Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Máj > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Máj — vývojář webů, firemních IT systémů a aplikací

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace David Máj:
Měl jsem příležitost s Davidem pracovat a musím říct, že to už od začátku byla radost. Je jedním z těch, kteří jednoduše ví, jak vytvářet skvělé věci. David je vždy ochotný pomoci, poradit nebo prodiskutovat problém. Mohu ho vřele doporučit pro jakýkoli projekt, protože je vždy připraven vydat ze sebe to nejlepší.

David Kotyza

Senior SharePoint Developer | Trask solutions
Potkal jsem Davida v rámci práce na projektu migrace SharePoint serveru. Bylo velmi zajímavé sledovat někoho, kdo dokázal dovést projekt do konce navzdory mnoha problémům. Líbil se mi jeho přístup k problémům a to, jak se snažil vše vyřešit.

Adam Novotný

Lead IT Business Analyst | eMan
Pracoval jsem s Davidem na jednom středně velkém projektu v Sharepointu. Jeho cit pro detail, komunikace, která vedla k produktivnímu výsledku, důraz na rozšiřitelnost kódu a poskytování obecných řešení pro specifické problémy jsou vlastnosti, které budu vždy hledat u vývojářů, s nimiž budu spolupracovat.

Michal Pristas

Software Engineer | Elastic
Bylo pro mě ctí s Davidem chvíli pracovat. Má silné technické dovednosti, týmového ducha, svou práci dělá s nadšením, je skvělý team leader, systémový architekt a vývojář.

Jan Adámek

Software Developer | Sphairon GmbH
S Davidem jsem spolupracoval více než 3 roky na několika komplexních projektech. Je to vysoce kvalifikovaný programátor a analytik. Vždy dokázal najít nejlepší řešení podle požadavků projektu. Jako team leader spolupracovníkům rád poradí a ukáže směr. David byl skvělý kolega a dobře se s ním pracovalo.

Tomáš Kavecký

Senior Consultant, EUC Mobility EMEA | VMware
Spolupracoval jsem s Davidem denně po dobu více než pěti let. David je vysoce kvalifikovaný odborník s rozsáhlými znalostmi v oblasti programování a systémové architektury, který vždy dokázal najít nejlepší řešení a poradil si s každým náročným problémem, na který jsme narazili. Je schopný team leader, který dokáže posouvat projekty dál. Pro mě osobně byla práce s Davidem skvělou zkušeností a pokud budu mít v budoucnu možnost s ním znovu spolupracovat, určitě se nebudu dlouho rozmýšlet.

Michal Pajgrt

Team leader | Trim Technology
Pracoval jsem s Davidem na jednom projektu v SharePointu. David je opravdový odborník. Skvěle vede tým, dokáže rychle porozumět problému, nalézt nejlepší řešení a aplikovat ho. Má mimořádné analytické i vedoucí schopnosti.

Nikola Georgiev

Azure Specialist | Microsoft
Spolupráci s Davidem jsem si opravdu užil. Aktivně jsme si vyměňovali zkušenosti a naučil jsem se spoustu věcí. Jeho nadšení, znalosti a smysl pro detail jsou inspirující. Za to bych mu rád poděkoval.

Zdeněk Heller

Architect | Stratox Cloud Native
Během spolupráce s Davidem jsem oceňoval zejména jeho pracovitost, dovednosti v oboru softwarového inženýrství a sebemotivaci. Žádný úkol pro něj nepředstavoval problém, od interakce s klientem přes kódování až po údržbu.

Andrea Badea

Senior Software Developer | Atlassian
Pracoval jsem s Davidem na několika projektech a byla to vždy velmi příjemná spolupráce. Je to silný týmový hráč s citem pro detail. Vždy se snaží porozumět potřebám zákazníka a poskytnout mu to, co doopravdy chce.

Tariqul I. Tariq

Chief Technology Officer | MIADVG LLC
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS