Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Hana Hindráková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Hana Hindráková — spisovatelka a copywriterka

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Ing. Hana Hindráková:
Paní Hindrákovou jako copywriterku velmi doporučuji. Pro nás psala za velmi příznivou cenu PR články srdcem, s vystihnutím podstaty a možností se silně zidentifikovat s pocity seniorů, kterým pomáhá náš finanční produkt pro seniory (zpětná hypotéka pod obchodním názvem Renta z nemovitosti). Rádi budeme s paní Hindrákovou dlouhodobě spolupracovat.

Jiří Vránek

www.rentaznemovitosti.cz ~ vranek@finemo.cz ~ 608 172 992
S prací Hany Hindrákové jsme spokojení. Píše zajímavé popisy pro vybavení objektů a turistických atrakcí.

Česko Slovensko.cz

Hanku jsem oslovil ke spolupráci, protože jsem potřeboval profesionální zpětnou vazbu pro své články. Hanka naplnila veškerá má očekávání! Nesmírně si cením také její lidské stránky, otevřenosti a jejího vhledu! Děkuji za skvělý pracovní vztah a přeji vše dobré!

Jakub Hořelka

Junifyh.com
www.junifyh.com ~ jakubhorelka@junifyh.com ~ 723 015 626
Paní Hana je velmi dobrá copywriterka, určitě ji můžu doporučit. Udělala nám super text. Děkuji!

Klara Kuzmicheva

fotbalová škola
fsjuniorcz@mail.com ~ 228 885 518
S paní Hanou spolupracuji na tvorbě redakčních článků a nemohu jinak než doporučit. S tématy si umí velmi dobře poradit, texty jsou čtivé a výstižné, dodržování termínů na jedničku. Není co dodat, jednoznačně doporučuji, ale s citem, aby měla čas na články pro mě :-)

Václav Kujal

freelancer se zaměřením na marketing a weby
firmam.cz
Hanka mi dlouhodobě pomáhá s tvorbou marketingových kampaní, copywritingem a profesionální komunikací. Díky jejím zkušenostem a schopnostem jsme zvýšili frekvenci sdílení informací s našimi klienty a daří se nám oslovovat nové. Ačkoliv byla pro Hanku oblast našeho podnikání nová, dokázala se rychle zorientovat v problematice a tvořit kvalitní obsah naprosto nezávisle.

Štěpán Malý

www.visualconsulting.cz ~ stepan@visualconsulting.cz
Paní Ing. Hanu Hindrákovou mohu jako copywriterku určitě doporučit. Má profesionální přístup, dodržuje termíny a komunikace s ní je bezproblémová.

František Moler

VALAVANI s.r.o.
Paní Hana mi pomohla připravit texty k propagaci vzdělávacího projektu, který zahajuju. Vyslechla, o co mi jde, a na základě toho mi připravila přesně to sdělení, které jsem chtěla poslat do světa. Díky a ať se daří.

Petra Levá

školitel MS Office aplikací
www.excelove.cz ~ kurzy@excelove.cz ~ 724 025 640
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS