Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Mitty Mitáš > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Mitty Mitáš — fotograf pro podnikatele, tvůrce reklamních videí a lektor fotografování

Zobrazuji č. 110 z celkem 25 doporučení prezentace David Mitty Mitáš:
Mgr. Lenka Musilová
Určitě doporučuji! Spolupráce s Mittym byla velmi profesionální a současně milá a zábavná. Poradil a pomohl, díky tomu bylo focení uvolněné. S výsledkem jsem opravdu spokojená. Moc děkuji!

Mgr. Lenka Musilová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a designy
Michaela Rybová
Davida jsem oslovila ohledně byznys fotek na nově chystaný web. Spolupráce byla perfektní od domluvy, přes samotné focení až po ladění výsledných fotek. David je profík s milým přístupem. Doporučuji.

Michaela Rybová

UX/UI webdesignérka a grafička
Spokojenost s výslednými fotkami a Davidovým přátelským, seriozním a profesionálním přístupem.

Mgr. Michal Abaffy

business konzultant pro firemní kulturu a leadership
www.systematizuj.cz ~ michal.abaffy@gmail.com ~ 773 002 610
S Davidem jsem již spolupracoval na několika foceních a musím říct, že i když jsem před tím pár focení měl, tak teprve s Davidem jsem pochopil, co je to profi fotograf. Byl vždy připraven a nachystán na různé scénáře a možnosti. Práce je kvalitní a vždy precizní. Vše je promyšleno do detailu a právě detail dělá to největší gró fotografie a celého produktu. Díky moc a těším se na další spolupráci.

Roman Jurák

Nejsem žádný model a přesto na fotkách od Davida vypadám jako David Beckham. A to prostě chceš. Fotky jsem potřeboval na profily různých sociálních sítí a na web. David vše vytvořil, poradil, upravil a předal vše v profi kvalitě. Děkuji a doporučuji.

Tomáš Drdla

Fotky pro náš e-shop jsou super! Pochvalujeme si také výbornou komunikaci a rychlé zpracování.

Aleš Hemer

David zajišťoval pro naši firmu kompletní focení a natáčení videa nejen na nový web. Celé focení proběhlo v pohodové atmosféře a přestože bylo potřeba vytvořit hromadu materiálu, tak vše proběhlo bez problémů. Výsledné fotky a videa jsou TOP. Děkujeme.

David Šupita

Reference od všech zaměstnanců naší firmy, kteří měli to štěstí, že mají úžasné nové profilové i týmové foto, je jednoznačně 5 star! David umí vytvořit velmi příjemnou a uvolněnou atmosféru, takže si focení užili všichni a to i ti, kteří se objektivu běžně vyhýbají. Navíc výstup (citlivý výběr fotografií i jejich úprava) je dokonalý. Opravdu velmi děkujeme za krásné fotky i za příjemnou zkušenost. David má před sebou skvělou budoucnost. Jsem si jistá, že o něm ještě hodně uslyšíme.

Milena Vernerová

S Davidem jsme fotili už mockrát. Výsledná práce je vždy na jedničku a i když člověk při focení nemá svůj den, David z něj dokáže dostat to nejlepší.

Kateřina Jakubíčková

David mi dělal byznys fotky, které jsem potřeboval do firemního portfolia. Od samotného focení přes domluvu a skvělý výsledek David postupoval velice profesionálně a příjemně. S výsledkem jsem velice spokojen a mohu jen doporučit.

Lukáš Krhánek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS