Doporučení z první ruky

Eva Roverová — grafická designérka a ilustrátorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 35 doporučení

Filip Košnar

Evu Roverovou mohu vřele doporučit. Její ilustrace jsou velmi neotřelé a oku lahodící. Je kreativní a spolehlivá. Vždy přesně splní zadání a přidá i něco navíc. Eva působí velmi příjemně a je s ní radost spolupracovat.

Filip Košnar
UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity
Ing. Hana Hindráková

S paní Roverovou jsem se domluvila, že mi navrhne obálku k druhému vydání mé knihy Karibu Keňa. Komunikace s ní byla rychlá, bezproblémová a s odvedenou prací jsem velmi spokojená. Mohu ji jen vřele doporučit!

Ing. Hana Hindráková
spisovatelka a copywriterka

Vřele doporučuji. Eva je opravdový profesionál, avšak se značnou mírou osobního přístupu. To pak dělá ze společné práce jen velkou radost. Výsledky spolupráce od zadání přes první nástřely a odladění až po realizaci opravdu potěší. Eva pro naši firmu vypracovala corporate design, jehož prvky používáme v každé prezentaci. A protože jsme byli velmi spokojeni, rozšířili jsme naši spolupráci i v privátní oblasti, a to konkrétně na návrhy designových tapet a interiérových doplňků pro dětské pokojíky. Výsledek stojí za to.

Ing. Michal Salač
LED technologie - Posviťte si na úspory.
www.all4led.cz michal@all4led.cz 608 073 734

Spolupráci s Evou Roverovou mohu jen doporučit. Eva je velice kreativní, spolehlivá, rychlá, a její práce je perfektní. Hledala jsem někoho, kdo mi vytvoří logo a ilustraci na vizitky, leták a e-shop, a s výsledkem jsem naprosto spokojená.

Markéta Vlasáková

S Evou spolupracuji více než rok. Eva je profesionál, který klade důraz na detail a dobře odvedenou práci. Velice si cením bezproblémové a rychlé komunikace.

Lukáš Hanes
jednatel/majitel
www.ecozz.com

S paní Evou je domluva jedna radost - při osobním setkání nás nechala nahlédnout do svého světa barev a papíru. Jsme s ní nadmíru spokojeni, našim cílem je budování dlouhodobé spolupráce.

Jan Čech
www.teenstyle.cz 774 201 483

Mohu zhodnotit skvělou spolupráci při kreativním zpracování ilustrací a celkového grafického layoutu publikace pro ženy. Paní Eva se velmi rychle naladila na stejnou notu a nebylo třeba nic opakovat, zdůrazňovat, ani připomínat. Výborná a nad očekávání plynulá komunikace. Kreativní, překvapivě krásné a originální zpracování ilustrací i celkového grafického návrhu dle zadání. Dodání hotové zakázky před termínem. Spousta nápadů a doporučení ze zkušeností. Všem mohu doporučit, kéž by takováto spolupráce fungovala s každým!

Jana K.

S Evou Roverovou jsem ve svém nakladatelství No Limits spolupracoval na knize 99 věcí, kterých se bát, než vstoupíte do manželství, a vyplývá z toho pro mě jedno: chci s ní spolupracovat dál!!!

David Laňka
www.nolimitsart.cz

Spolupráci s Evou mohu jen doporučit. V jednání je vždy příjemná, vstřícná a dodržuje termíny. Pracovali jsme s ní na několika zakázkách pro naše klienty – Skype, Avon, KKCG… Do každé zakázky přinesla vždy další pohled na kreativní zpracování. Velmi oceňujeme její přesah i do oblasti ilustrací.

Petra Hanzlíková
Select agency, Event managament
www.selectagency.cz

Přemýšleli jsme, jakým způsobem zatraktivnit mediální prezentaci Dne otevřených dveří na Libereckém kraji. Nakonec jsme se rozhodli až do té doby tradiční fotografie nahradit ilustrací, která by přece jen lépe oslovila významnou cílovou skupinu návštěvníků této akce – rodiny s dětmi. Najít výborného ilustrátora ale není jen tak. Naštěstí už nějakou dobu znám Evu, jejíž tvorba se může směle rovnat tomu nejlepšímu, co současná světová ilustrace nabízí. Slovo dalo slovo a my tak získali výjimečný plakát, který se nejen všem líbil (to rozhodně není pokaždé pravidlem), ale také dokázal na naši akci přilákat spousty lidí. Kromě samotné ilustrace pro nás Eva zpracovala i plakáty, bannery, inzeráty do tisku a další materiály. To vše vždy v domluvených termínech a ani naše nenadálé požadavky nebyly pro Evu žádný problém. Spolupráci s Evou mohu všem jen a jen doporučit.

Petr Vondřich
kancelář hejtmana Libereckého kraje
www.kraj-lbc.cz