Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Fábry > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Fábry — internetový marketér

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace David Fábry:
David byl naší kontaktní osobou v Effectix a spolupráci s ním mohu pouze doporučit. Chápal naše potřeby a dokázal nám, díky svým znalostem obchodu i marketingu, zajistit kvalitní služby. Díky!

Michal Blažek

konzultant online marketingu
David je výborným obchodníkem s velmi dobrými komunikačními schopnostmi a tahem na branku. Jsem ráda, že s ním mohu spolupracovat.

Helena Smolíková

Key Account Manager ve společnosti Dobrý web
David je inteligentní profesionál. Umí najít nové příležitosti a díky své pracovitosti takové inovativní šance rozpracovat i dokončit. Komplexnost jeho obchodních kvalit je obdivuhodná.

Ing. Ivan Ivančo

ředitel pobočky zahraniční banky v ČR
Se společností pana Fábry spolupracuji již delší dobu a nikdy jsem neměl sebemenší důvod k nespokojenosti. Vstřícné jednání, ochota pomoci s problémy a časová flexibilita. Zcela odlišný způsob komunikace, než u předchozích firem, které se staraly o můj web. Přeji hodně spokojených klientů!

Petr Žáček

prodejce mobilních domů
mobilnidomky.cz ~ info@mobilnidomky.cz ~ 602 650 864
S Davidem jsem dlouho pracoval jako kolega. Vždy mě překvapoval svojí otevřeností ke klientům. Aktuálně spolupracujeme na prezentacích některých klientů. David vždy řeší požadavky klientů rychle a korektně.

Michal Trousil

online marketing konzultant
michaltrousil@gmail.com ~ 724 336 243
Pro Davida občas vytvářím drobnou webovou grafiku. Vážím si jeho zkušeností a náruživosti, s jakou se zajímá o to nejnovější ve svém oboru, a rychlosti, s jakou se v něm orientuje. Myslím, že jeho dobrou stránkou je především snaha být co nejvíc efektivní.

Irena Kadlečková

grafička
Pan Fábry nám zajišťoval webové stránky pro hotel. Vše bylo provedeno rychle, kvalitně a za velmi dobrou cenu. Případné reklamace (zaviněné nedorozuměním, nikoli neprofesionalitou) řešil do 24 hodin. Naslouchá přáním klienta.

Eva Horton

ředitelka hotelu Da Vinci
hoteldavinci.cz
Služby Davida Fábryho jsme využili v našem online obchůdku s přírodní a bio kosmetikou NuSpring.cz. Obrátili jsme se na něj s online marketingem. I přestože nám kdejaká agentura slibovala velké výsledky, které se nedostavily, David nás uměl přesvědčit činy. Mnoho agentur se vás snaží přesvědčit o tom, že ostatní to dělají špatně a právě oni to budou dělat lépe a přinesou vám zisk. Po několika zklamáních jsme byli rádi, že jsme se na spolupráci domluvili právě s Davidem. Již po krátké době přinesla spolupráce kýžené ovoce a my jsme rádi, že můžeme část povinností převést na někoho spolehlivého a věnovat se na plno své práci. Se spoluprací jsme velmi spokojeni a můžeme jeho služby jedině doporučit.

Kristýna Šourková

mrketingová manažerka v obchůdku s přírodní a bio kosmetikou NuSpring (Czech Republic) s.r.o.
www.nuspring.cz
S panem Fábrym naše firma spolupracuje již několik let. V počátcích se naše spolupráce soustředila na SEO optimalizaci a postupem času se rozšířila o správu PPC kampaní, Facebooku a došlo k úspěšnému přepracování webu a celého e-shopu. Hlavním důvodem a výhodou naší spolupráce je operativní, rychlé, profesionální řešení našich požadavků a bezproblémová komunikace. Když už se objeví nějaká chybička, je velice rychle odstraněna a vyřešena k naší spokojenosti. Využití služeb pana Fábryho vřele doporučujeme. Velice si jeho služeb vážíme.

Michal Švehla

Tonera spol. s r.o.
www.tonera.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS