Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eliška Svobodová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Eliška Svobodová — konzultantka online marketingu se zaměřením na SEO

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Eliška Svobodová:
Aleksandra Stojanovik
S Eliškou Svobodovou jsem měla štěstí spolupracovat od ledna 2016 do srpna 2017. Osobnostně je milá a nevtíravá, profesionálně spolehlivá, seriózní a pečlivá. Pokaždé mi vyšla vstříc. Všechna zadání splnila včas a svědomitě. Komunikace a domluva s ní byla vždy snadná a okamžitá. Z celého srdce doporučuji.

Aleksandra Stojanovik

lektorka angličtiny
S Eliškou jsem spolupracoval v H1.cz a pak i na volné noze na jednom velkém klientovi s velkým e-shopem. Eliška je dobrý parťák do týmu. Má zvládnuté SEO a poradí si i s linkbuildingovou strategií. Je zodpovědná a přichází s dobrými nápady.

Mgr. Michal Krutiš

marketingový stratég
www.krutis.com
Na spolupráci s Eliškou budu rád vzpomínat. Na kvalitu její práce jsem se mohl vždy spolehnout. Je kreativní, důsledná a navíc má velmi příjemné vystupování a výborný smysl pro humor.

Mojmír Greguš

manažer on-line komunikace ve společnosti Český rozhlas
Eliška je iniciativní, nápaditá a spolehlivá. Při spolupráci na projektech jsem s ní byl velmi spokojený.

Jan Šťastný

Account Manager ve společnosti H1.cz
www.h1.cz
Eliška pracovala jako linkbuilderka na několika projektech, jež jsem jako konzultantka vedla. Spolupráce s ní byla příjemná jak z profesionálního tak osobního hlediska. Hned na začátku ukázala, že velmi rychle chápe a učí se. Má zájem o obor a dokáže o něm logicky uvažovat a své práci dát víc, než od ní bylo žádáno, dává-li to smysl. Díky pozitivnímu přístupu k životu a komunikativnosti se rychle stala oblíbeným členem týmu a svou dobrou náladou dokázala nejednou zlepšit den.

Kateřina Brůnová

SEO konzultantka ve společnosti Sto s.r.o.
Eliška je Inbound marketing odborník. Mezi její specializace patří SEO a Social Media. Eliška je živý a podnikavý člověk, který díky svému férovému přístupu dělá čest celé obci SEO expertů. Její doménou jsou SEO analýzy. V rámci sociálních sítí je schopná najít inspiraci a v pravou chvíli tím vyvolat potřebné oživení a ohlasy. Eliška je týmový hráč a člověk, se kterým se rozhodně v kanceláři nenudíte.

Karel Pařízek

Online/Digital Marketing at Blueberry.cz Apps s.r.o.
S Eliškou dlouhodobě spolupracujeme na SEO našeho internetového obchodu www.analogue.cz. Za více než rok spolupráce se výrazně zvýšila návštěvnost našich stránek a pozice ve vyhledávačích. Za sebe jako uživatele nemohu nezmínit, že po celu dobu bylo možné se s Eliškou bavit lidskou řečí tak, že vše bylo jasné i méně poučeným laikům (mně), kteří považují SEO problematiku složitější než právo kanonického typu. Spolupráci považuji za přínosnou a úspěšnou.

Radovan Pavlišta

www.analogue.cz ~ radovan@analogue.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS