Doporučení z první ruky

Mgr. Gabriela Bajerová Zezulová — expertka na poskytování služeb „od srdce“, design služeb, týmovou spolupráci a rozvoj zaměstnanců


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

S Gábinou Bajerovou mám ty nejlepší zkušenosti. Znám ji léta a naše společnost ji využívá jako jedinou trenérku pro naše zaměstnance, kteří ji respektují a na tréninky s ní se vždy těší. Mimo jiné se s Gábinou setkávám také na úrovni trenérské, jelikož pracujeme na některých projektech společně. Rovněž slýchávám nejlepší reference na Gábinu i od zaměstnanců mimo naši společnost. Peníze investované do školení u Gábiny jsou tou nejlepší investicí, jakou může dobrá společnost udělat.

Jiří Gajdošík
Managing Partner ASTEN HOTELS
www.astenhotels.com jiri.gajdosik@astenhotels.com

Vážení, teambuildingu s Gábinou jsem se zúčastnil už podruhé a díky předchozí zkušenosti bylo mé očekávání vysoké. Nebylo ale třeba se ničeho obávat. Gábina je profesionálka, která svou práci dělá s velkým entusiasmem a dokázala nadchnout celý můj tým. Pokud budeme pořádat další podobnou akci, nebudu vůbec váhat na koho se obrátit.

Petr Nešpůrek, MBA
Cluster General Manager, NH Hotel Group
www.nh-hotels.com

Spolupracuji s Gábinou už přes 5 let a za tu dobu jsme spolu ušli dlouhou cestu. Za tuto dobu proškolila nebo neustále posouvá jak několik mých manažerů včetně mě, tak i ostatní členy jednotlivých oddělení. Když jsme se poznali, tak jsme si ale ihned nepadli do náruče. Gábina mi na hotelu zahrála náročného klienta 5***** hotelu a v době, kdy jsem si myslel, ze jsme na vrcholu, mě velice rychle vyvedla z omylu. Má velký podíl na tom, s jak hlubokou pokorou se dívám na denní chod hotelu, práci mých kolegů a často velmi náročná přání našich hostů. Školení probíhá na jakékoliv téma, které mě aktuálně trápí… Nedávno jsem získal ocenění Hoteliér roku 2017 a já jsem přesvědčený, ze Gabča má na tomto titulu svoji zásluhu. Bez ni bychom tak daleko nedošli.

Ing. Petr Borák
Ředitel hotelu Augustiniánský dům
www.augustian.cz borak@augustian.cz

We have worked with Gabriela on our 360 profiles for the department heads team. Even though we are a smaller company, Gabriela was able to customize this project for us, facilitate it with the team and bring final results to my without any hitch.

Tomáš Nesvorný
General Manager Hotel Leonardo Prague
www.hotelleonardo.cz tomas.nesvorny@hotelbotanique.com

Gabriela začala spolupracovat se společností GMF Aquapark Prague,a.s. provozující Aquapalace Praha nejprve na školení pokladních v prodejních dovednostech. Během let spolupráce se okruh školení v naší společnosti rozšířil nejen na školení prodejích dovedností, díky němu náš personál každoročně navyšuje průměrnou účtenku, ale i na školení řešení krizových situací, komunikace se zákazníky apod. Dále vede různá manažerská školení včetně realizace teambuildingu. Během opravdu skvělé odborné spolupráce s lidským rozměrem dokázala významně zlepšit fungování naší společnosti směrem k zákazníkům, jako i přispět k udržení příjemné pracovní atmosféry v naší společnosti. Za to jí osobně děkuji a jednoznačně její služby doporučuji.

Ing. Radek Steinhaizl
býv. generální ředitel společnosti GMF Aquapark Prague, a.s.
www.aquapalace.cz steinhaizl@relaxsolution.cz

Rozhodně doporučuji Gábinu Zezulovou jako skvělou trenérku. Dle mých zkušeností to dělá trochu jinak než většina školitelů. Její školení jsou zajímavá a v podstatě jako jediná ze všech těch „běžných“ mi utkvěla v hlavě a používám dost věcí ve skutečné praxi.

Barbora Krejčířová (Bevilagua)
Front office manager Grund Resort Golf and Ski
www.grundresort.cz

… Poté jsem Gábi požádala ještě o mystery shopping v mojí firmě a i tam mě potěšila velice fundovanými a užitečnými postřehy člověka zvenku, ale zároveň z oboru. Tato spolupráce pro mne byla velmi přelomová a těžím z ní dodnes. Naučila mne metody, které od té doby používám již několik let. Zároveň mi pomohla rozumět lépe sama sobě, nestydět se za svou chaotičnost, která je mi vlastní, a najít si její klady.

Linda Moravcová Šabatová
majitelka Hotelu Bílý Jednorožec v Třeboni
www.bilyjednorozec.cz

Gabrielu jsem měla možnost poznat během školení v našem hotelu. Objektivně musím zhodnotit její přínos do mého týmu jako nedocenitelný. Velmi hezkou formou nám uměla poradit, poukázat na nedostatky a ukázat nám nové možnosti. Poskytla nám jedno z nejlepších školení, které jsem osobně ve svém profesním životě zažila.

Kateřina Ženatíková (Hrachovinová)
Front Desk Manager - Art Deco Imperial Hotel Prague
https://www.hotel-imperial.cz/cz/

Paní Gabriela Bajerová Zezulová vedla školení řídících pracovníků společnosti Lázně FELICITAS s.r.o. v roce 2010 na vysoké profesionální úrovni. Zvláště u ní oceňuji empatii, sociálně-psychologické znalosti a pedagogické dovednosti. Paní Zezulová otevírá účastníkům oči a dovede je svým výkladem a přístupem nadchnout. S dobrým svědomím doporučuji.

Dr. Josef Mičan
bývalý ředitel hotelu JUPITER*** Bechyně
www.laznejupiterbechyne.cz

It was a true pleasure working with Gabriela. She is one of the most committed, driven and enthusiastic persons I have meet. Always on top of her game, full with creative and interesting ideas and finding the best solution for team! I can, and will recommend Gabriela to anyone who is looking for a strong committed personality to join their workforce.

Katarína Dvořáková
Director of Sales & Marketing - Hotel Diplomat
www.viennahouse.com/cz/diplomat-prague/h…