Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Fábry > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Fábry — internetový marketér

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace David Fábry:
David byl naší kontaktní osobou v Effectix a spolupráci s ním mohu pouze doporučit. Chápal naše potřeby a dokázal nám, díky svým znalostem obchodu i marketingu, zajistit kvalitní služby. Díky!

Michal Blažek

konzultant online marketingu
David je výborným obchodníkem s velmi dobrými komunikačními schopnostmi a tahem na branku. Jsem ráda, že s ním mohu spolupracovat.

Helena Smolíková

Key Account Manager ve společnosti Dobrý web
David je inteligentní profesionál. Umí najít nové příležitosti a díky své pracovitosti takové inovativní šance rozpracovat i dokončit. Komplexnost jeho obchodních kvalit je obdivuhodná.

Ing. Ivan Ivančo

ředitel pobočky zahraniční banky v ČR
Se společností pana Fábry spolupracuji již delší dobu a nikdy jsem neměl sebemenší důvod k nespokojenosti. Vstřícné jednání, ochota pomoci s problémy a časová flexibilita. Zcela odlišný způsob komunikace, než u předchozích firem, které se staraly o můj web. Přeji hodně spokojených klientů!

Petr Žáček

prodejce mobilních domů
mobilnidomky.cz ~ info@mobilnidomky.cz ~ 602 650 864
S Davidem jsem dlouho pracoval jako kolega. Vždy mě překvapoval svojí otevřeností ke klientům. Aktuálně spolupracujeme na prezentacích některých klientů. David vždy řeší požadavky klientů rychle a korektně.

Michal Trousil

online marketing konzultant
michaltrousil@gmail.com ~ 724 336 243
Pro Davida občas vytvářím drobnou webovou grafiku. Vážím si jeho zkušeností a náruživosti, s jakou se zajímá o to nejnovější ve svém oboru, a rychlosti, s jakou se v něm orientuje. Myslím, že jeho dobrou stránkou je především snaha být co nejvíc efektivní.

Irena Kadlečková

grafička
Pan Fábry nám zajišťoval webové stránky pro hotel. Vše bylo provedeno rychle, kvalitně a za velmi dobrou cenu. Případné reklamace (zaviněné nedorozuměním, nikoli neprofesionalitou) řešil do 24 hodin. Naslouchá přáním klienta.

Eva Horton

ředitelka hotelu Da Vinci
hoteldavinci.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS