Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Gabriela Bajerová Zezulová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Gabriela Bajerová Zezulová — poradkyně a lektorka pro osobní růst, týmovou spolupráci a rozvoj zaměstnanců

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Mgr. Gabriela Bajerová Zezulová:
Magistru Gábinu Zezulovou jsem poznal při výběrovém řízení do našeho týmu vzdělávání pojišťovny Generali. Protože prošla nejlépe všemi nástrahami tohoto několikakolového assessmentu, tak jsem si ji vybral a záhy zjistil, že to byla skutečně velmi dobrá volba. Gábina se ukázala jako šikovná a zkušená pracovnice jak po stránce organizátorské, tak zejména lektorské. Vím, že si i po dobu, co jsme se neviděli, rozšířila a upevnila dalším studiem své pedagogické i personalistické znalosti a dovednosti. Jako lektorka je velmi vnímavá k vývoji situace, k posluchačům a jejich potřebám, má nápady a je tvořivá co se týká obsahu i formy vedení lektorské činnosti a tréninků. Nyní (r. 2011) toto předvedla paní Mgr. Bajerová Zezulová u nás v Institutu při odborném vzdělávání našich externích lektorů. Jsem rád, že jsem s ní mohl opět po nějakém čase spolupracovat a věřím, že nezůstane jen u této zmíněné akce.

PhDr. Pavel Dittrich, CSc.

oddělení vzdělávání Institutu pro veřejnou správu Praha
S Gábinou Bajerovou mám ty nejlepší zkušenosti. Znám ji léta a naše společnost ji využívá jako jedinou trenérku pro naše zaměstnance, kteří ji respektují a na tréninky s ní se vždy těší. Mimo jiné se s Gábinou setkávám také na úrovni trenérské, jelikož pracujeme na některých projektech společně. Rovněž slýchávám nejlepší reference na Gábinu i od zaměstnanců mimo naši společnost. Peníze investované do školení u Gábiny jsou tou nejlepší investicí, jakou může dobrá společnost udělat.

Jiří Gajdošík

regionální ředitel a majitel poradenské společnosti
www.aphr.cz ~ jiri.gajdosik@aphr.cz ~ 734 490 736
Vážení, teambuildingu s Gábinou jsem se zúčastnil už podruhé a díky předchozí zkušenosti bylo mé očekávání vysoké. Nebylo ale třeba se ničeho obávat. Gábina je profesionálka, která svou práci dělá s velkým entusiasmem a dokázala nadchnout celý můj tým. Pokud budeme pořádat další podobnou akci, nebudu vůbec váhat na koho se obrátit.

Petr Nešpůrek, MBA

ředitel hotelu NH Olomouc Congress
www.nh-hotels.com
Gabriela realizovala pro naši společnost dvoudenní trénink zaměřený na leadership. Při jeho sestavování byly použity výsledky individuální 360° zpětné vazby, která tréninku předcházela, a i díky tomu byl následně trénink daleko efektivnější a hlavně ušitý na míru účastníkům. To, co tento trénink činilo ještě interaktivnějším a efektivnějším, byl nejen otevřený a empatický přístup lektorky, ale také volba jednotlivých aktivit, které byly mnohdy pro účastníky šokující, o to víc však dokázaly podněcovat diskuzi, výměnu názorů a zkušeností. Tento trénink bych doporučila všem, kteří se nebojí nestandardních věcí a chtějí se opravdu posunout a rozvinout své schopnosti do dalších úrovní. Děkujeme.

Vlasta Vele Maryšková

HR manager, arvato services k.s.
312 560 150
Paní Gabriela Bajerová Zezulová vedla pro společnost AAABYTY, a.s. školení obchodních dovedností pro realitní makléře a profesionální telefonování pro obchodní asistentky. Pro makléře realizovala 4 jednodenní školení a pro asistentky tři jednodenní školení v roce 2010. K přípravě a průběhu školení mohu uvést, že jsme byli spokojeni se způsobem přípravy z její strany, kdy školení byla ušita na míru našim potřebám a jejich obsah předem diskutován s mými kolegy a se mnou a dle našich požadavků upraven. Co se týká vlastního vedení školení paní Bajerovou Zezulovou jako lektorkou, školení byla vedena formou aktivního zapojení účastníků, včetně tréninků za pomoci videokamery, kdy poté s účastníky podrobně rozebrala jejich nahrávky. Cenné byly i její informace získané od účastníků týkající se vnitřního fungování firmy, které se týkaly motivace zaměstnanců a jejich spokojenosti s prací pro naši společnost. Paní Bajerovou Zezulovou jsem poznala jako zkušenou lektorku, která všechny naše školení důkladně připravila a s chutí vedla. V tomto duchu vyzněla i většina hodnocení její osoby a školení samotnými účastníky.

PhDr. Ludmila Prachařová

HR Manager
www.aaabyty.cz
S Gabrielou spolupracuji již několik let a mohu potvrdit, že se jedná o profesionálku ve svém oboru. Pracuji v hotelnictví a Gabriela trénovala mé zaměstnance – od základních zaměstnanců až po management. Naprosto profesionálně zvládla i organizaci teambuildingu. Nejedná se samozřejmě jen o tréninky samotné, ale i o předchozí přípravu a zjišťování potřeb, na základě kterých je tréninkový plán ušit na míru, stejně tak jako následnou zpětnou vazbu. Zaměstnanci byli vždy s tréninky velice spokojeni, pomohly jim v osobním rozvoji. Gábina má dlouhodobé zkušenosti a spolupráci s ní vřele doporučuji.

Petra Janoušková

hotel manager
S Gabrielou spolupracuji již několik let a to zejména v oblasti školení péče o hosty. Její školení a přístup ke školeným zaměstnancům jsou na velmi dobré úrovni a zároveň mě inspirovaly k mým vlastním aktivitám v této oblasti. Teambuilding s Gabrielou jsem absolvoval jen jeden, ale byl přínosný a myslím, že z něj čerpám doposud. Gabriela byla a je v kolektivu zaměstnanců oblíbená.

Karel Višinský

F&B director
Paní Gabriela Bajerová Zezulová vedla školení řídících pracovníků společnosti Lázně FELICITAS s.r.o. v roce 2010 na vysoké profesionální úrovni. Zvláště u ní oceňuji empatii, sociálně-psychologické znalosti a pedagogické dovednosti. Paní Zezulová otevírá účastníkům oči a dovede je svým výkladem a přístupem nadchnout. S dobrým svědomím doporučuji.

Dr. Josef Mičan

ředitel hotelu JUPITER*** Bechyně
www.laznefelicitas.cz ~ j.mican@laznefelicitas.cz ~ 602 389 708
Když jsem poprvé potkala Gábinu, říkala jsem si, že tahle holka mě ničím nepřekvapí… Za svůj první úsudek se dodnes stydím, protože Gábina je jedním z mála „andělů“ chodících po zemi, který nedovolí vaší duši usnout na vavřínech. Dalo by se o ní napsat mnoho, ale silnějším zážitkem je s Gábinou spolupracovat.

Michaela Uhrová

sales and marketing ass., Bohemia Medical
Gábinu znám již delší dobu, je to člověk, pro kterého práce není jen práce... Musím přiznat, že po absolvování školení, které Gábina vedla, se mi otevřely oči v mnoha otázkách, které jsem doposud podceňovala, a kdykoliv se s ní sejdu, dokáže mi poradit, podpořit mě a posunout dál jak v soukromém, tak v pracovním životě. Gábina je milá, sympatická, kreativní osůbka se smyslem pro humor a je profík ve svém oboru. Je vážně skvělá v tom, co dělá!

Monika Kohoutová

HR analyst, Nemak Czech Republic
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS