Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > JUDr. Eva Fialová, LL.M., Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

JUDr. Eva Fialová, LL.M., Ph.D. — advokátka se specializací na právo, daně a účetnictví pro IT firmy a při podnikání na internetu

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace JUDr. Eva Fialová, LL.M., Ph.D.:
Evu znám mnoho let jako velmi schopnou právničku. Její mimořádně empatický, ale zároveň velmi profesionální přístup pomáhá klientovi rychle se v celé problematice zorientovat a vybrat správný postup. Ať už šlo o majetkové záležitosti nebo nakládání s osobními údaji, Eva vždy řešila celou záležitost s energií sobě vlastní a maximální profesionalitou.

Lucie Gramelová

jazyková mentorka a autorka jazykových učebnic
www.jazykovy-koutek.cz ~ luciegramelova@gmail.com ~ 605 275 278
S JUDr. Evou Fialovou spolupracujeme takřka na denní bázi od roku 2013. Ochota a pečlivost, s jakou se probírá právními peripetiemi české legislativy, by mohla být příkladem mnoha právním zástupcům.

Ing. Jiří Kareš

Hightech development s.r.o.
Sergej a Eva jsou skvělý tým. Jejich odborné znalosti pokrývají celou řadu oblastí. Odpovědi na mé dotazy jsou vždy rychlé a jasné. Jejich práce má vysokou kvalitu a jejich služby mi ušetří spoustu času a minimalizují zátěž, kterou mám, takže se mohu zaměřit na své podnikání. Určitě doporučuji!

UUGear s.r.o.

www.uugear.com
Podnikání v České republice není pro mě jako pro cizince jednoduché hlavně kvůli odlišnosti právních a daňových povinností, které musím plnit. Proto je pro mě důležité spolupracovat s lidmi, kteří mi dokáží přesně a rychle poradit. Evu a Sergeje mohu jen doporučit. Jsou tým, který pro mě najde vždy nejlepší a nejvýhodnější řešení, a já se mohu soustředit pouze na své podnikání.

Biosmart s.r.o.

www.biosmart-tech.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS