Doporučení z první ruky

Dominika Špačková — byznys konzultantka pro efektivní podnikání


Zobrazuji č. 31-37 z celkem 37 doporučení

Proč se mi líbí v Úspěšné a Odpočaté? Dominika se s tím nemaže, není nafintěná instagramová celebrita. Dá se do skupiny přijít se vším – od maličkosti po strategie. I když 97 kroků v mailu nestíhám, mohu se k nim vrátit. Podpora podobně naladěné komunity je skvělá!

Evka Neuman
profesionální fotografka
www.evenue.cz

Zrovna nedávno jsem přemýšlela, že se mi se vstupem do skupiny Úspěšná a Odpočatá moc ulevilo. Nastoupila jsem letos a co oceňuji, že jsem na mail dostala všechna předchozí videa, která Dominika natočila. Tím pádem si můžu jet vlastním tempem, postupně doháním ostatní, učím se jazyk skupiny, sleduji myšlení a nejsem úplně mimo mísu. Co je pro mě osobně skvělé, že je jasně daný jednoduše pochopitelný cíl, který Dominika nastavila a se kterým se ztotožňuji a těším se na něj (zdvojnásobit obrat) a mohu k tomu jít postupnými logickými kroky. Krok po kroku se učím jak na to. Co se týče videí, opravdu se z nich učím praktické věci a zavádím je do svého podnikání. Co se týče skupiny, baví mě, že diskuze se opravdu drží témat podnikání a zvládání byznysu s dětmi. Přisuzuji to velmi jasnému stanovení cílovky. Zároveň toto je jedna ze skupin, kde se nebojím přispívat a chci, protože mám pocit, že mohu něco dát a i něco získat. Přemýšlím také o ceně této skupiny. Myslím, že i to má pro mě význam, protože jsem si ji zaplatila v době, kdy se mi vůbec nehodilo tento výdaj mít, tak mě to motivuje získat pro sebe z členství nejvíce. Vnímám to tak, že to, co jsem členstvím získala je přesně to, co jsem zrovna v tomto období potřebovala.

Kateřina Vaníčková
zakladatelka psí školy
www.vanickovi.com

Profesionalita, přímočarost, velké zkušenosti, přehled díky zkušenostem s jinými klientkami, důraz na peníze a peníze a peníze, abychom byly v plusu a úspěšné.

Šárka Králíčková
majitelka jazykové školy Atlant Akademie
www.atlanta-akademie.cz

Pro mě skupina Úspěšná a Odpočatá znamená hlavně velkou změnu pohledu na věc. Konečně svůj projekt beru jako podnikání a začínám nad ním tak přemýšlet – firemní strategie, finanční plánování, projektové řízení. Dřív jsem jen tak nahodile dělala, co mě napadlo. Teď ale vím, kde má můj projekt být za 10 let. Tím pádem vím, co mám dělat dnes a taky vím, jak to mám dělat. Konečně si připadám jako podnikatelka :) A za to bych chtěla moc poděkovat!

Lucie Osvaldová
zakladatelka e-shopu Fleppi.cz

Jsem ve skupině Úspěšná a Odpočatá už přes 2 roky a za tu dobu jsem si prošla mnoha krizemi. Na začátku jsem měla velkou motivaci posunovat se dál, následně jsem pochopila, že všechno nemůžu zvládat sama. Našla jsem si proto výpomoc, jenže pak jsem otěhotněla neplánovaně po třetí a přemýšlela, zda zavřít. Nezavřela a běželo se dál. Našla jsem si paní, co po těch mých čunících alespoň jednou týdně uklidí a já mám malinko více času věnovat se obchůdku. Otevřela jsem kamennou prodejnu, kde jsme dva dny v týdnu. Vím, že ve skupině najdu bezpečný prostor pro své dotazy, krize. Plus díky situacím druhých mi často dojde, co dělat jinak u sebe. Jsem moc ráda, že jsem Dominiku našla, protože mi vše dává jiný smysl. Vše je podáváno srozumitelně a jasně, a když pak vidím jiné nabídky, přijde mi to jako ne úplně zdařilá kopie tohoto systému.

Tereza Vrbková
zakladatelka internetového obchodu Látky u žížalky
latkyuzizalky.cz

Ve skupině Úspěšná a Odpočatá jsem už nějaký ten pátek, a pořád mě to tady se všemi moc baví. Vždycky, když na mě vyskočí upozornění, že někdo dal nový příspěvek, tak zvědavě čtu. Vysokou hodnotu pro mě má praktičnost, řešení konkrétních situací, hltám odpovědi, které Dominika píše jiným. Přestože je dost pravděpodobné, že ten daný problém nebudu nikdy v současném podnikání řešit. Líbí se mi místní duch!

Kateřina Piliarik
zakladatelka projektu Ani-Muk
www.ani-muk.cz
Mgr. Ivo Kylián

Dominiku určitě mohu doporučit jako člověka na správném místě. Byl jsem účasten na jedné její prezentaci pro podnikatele a zaujal mě její osobitý přístup, empatie a vytváření příjemné atmosféry, která pomáhá otevřít mysl při řešení různých problémů, se kterými se podnikající setkávají.

Mgr. Ivo Kylián
SEO konzultant a specialista na online marketing