Doporučení z první ruky

Evka Neuman — fotografka pro firmy, podnikatele, hotely a rodiny


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Evka je spolehlivá profesionálka, která vždy doručí excelentní práci. Už tři roky dodává fotografie pro všechny mé klienty. Nikdy se nespokojí s průměrem, nachází stále nová a kreativnější řešení a neustále se snaží zdokonalovat. Je na ni spolehnutí, drží slovo a do toho se ještě stále usmívá. Evku mohu jen doporučit.

Michelle Losekoot
digitální storyteller
www.losekoot.cz

Profesionalita, výborná komunikace, bezchybná příprava - to vše doprovázeno milým jednáním, podporou i pomocí s odstraněním nejistoty. Služby Evy moc doporučuju pro jakýkoliv druh focení - svatební, profesní i rodinné. Ráda s ní spolupracuji a rozhodně tohle naše foto setkání nebylo poslední!

Natálie Roček Berglowcová
terapeutka
www.berglowcova.cz

Evka je z mého pohledu ideální fotograf pro naši organizaci Prague City Tourism. Je komunikativní a otevřená všem požadavkům, naše potřeby vždy dokonale pochopí. Pracuje rychle a precizně a odevzdává vždy jen práci, která zcela odpovídá našim požadavkům. Její otevřenost, férové jednání, kvalita výsledků a absolutní spolehlivost jsou rysy, které z ní činí skvělého pracovního partnera.

Kateřina Pavlitová
ředitelka Strategie Prague City Tourism
https://www.prague.eu/en

Evka je výborný fotograf a parťák v jednom. Dokáže se vcítit do potřeb klienta. Je inspirativní, přichází s nápady, zároveň respektuje vaše požadavky. Společným výsledkem jsou krásné a velmi kvalitní fotografie, které vypráví váš příběh. Focení s Evkou je radost! Těšíme se na další.

Libuše Padevětová
ředitelka Marketing&Sales Royal Spa
www.royalspa.cz

Evka nám fotila několikrát pro Utukutu a bude fotit dál. Vřele doporučuji její práci pro jiskřivost fotek. Pro přesné načasování a příjemnou práci s dospělými i dětmi. Pro akčnost a otevřené srdce i mysl, kdy se na vás naladí a pro správný výsledek udělá vše.

Gábi Hrdina
majitelka UTUKUTU
www.utukutu.cz

Chatu na Šeráku jsme převzali ve chvíli, kdy se stávající materiály nedaly použít. Proto jsme oslovili Evku, aby nám celé portfolio vytvořila. Vyhovovalo mi, že přišla s plánem a nápady, co vše můžeme nafotit a nešlo jen o interiéry a okolí. Mě její výsledný balík fotek pomohl naplnit web, nastartovat propagaci chaty a konečně jsem věděla, co na ty sítě dávat. S výsledkem i průběhem jsem nadmíru spokojená.

Veronika Mlejnková
provozovatel Chaty na Šeráku
chatanaseraku.cz

Pro naši oděvní značku Pura Vidu byl a stále je výběr fotografky velmi důležitý. Potřebujeme, aby dokázala prostřednictvím fotek vyprávět náš barevný a optimistický příběh. Musí oplývat i značnou dávkou empatie a trpělivosti. Pura Vida totiž fotí s normálníma holkama - nemodelkama. S Evkou nám to funguje perfektně. My si připravíme styling a ona se postará o zbytek. Jediný zádrhel je v tom, že pokaždé, když pošle náhledy fotek na výběr, je těžké si vybrat jen pár z nich a ne všechny.

Petruccya Bartoňková
Majitelka Puravida
www.puravidashop.cz

Výsledné firemní fotografie paní Neuman překročily naše očekávání. Měla osobní přístup a empatii vůči kolegům, kteří byli z focení nervózní. Opravdu mohu jen doporučit.

Kamila Záplatová
Marketing Manager pro CZ
www.weidmuller.com

S Evkou Neumanovou pracuje naše organizace Czechitas již pátým rokem nejen na workshopech a kurzech, které pořádáme pro děti a ženy, ale zejména na všech důležitých akcích, kde je kladen důraz na profesionální dokumentaci, zejména pro naše partnery, newslettery, web a sociální sítě. Její fotky jsou nejvýznamnější součástí naší celé online marketingové komunikace.

Dita Přikrylová Formánková
zakladatelka Czechitas
www.czechitas.cz

Evka má hlavu plnou nápadů, které umí dostat do fotek. Skvěle vystihuje atmosféru, neunikne ji žádný detail a pro dobrou fotku i přes plot skočí. S Evkou spolupracuji přes rok na portfoliu všech našich resortů pod hlavičkou Amenity Resorts v České Kanadě, Špindlerově Mlýně a na Lipně. Dodané snímky v sobě skrývají poetiku i preciznost. Navíc je lidsky fajn, a tak práce s ní je zábava.

Lucie Mužíková
Marketing & komunikace Amenity Resorts
www.amenity.cz