pracovním týmem, vytvoření struktury u některých procesů… Daniela si vždy poslechla můj problém, měla spoustu navazujících dotazů a následně vypracovala písemný výstup, který přesně vystihl velkou část problémů, a poskytl první rady ke zlepšení.

Ing. Marian Niemiec
e-shop 4Dave, obchodník

Důvodem, proč jsem využila koučink byl, že jsem potřebovala nahlédnout svou situaci z jiného úhlu pohledu, perspektivy a podpory toho, že jako člověk v sobě vnímám tendenci k zacyklení se v nějakém názoru nebo představě. Daniela mě dokázala citlivě vnímat a zároveň otevírat nové perspektivy pohledu na situaci. Přestože ne vždy dokážu být důsledná, koučink mi dal svobodu k tvoření si postoje k situaci, která mě potká.

Klientka Natálie

Měla jsem pocit, že se v životě neposunuji nikam dál. Respektive – nebyl to jen pocit, byl to fakt. Cítila jsem se vyhořelá, přepracovaná, výsledky toho všeho ale nebyly nic moc. Díky koučinku se mi zvedla sebejistota, ukotvila jsem se, uklidnila se. Koučink mě naučil postupy, ke kterým se mohu kdykoli vrátit, pokud bych se opět cítila nejistě.

Klientka Tereza