Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Dominik Palla > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Dominik Palla — vývojář webových aplikací, webů a portálů

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Dominik Palla:
Super aplikace. Velmi si vážím vaší rychlé reakce. Aplikace byla hotova hned do druhého dne. Moc děkuji.

Ondřej Špatenka

Siemens
Děkuji za zpracování webu. Vše bylo funkční a na drobné textové opravy jste zareagovali rychle. S vaší službou jsem spokojen.

Ing. Jakub Blažek

Continental
S Dominikem pracuji již dlouho a tato spolupráce se mi vždy oplatila. Dominik má velice profesionální přístup a spolu se svým týmem jsou skutečnými odborníky v oboru.

Petr Kovář

podnikatel
Tuto firmu jsem sice zpočátku objevil náhodně, ale už po začátku naší společné komunikace jsem uznal, že jsem kápnul na ty pravé lidi. Měl jsem myšlenku, jak přes prostředí světa mobilu nabídnout dětem a žákům pomůcku při výuce angličtiny. Moje představy firma velmi rozumným způsobem korigovala a uváděla pak v život. Při vývoji aplikace jsem cítil příjemný pocit své, i když laické, účasti na celém projektu. Pokud jsem potřeboval s něčím pomoci, vždy byli tito obětavci připraveni s řešením. Opravdu můžu jenom doporučit každému, kdo se chce v určitém směru života či podnikání dostat přes mobilní či webové prostředí k lidem a zákazníkům nebo jim tato prostředí umožní zjednodušení jejich práce.

RNDr. Vítězslav Strnad

projekt Angličtina do mobilu
Najít spolehlivého dodavatele, který pracuje rychle a efektivně, je velice těžké. Budu s vámi rád spolupracovat a rád vás doporučím. Oceňuji váš přístup k práci.

Ing. Jaroslav Sochůrek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS