Doporučení z první ruky

Hana Dohnálková — grafická designérka a DTP specialistka


Zobrazuji všech 6 doporučení

Hanka Dohnálková pro nás pracovala jako jeden z grafiků na přípravě úplně nové a inovativní učebnice odborného cizího jazyka. Její přístup je maximálně profesionální. Velmi oceňujeme její time management a preciznost.

Katarina Faidzen
koordinátorka mezinárodního týmu, který připravuje učebnice odborné angličtiny a němčiny
cfme.net

Paní Dohnálková pro muzeum dlouhodobě zpracovávala tiskoviny a výstavy. Cením si jejího zodpovědného přístupu a dobře odvedené práce.

Mgr. Blanka Křížová
vedoucí Muzea města Tišnova
http://www.mekstisnov.cz/muzeum

S paní Hanou Dohnálkovou spolupracujeme k naší naprosté spokojenosti již celou řadu let a za tu dobu nám graficky zalomila celkem osm knižních titulů. Její přístup je velmi zodpovědný, z naší strany je vůči ní naprostá důvěra.

Michael Antony
redaktor Trampského magazínu
www.trampsky-magazin.cz

Hana Dohnálková zajišťovala grafickou úpravu mé knihy „Austrálií s úsměvem“ a myslím, že i její zásluhou měla kniha u čtenářů úspěch. Nejen díky Hančině grafické dovednosti, ale i díky jejím nápadům, které knihu velmi obohatily. Vždycky mě potěší, když spolupracovníci neberou práci jen jako rutinu, ale vloží do ní i svoji iniciativu a nadšení. A to se nezmiňuji o šibeničním termínu, který na nás tlačil a ona ho zvládla.

Ing. Marta Pelikánová
cestovatelka
www.ckc.cz/ing-marta-pelikanova.html

Jsem spokojen s tím, jak Hanka udělala sazbu mojí sbírky. Je šikovná, vyšla ochotně vstříc mým požadavkům.

Mgr. Adam Votruba, Ph.D.
autor básnické sbírky Koukat v davu po holkách

Hana Dohnálková pro nás zalomila nejméně desítku titulů. Hanka pracuje pečlivě, výborně komunikuje a dodržuje termíny, což je pro chod nakladatelství velmi důležité. Jsme s ní spokojení.

Eva Sládková
redaktorka nakladatelství Host
www.hostbrno.cz