Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. František Tikal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. František Tikal — advokát se specializací na občanské právo, trestní právo a česko-německé právní vztahy

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. František Tikal:
Právní služby pana Mgr. Tikala jsem využila při pořízení nemovitosti – přípravě, konzultaci a finalizaci kupní smlouvy. Řešení bylo komplexní a zahrnovalo připomínky s možnými nedostatky, takže výrazně pomohlo k orientaci v dané problematice a rozhodování o dalším postupu. Vzhledem k tomu, že celá transakce musela proběhnout velmi rychle, velmi oceňuji proklientský přístup a časovou flexibilitu.

Dana Bartošová

Pan Mgr. Tikal mě připravil na možné otázky, které předpokládal, že by mohly u soudu zaznít. Vysvětlil mi předpokládaný průběh celého soudního projednávání, což mi dodalo klid, protože jsem věděl, co mě přibližně čeká. Spolupráce s Mgr. Tikalem byla po celou dobu spolupráce velice korektní. Příjemné bylo, že nebyl problém se sejít i mimo advokátní kancelář například pro předání dokumentů. Rozvod byl pro mě náročný tím, že šlo o moji dceru. Během soudního stání pan Tikal přesně rozuměl výhradám, které k Dohodě o svěření do péče nezletilé měla paní soudkyně. Obratem navrhoval konkrétní úpravy Dohody tak, aby Dohoda byla v souladu s představou paní soudkyně, takže se vše dohodlo ještě u soudu a nemuselo být nařízeno další stání. Rád se na něj v případě problémů opět s důvěrou obrátím.

Ing. Michal Doležal

Moje spolupráce s Mgr. Tikalem je dlouhodobá. Spočívá v řešení spáchaného zločinu. Jsem ráda, že se mohu spolehnout na odborníka a nemusím hlídat dopisy od soudu a podobných institucí. Zařídil veškerou administrativu spojenou s mým případem. Vše se mnou řádně prodiskutoval, vysvětlil nesrozumitelné a doporučil další postup.

Anna B.

Spolupráce s Františkem je věcná, konstruktivní a přátelská. Na všem, co jsem potřeboval vyřešit, jsme se dohodli. Všechno důsledně a zodpovědně zpracoval k mé maximální spokojenosti. Pro laika je překvapivé, kolik zdánlivě nepodstatných věcí a detailů může hrát podstatnou roli ve znění smlouvy, takže dle mého názoru není dobré přípravu např. smlouvy podceňovat.

Václav Škrabal

Obrátil jsem se na Mgr. Františka Tikala s případem, v němž hraje roli jak právní situace v České republice, tak ve Spolkové republice Německo (jejímž jsem občanem). Mgr. Tikal provedl důkladnou analýzu celého případu a tak přispěl k nadějnému postupu v celé záležitosti. Projevil fundovanou znalost obou právních oblastí. Mgr. Tikal se věnoval celému případu s výjimečným nasazením a byl mi dobrým a důvěrným rádcem. Mohu Mgr. Tikala doporučit každému, kdo si cení jak odbornosti, tak nasazení, jakož i empatie.

Ing. arch. Jaroslav Vokoun

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS