Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Shejbal > Vybrané ukázky tvorby > Přebal CD pro hudební skupinu Who Knows

Přebal CD pro hudební skupinu Who Knows

V zadání od klienta zazněl požadavek na "černobílý minimalismus". Autorská myšlenka řešení na zpracování návrhu byl "pohled tančícího (točícího se) člověka na noční oblohu".

Zobrazuji položku č. 20 z celkem 25 položek v této galerii:

Přebal CD pro hudební skupinu Who Knows
« Předcházející Obal knihy Marka Jelínka  (zobrazit v plné velikosti)Přebal lékovek pro Natural Medicaments  (zobrazit v plné velikosti)Přebal CD pro hudební skupinu Who Knows  (náhled aktuálně zobrazené položky)Grafika pro absolventy Gymnázia Dr. Emila Holuba jako slavného "Uncle Sama"  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrace k článku o policistech pro Pravý domácí časopis  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
David Shejbal

David Shejbal

software Adobe
grafický designér se zaměřením na logotvorbu, corporate identity, kreativní design obalů a tiskovin — Tvorba grafických materiálů online i na papíře. Specializace na loga a logomanuály, online grafiku, tiskoviny a obaly produktů, knih či CD. Individuální a empatický přístup. Vzdělání v oboru, 15+ let praxe a nadšení pro zákaznické projekty.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 739 470 215 ~ Email: grafik@davidshejbal.cz ~ Web: davidshejbal.cz
Místo: Sedlčany (Středočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a David Shejbal Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS