Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. David Zahumenský > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. David Zahumenský — advokát se zaměřením na ústavní právo

Zobrazuji č. 1119 z celkem 19 doporučení prezentace Mgr. David Zahumenský:
Mgr. David Zahumenský spolupracuje s naším nakladatelstvím Verlag Dashöfer již několik let. Podílí se na tvorbě a aktualizaci odborných textů z oblasti medicínského práva. Jako autor je komunikativní, spolehlivý a precizní.

Květa Štěpaníková

produktový manažer v nakladatelství Verlag Dashöfer
Pan Mgr. David Zahumenský mě zastupoval ve správní žalobě proti nezákonnému rozhodnutí univerzity. Celý případ se mnou probral, představil možnosti dalšího postupu a doporučil mi nejvhodnější řešení. Velmi oceňuji jeho lidský přístup a bleskurychlou komunikaci. Je to skutečný profesionál a rozhodně jej doporučuji.

Hana Bendžíková

Advokátní kancelář Mgr. David Zahumenský musím jednoznačně doporučit. Můj požadavek na zastupování k soudu byl vyřízen rychle a velmi profesionálně k mojí plné spokojenosti i co se týká odměny za zastupování. Pokud by bylo nutné opětovně zahájit soudní řízení, obrátil bych se na Mgr. Zahumenského znovu!

Ivo Lánský

S panem Davidem Zahumenským jsem byl maximálně spokojený. V mém případě, ve kterém mě a mou rodinu zastupoval, byl velice přesný a profesionální. Ve všech změnách mě okamžitě informoval a dodržel všechny podmínky, na kterých jsme se dohodli již na začátku. A proto má pan Mgr. David Zahumenský mé maximální doporučení.

Štěpán Bureš

argosek3@gmail.com ~ 732 272 533
Pana magistra mohu jen doporučit. Pomohl mi ve věci údajného neoprávněného poskytování zdravotních služeb, za které mi Krajský úřad udělil pokutu. Podáním následné žaloby na ministerstvo zdravotnictví ke správnímu soudu jsme nakonec i u Nejvyššího správního soudu uspěli.

PhDr. Svatava Cekotová

terapeut
www.homeopatiezlin.webnode.cz ~ svatavacekotova@seznam.cz ~ 777 114 300
Jsme moc spokojeni se zastupovaním pana Záhumenského v našem případu, a taky když bylo potřeba se vyjádřit k neschopnosti soudu – náš případ nedokázali pohnout za dobu 10 let. Děkujeme moc.

Anna Kalinová

trenérka paměti
730 635 153
Úprava stanov Spolkového rejstříku dle platných právních předpisů, zaslání k rejstříkovému soudu, zajištění zápisu, doplnění přesné adresy sídla spolku do rejstříkového soudu (Rada rodičů při MŠ). Doporučujeme – korektní jednání, vše kvalifikovaně vyřízeno. Pro nás bez starostí.

Lenka Fischbachová

Jsem naprosto spokojen se službami této advokátní kanceláře. Bez jakýchkoli nákladů pro mě vysoudili odškodnění za nepřiměřenou délku řízení ve věci rozdělení SJM ve výši 61.000 Kč + úroky z prodlení.

Jiří Havlík

důchodce
havlikj@volny.cz ~ 603 854 622
Služby pana magistra a jeho spolupracovníků mohu vřele doporučit. Oceňovala jsem rychlou a konstruktivní komunikaci, podmínky naší spolupráce a v neposlední řadě velkou profesionalitu a znalost judikatur různých soudních dvorů.

Petra Valentová

734 335 800
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS