Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniela Sedloňová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Daniela Sedloňová — lektorka soft skills a koučka

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Daniela Sedloňová:
Kurz byl výborným úvodem do oboru, o kterém jsem předtím netušil vůbec nic. Ale právě proto jsem se přihlásil a kurz předčil očekávání. Lektorka poskytla mnoho poznatků a podělila se o spoustu praktických zkušeností. Nakonec došlo i na krátké cvičení. Kurz je přínosný jak pro začátečníky, tak pro zkušené obchoďáky. Daniela je milá a usměvavá lektorka, plná energie, která s radostí zodpověděla všechny zvídavé dotazy.

Josef Kunhart

Konzultant a analytik webových aplikací
www.kunhart.cz ~ josef@kunhart.cz ~ 728 151 763
Kurz byl pro mne přínosný a zajímavý. Daniela je super lektorka, do 3 hodin se jí podařilo zhutnit širokou paletu informací. Byla milá, profesionální a její podání se dobře poslouchalo.

Jiří Jetmar

Sales Representative | Freestyle Kolbenka
www.freestylekolbenka.cz ~ jetmar@freestylekolbenka.cz ~ 727 989 288
Kurz byl pro mě velmi přínosný. V oblasti obchodu mi velmi rozšířil znalosti a pomohl mi i uvědomit si jisté chybné postupy. Lektorka byla plná energie, plná zájmu. Bylo vidět, že školit ji baví.

Radek Stolář

Account Manager | Kurzy.cz
www.kurzy.cz ~ radek.stolar@kurzy.cz ~ 734 364 149
Daniela je velmi příjemná a milá lektorka. Pro lidi začínající obchodní činnost je základní kurz prodeje zajímavý a přínosný.

Lenka Pavlíková

Account Manager | AliaWeb
lenka.pavlikova@kurzy.cz
Daniela je velmi dobrá lektorka. Přirozeně a poutavě mluví. Měla vypracovanou kvalitní a vtipnou přípravu a držela se tématu. Předem se ptala, co nám má podle nás kurz přinést. Nenapadlo nás myslet na něco jiného :-) Pořád jsme dávali pozor. Za mě za jedna! Kurz zcela splnil mou představu.

Silva Černá

podnikatelka
silva.cerna@volny.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS