Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Košnar > Portfolio > Responzivní grafický návrh webu Rdstyl.cz

Responzivní grafický návrh webu Rdstyl.cz

Responzivní grafický návrh firemního webu pro společnost, která staví rodinné domy na klíč v okolí Ostravy. V rámci návrhu bylo zpracováno 18 typových stran, které plní účel v navedení zákazníka k poptání stavby.

Odkaz: www.rdstyl.cz
Zobrazuji položku č. 2 z celkem 58 položek v této galerii:

Responzivní grafický návrh webu Rdstyl.cz
« Předcházející Design e-shopu Dronpro.cz  (zobrazit v plné velikosti)Responzivní grafický návrh webu Rdstyl.cz  (náhled aktuálně zobrazené položky)Logo a grafický návrh webu Dřevobox.cz  (zobrazit v plné velikosti)Vizuální identita a grafický návrh investiční platformy Fondee.cz  (zobrazit v plné velikosti)Grafický návrh e-shopu Penshop.cz  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Filip Košnar

Filip Košnar

software Adobe
UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity — Webový design se zaměřením na použitelnost a atraktivní vzhled: UI/UX responzivní webdesign, wireframe a obsahová strategie, zapamatovatelná a smysluplná loga včetně manuálu, jednotný vizuální styl firmy. Dlouhodobé zkušenosti, odborné vzdělání a praxe.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 29 doporučení
Mobil: 728 895 430 ~ Email: info@kosnardesign.cz ~ Web: www.kosnardesign.cz
Místo: Ústí nad Orlicí (Pardubický kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Filip Košnar Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS