Doporučení z první ruky

Dominika Špačková — byznys konzultantka pro efektivní podnikání


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 37 doporučení

Zírala jsem, jakým způsobem a jak rychle, dokázaly tipy z tohoto kurzu posunout fungování našich rodinných i mých osobních financí. Konečně jsem si udělala jasno v tom, jak si moje podnikání finančně stojí, a taky se mi podařilo zavést si databázi osobních projektů a začít rovnou pracovat na těch nejvýnosnějších. Určitě to nebyl poslední kurz, který jsem u Dominiky absolvovala.

Sylva Hůlová
www.nestingspirits.com

Také bych chtěla moc poděkovat za vše, Dominiko. Ač teď mám útlumové období, kdy jsem si potřebovala oddechnout a nabrat sil, pořád nad vašimi doporučeními přemýšlím. Jak kurz Od nápadu k produktu, tak Srovnej finance do latě, mi otevřely oči. Z mého pohledu jsem díky těmto kurzům udělala velký posun dopředu. Nejenže jsem si začala uvědomovat svou cenu, nastavila ceny nové, ale začala si vyplácet výplatu, budovat rezervu, psát finanční záznamy a statistiky. Doma otevřela diskuzi ohledně rodinných financí a účtů. Vytvořila nový web, nabídla nové služby. Velká úleva je, že jsem přestala všechno dělat sama, a obrátila se na odborníky. Když člověk začne počítat čas strávený nad prací, hned je všechno jinak. Čeká mě ještě spousta práce, ale s radami od Dominiky to jistě zvládnu snadněji a rychleji. Také velmi oceňuji Dominičin přístup ke kurzu. Rychle reaguje na potřeby účastnic, svědomitě odpovídá na všechny dotazy, radí. Prostě mám pocit, že je neustále s námi. Určitě doporučuji všem ženám, které jsou nejisté v jakékoliv oblasti podnikání. Dominika ví a díky svým bohatým životním zkušenostem určitě pomůže a posune i vás.

Lenka Olšová
www.anglictinabph.cz

Díky kurzu „Ženy, byznys, finance“ jsem pochopila, v čem spočívá naprosto odlišný přístup k financím, pokud je člověk zaměstnaný a pokud se chce podnikáním uživit. Dominika velmi srozumitelně říká, co je potřeba si přenastavit v hlavě a které nové návyky začlenit do svého života a podnikání tak, aby trojkombinace: mateřství-podnikání-život dobře fungovala. Děkuji za to, k poznámkám z kurzu se stále a ráda vracím a budu vracet. Velmi obohacující!

Petra Fejtková
www.petrafejtkova.cz

Dominika má velké know-how a sdílí ho s námi. Je jedno v jaké formě, jestli video nebo post. Oceňuji také příspěvky k věci. Dominika sdílí konkrétní situace z daného dne a jejich následné řešení. Pak se mi líbí i sdílení zkušeností ostatních členek. Ve skupině Úspěšná a Odpočatá je velká podpora.

Eva Dygasiewiczová
psycholožka a koučka
www.praguecoach.cz

Ochota fundovaně poradit, přímočarost, tah na branku, fakta podložená zkušenostmi, reálné nepřibarvené příběhy, silná komunita schopných a vzájemně si pomáhajících žen. To je skupina Úspěšná a Odpočatá. Dále se mi líbí reálné příklady z praxe, operativní řešení problémů členek programu a prezentace dotažené do puntíku – obsahují i věci, které by mě třeba ani nenapadlo řešit nebo by mi nepřišlo na mysl, že se můžou stát. Nechybí příklady a potenciální rizika všech kroků řešení problému. A líbí se mi i nové grafické zpracování prezentací. Bez kudrdlinek… jasně, srozumitelně. Nakonec musím ještě doplnit serióznost. Žádný plytký obsah (otázky typu: „co jste dnes měly k obědu“ apod.), ale jen fakta a přínosné rady.

Petra Uharček
zakladatelka internetového obchodu My home style
www.myhomestyle.cz

Na skupině Úspěšná a Odpočatá oceňuji hlavně bezpečný online prostor, kde mohu bez obav psát své dotazy a pochybnosti. Mám na mysli i to, že zde můžu prezentovat své podnikatelské know-how a vím, že to nikdo nezkopíruje, nebo že mi nebude prodávat své služby, aniž bych o to prosila.

Radka Rubešová
autorka on-line kurzů a workshopů tvoření pro rodiče a děti
www.radkarubesova.cz

V Úspěšné a Odpočaté se mi moc líbí všechna videa včetně 97 kroků, které chodí do e-mailu a díky kterým může člověk postupovat fakt systematicky krok za krokem ke zdvojnásobení obratu. Což je asi vlastně něco, co tu oceňuji nejvíc – ten propracovaný systém, díky kterému může člověk pracovat na svých projektech bez zbytečného chaosu (nebo ho aspoň hodně omezit). Těch 97 kroků nám pomáhá postupovat opravdu jednotlivě krok za krokem, ale to celý ten koncept tady. Upřímně, sledujeme vás se sestrou už celé roky. Zpovzdálí. A celé ty roky se nám zdálo, že je toho systému až příliš, že s dětmi se to musí dělat přece jinak. Trvalo nám dlouho, než nám došlo, že je to právě ten systém, co nám tak strašně moc chybí. Dnes považujeme vstup do skupiny za jedno z nejlepších rozhodnutí v naší práci vůbec!

Markéta Popovičová
www.blog.mamami.cz

Co se mi na Úspěšné a Odpočatí líbí nejvíc? Dominika a její přehled. Poslední dobou oceňuji čím dál větší empatii a podporu nejen z její strany, ale i členek, které jsou v podobné situaci jako já. Sdílení. Dominika má přehled, udržuje si ho a investuje do informací a svého rozvoje. Má skvělou argumentaci podloženou fakty, také vlastní tvrdou zkušeností. Jasně a striktně vymezuje hranice. Není to sluníčkové jednorožcové nadšení to zvládneš, jdi do toho, ale realisticky jasné poradenství. Umí pěkně stáhnout z pomyslného obláčku, a co můžu ze zkušenosti říci, realita doporučení od Dominiky jen potvrzuje.

Klára Kratochvílová
majitelka firmy Biologica a penzionu Dešov 119
biologica.cz

Dominika jde k jádru pudla. Má velmi kreativní nápady a návrhy řešení, to je mi blízké. Mám pocit, že jí záleží na tom, abychom uspěly, že jsme v Úspěšné a Odpočaté na jedné lodi.

Veronika Lacinová
zakladatelka internetového obchodu Lacasport
veronikalacinova.cz

Líbí se mi v Úspěšné a Odpočaté, že tu nejsme rivalky, ale snažíme si vzájemně pomoci, abychom došly ke svému cíli. Mohu se zeptat kdykoliv a vždycky se někdo ozve a já mám na vše trochu jiný úhel pohledu, takže je to pro mě moc důležité vidět i ty jiné strany.

Marcela Kroupová
zakladatelka e-shopu Bavlněné šňůry
www.bavlnenesnury.cz