Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dominika Špačková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Dominika Špačková — poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Dominika Špačková:
Zírala jsem, jakým způsobem a jak rychle, dokázaly tipy z tohoto kurzu posunout fungování našich rodinných i mých osobních financí. Konečně jsem si udělala jasno v tom, jak si moje podnikání finančně stojí, a taky se mi podařilo zavést si databázi osobních projektů a začít rovnou pracovat na těch nejvýnosnějších. Určitě to nebyl poslední kurz, který jsem u Dominiky absolvovala.

Sylva Hůlová

www.nestingspirits.com
Také bych chtěla moc poděkovat za vše, Dominiko. Ač teď mám útlumové období, kdy jsem si potřebovala oddechnout a nabrat sil, pořád nad vašimi doporučeními přemýšlím. Jak kurz Od nápadu k produktu, tak Srovnej finance do latě, mi otevřely oči. Z mého pohledu jsem díky těmto kurzům udělala velký posun dopředu. Nejenže jsem si začala uvědomovat svou cenu, nastavila ceny nové, ale začala si vyplácet výplatu, budovat rezervu, psát finanční záznamy a statistiky. Doma otevřela diskuzi ohledně rodinných financí a účtů. Vytvořila nový web, nabídla nové služby. Velká úleva je, že jsem přestala všechno dělat sama, a obrátila se na odborníky. Když člověk začne počítat čas strávený nad prací, hned je všechno jinak. Čeká mě ještě spousta práce, ale s radami od Dominiky to jistě zvládnu snadněji a rychleji. Také velmi oceňuji Dominičin přístup ke kurzu. Rychle reaguje na potřeby účastnic, svědomitě odpovídá na všechny dotazy, radí. Prostě mám pocit, že je neustále s námi. Určitě doporučuji všem ženám, které jsou nejisté v jakékoliv oblasti podnikání. Dominika ví a díky svým bohatým životním zkušenostem určitě pomůže a posune i vás.

Lenka Olšová

www.anglictinabph.cz
Díky kurzu „Ženy, byznys, finance“ jsem pochopila, v čem spočívá naprosto odlišný přístup k financím, pokud je člověk zaměstnaný a pokud se chce podnikáním uživit. Dominika velmi srozumitelně říká, co je potřeba si přenastavit v hlavě a které nové návyky začlenit do svého života a podnikání tak, aby trojkombinace: mateřství-podnikání-život dobře fungovala. Děkuji za to, k poznámkám z kurzu se stále a ráda vracím a budu vracet. Velmi obohacující!

Petra Fejtková

www.petrafejtkova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS