Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Shejbal > Vybrané ukázky tvorby > Banner na Facebook pro událost živých vysílání projektu Vila Flora

Banner na Facebook pro událost živých vysílání projektu Vila Flora

Hravou součástí grafiky je složenina slov Vila a ZEN. Tedy Vila+ZEN-í. Pro gramatickou korektnost (vylazení) je písmeno Y vyjádřené průhledností.

Zobrazuji položku č. 11 z celkem 25 položek v této galerii:

Banner na Facebook pro událost živých vysílání projektu Vila Flora
« Předcházející Online banner pro Prozdravi.cz  (zobrazit v plné velikosti)Online banner pro Prozdravi.cz  (zobrazit v plné velikosti)Banner na Facebook pro událost živých vysílání projektu Vila Flora  (náhled aktuálně zobrazené položky)Home page banner pro web krasa.cz  (zobrazit v plné velikosti)Leták akcí pro Vila Flora  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
David Shejbal

David Shejbal

software Adobe
grafický designér se zaměřením na logotvorbu, corporate identity, kreativní design obalů a tiskovin — Tvorba grafických materiálů online i na papíře. Specializace na loga a logomanuály, online grafiku, tiskoviny a obaly produktů, knih či CD. Individuální a empatický přístup. Vzdělání v oboru, 15+ let praxe a nadšení pro zákaznické projekty.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 739 470 215 ~ Email: grafik@davidshejbal.cz ~ Web: davidshejbal.cz
Místo: Sedlčany (Středočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a David Shejbal Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS