Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Volenová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Eva Volenová — překladatelka marketingových textů z angličtiny a švédštiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Eva Volenová:
Eva je moje kolegyně a mohu potvrdit, že je naprosto profesionální při jakékoli práci, do níž se pustí. Je zodpovědná, soustředěná a vstřícná, záleží jí na kvalitě. Rozhodně její služby doporučuji komukoli, kdo chce kromě skvěle odvedeného výkonu i přátelskou a rychlou komunikaci.

Mgr. Tereza Frantová

tlumočnice a překladatelka angličtiny a španělštiny
terezafrantova.cz ~ kontakt@terezafrantova.cz
Karolína Vyskočilová
Evu Volenovou jsem několikrát doporučila svým klientům, kteří poptávali jazykové služby (překlad či lokalizaci webu). Mí klienti byli vždy s odevzdanou prací spokojeni – byla provedena pečlivě, kvalitně a v rozumném časovém termínu. Několikrát jim dokonce Eva k jejich velké spokojenosti doporučila vhodnější řešení než to, které původně poptávali, případně doporučila kolegu, který se přímo na poptávaný jazyk specializoval. Sama Evě pravidelně svěřuji k jazykovým úpravám texty, které publikuji na webu, a s výsledkem jsem vždy spokojena.

Karolína Vyskočilová

tvůrce webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce
Mgr. Drahomíra Rezková
Eva Volenová je má dlouholetá kolegyně, kterou můžu jedině doporučit. Vždycky odvede velmi kvalitní práci, je pečlivá, pohotová a příjemná. Ke každé zakázce přistupuje zodpovědně a záleží jí na tom, aby byl klient maximálně spokojený.

Mgr. Drahomíra Rezková

překladatelka a tlumočnice angličtiny a francouzštiny
S Evou spolupracuji už od dob studií. Patří mezi nejlepší tlumočníky, které znám. Když sháním kolegu do kabiny na simultánní tlumočení, je vždy mou první volbou. Její služby mohu s klidným srdcem doporučit.

Mgr. Libor Nenutil

tlumočník a překladatel angličtiny a francouzštiny se specializací na právo a marketing
www.libornenutil.cz ~ nenutil@outlook.com ~ 775 985 074
S Evou se mi spolupracovalo moc dobře: je chytrá, milá, vstřícná a ochotná. Překlady byly doručeny včas a se spoustou trefných komentářů k vylepšení. U překladatelů jsem nastavená na one to one překlad a přiznám se, že Eva je první za roky spolupráce na mnoha překladech, která mi ukázala, že se to dá dělat i jinak. Ke všemu ji to ještě baví. Držím jí palce a připravuji další zadání.

Markéta Křepelová

Autodesk
www.autodesk.cz
Překladatelské a tlumočnické schopnosti Evy Volenové patří mezi ty nejprofesionálnější, které jsem měl dosud možnost poznat. Během návštěvy spisovatelky Hanny Lindberg jsme v rámci bohatého programu (rozhovory s novináři, křest knihy, diskuze se čtenáři) spolupracovali dva dny a Eva Volenová nejenže odváděla dokonalou práci na vysoce profesionální úrovni, ale navíc je lidsky velmi příjemná. Mohu ji tedy jednoznačně doporučit.

David Laňka

No Limits Art s.r.o.
Chci vám poděkovat za překlad, protože je prostě SKVĚLÝ!!! Nepamatuji si, kdy jsem se při překladu potkal s tak živým a výstižným pojetím. Byla to opravdu radost číst, vždycky jsem se těšil na další článek (což se mi snad ještě nikdy nestalo)!

Petr Bernat

marqeter.cz
Pracuji v Hypoteční bance. Můj klient, vysoký manažer v HP je původem z Malajsie a opravdu neumí ani slovo česky. Moje chabá angličtina v tomto složitém případu neměla šanci. Z internetové stránky mi osud přál a zaslal slečnu Evu Volenovou, která mi velmi velmi pomohla. Profesionální přístup v každém ohledu! A zároveň je skvělá i jako člověk! Děkuji. Mohu jen a jen doporučit!

Ján Gajdoš

hypoteční poradce
www.hypotecnibanka.cz
Až budu příště hledat někoho na úpravu textů, nebudu se rozmýšlet a sáhnu rovnou po Evě. Spolupracovala s námi na textech pro web i pro knihu, kromě pečlivých gramatických a stylistických úprav jsme dostali také spoustu doporučení k celkovému vyznění textů. S Evou je navíc bezvadná a příjemná komunikace.

Laďka Zbiejczuk Suchá

Libdesign
libdesign.cz
Evu mi doporučila její kolegyně, když jsem hledal někoho, kdo by pro mě přeložil několik lékařských zpráv. Eva se se mnou okamžitě spojila a navrhla mi řešení přímo na míru mým potřebám. Jednala velmi vstřícně a přeložené dokumenty mi dodala ve stanoveném termínu. Za mě naprostá spokojenost.

Ing. Mickael Charpentier

Degremont WTE Wassertechnik Praha v.o.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS