Doporučení z první ruky

Dominika Špačková — byznys konzultantka pro efektivní podnikání


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 37 doporučení

Dominiku jsem navštívila na osobní konzultaci celkem třikrát s odstupem několika let. Za tu dobu se její techniky hodně změnily, řekla bych zjednodušily a zredukovaly, současně s tím, jak vzrostl její vhled a profesionální sebevědomí. Dominika ví, co dělá, když se vyjadřuje k nejintimnějším otázkám ženského života. Oceňuji velmi přímý přístup a určitou radikálnost, pomocí níž dokáže v krátkém čase sezení pojmenovat kořenovou příčinu problému. Osobně mi velice imponuje její svobodomyslnost a předsudky nezatížený přístup k sexuální tématice.

Anima Noira
médium, moderní čarodějka
animanoira.cz

U Dominiky jsem byl několikrát a pokaždé jsem odešel velmi spokojený, protože jsem se dozvěděl hodně věcí o svém vnitřním stylu myšlení.Mohl jsem zahlédnout sebe samotného jinak, jako v zrcadle. A vždy mi byla poskytnuta dobrá rada. Dominiku rozhodně doporučuji nejen ženám, ale i mužům.

Pavel Obermajer
písničkář a kytarista

Je pro mě těžké dát pocity do slov. Setkání s Dominikou má pro mě mnoho vrstev a barev. Vždy jsem se cítila vítána. Její absolutní přijetí mi umožnilo vzpomenout si a odvážit se čerpat ze své vlastní moudrosti, za což jsem jí nesmírně vděčná. Děkuji, že jsi mi ukázala cestu Domů.

Dominiko, Vaše řeč na Peníze 2.0 v Technické knihovně byla super! Nakopávací. Smekám byť nejsem maminka, ale tatínek…

Petr Šatra
podnikatel
podnikatelskyklub.eu

Velmi Vám děkuji za páteční seminář, byl naprosto úžasný. Nyní se cítím tak lehce. Mám pocit, že jsem si u Vás vyložila několik cihel ze svého batůžku, který si nesu na zádech. Je skvělé, že můžete pomoci ženám odhodit svoje strachy.

Miroslava Krepčíková
sociální pracovnice
775 028 018

Zúčastnila jsem se přednášky „Podnikání na mateřské“ s paní Dominikou. Přednáška mě nadchla, bylo vidět, že Dominika tématu velice rozumí. „Přesvědčila“ mě, že podnikat na mateřské je to nejlepší, co mohu udělat :) Přednáší srozumitelně, vtáhne do tématu a je komunikativní. Srší z ní neuvěřitelné množství energie!

Dana I.
instruktorka kojeneckého a dětského plavání, hlídací teta
www.plavani.estranky.cz

Dominika je velmi živá a aktivní lektorka, plná nápadů a informací. Její přednáška o podnikání na mateřské dovolené se mě velice dotkla a to i přesto, že nejsem matka (což dokazuje, že Dominika dokáže při své přednášce zohledňovat i příchozí publikum).

Iva Zárybnická
koordinátorka v KC Kampa
www.kckampa.eu iva.zarybnicka@kckampa.eu

Pomohla jste mi prakticky uchopit podnikatelské rady, kterých jsem se z neznalosti dříve velmi obávala a nechtělo se mi do nich. Těch obecných rad je, co si budeme povídat, na internetu plno. Po ujasnění si jednotlivých kroků v rozjezdu podnikání vím, že to není nad moje síly, a mám pocit, že jejich plnění bude daleko příjemnější, než jsem si dříve představovala. Díky tomu jsem také přesvědčená, že půjdu jasnou cestou a nebudu muset absolvovat tu „pokus-omyl“, kterou mám i částečně za sebou. V hlavě již nemám otazníky, ale jasno :-)

S kurzem jsem byla opravdu spokojená. Přestože podnikám více jak 10 let, pomohl mi ujasnit si řadu věcí z oblasti řízení financí a ocenila jsem tipy při správě osobních financí proti rodinným a podnikatelským penězům. Výklad je podán velmi přístupnou formou (řekla bych až selským rozumem) a cvičení, která kurz doprovází, pomůžou uvědomit si řadu věcí důležitých pro vlastní byznys a správu peněz. Byla jsem nad očekávání překvapená, kolik kvalitních informací jsem se dozvěděla a se vzděláváním u Dominiky hodlám pokračovat.

Mária Staňková
www.stankovapartneri.cz

Do kurzu jsem se nadšeně přihlásila, protože už jsem s Dominikou spolupracovat začala ve spojitosti s jiným produktem a věděla, že to bude sázka na jistotu. Finance jsou základem podnikání a tak i tento kurz, ač se může zdát jako podřadný, je důležitý víc než myslíme. Možná ho nebudete sledovat s otevřenou pusou od začátku do konce, ale jako já budete neustále opakovat nojó, však vím, proč už jsem to neudělala, proč už jsem to nezařadila… Spousta trknutí a nakopnutí. Děkuji za něj!

Zuzana Janglová
www.obchuudek.cz