Doporučení z první ruky

Ing. Hana Hindráková — spisovatelka a copywriterka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 20 doporučení

S Hankou jsem spolupracovala 2 roky, takže jsem měla možnost ji dobře poznat. Hanka se vždy pouští do práce s vervou a obětuje jí „celého člověka“. Je důsledná, profesionální, spolehlivá a hlavně má „zlaté srdce“. Spolupráce s ní je nejen přínosem, ale i příjemnou společností.

Jana Ondráčková

Paní Hindrákovou jako copywriterku velmi doporučuji. Pro nás psala za velmi příznivou cenu PR články srdcem, s vystihnutím podstaty a možností se silně zidentifikovat s pocity seniorů, kterým pomáhá náš finanční produkt pro seniory (zpětná hypotéka pod obchodním názvem Renta z nemovitosti). Rádi budeme s paní Hindrákovou dlouhodobě spolupracovat.

Jiří Vránek
www.rentaznemovitosti.cz vranek@finemo.cz 608 172 992

S prací Hany Hindrákové jsme spokojení. Píše zajímavé popisy pro vybavení objektů a turistických atrakcí.

Česko Slovensko.cz

Hanku jsem oslovil ke spolupráci, protože jsem potřeboval profesionální zpětnou vazbu pro své články. Hanka naplnila veškerá má očekávání! Nesmírně si cením také její lidské stránky, otevřenosti a jejího vhledu! Děkuji za skvělý pracovní vztah a přeji vše dobré!

Jakub Hořelka
Junifyh.com
www.junifyh.com jakubhorelka@junifyh.com 723 015 626

Paní Hana je velmi dobrá copywriterka, určitě ji můžu doporučit. Udělala nám super text. Děkuji!

Klara Kuzmicheva
fotbalová škola
fsjuniorcz@mail.com 228 885 518

S paní Hanou spolupracuji na tvorbě redakčních článků a nemohu jinak než doporučit. S tématy si umí velmi dobře poradit, texty jsou čtivé a výstižné, dodržování termínů na jedničku. Není co dodat, jednoznačně doporučuji, ale s citem, aby měla čas na články pro mě :-)

Václav Kujal
freelancer se zaměřením na marketing a weby
firmam.cz

Hanka mi dlouhodobě pomáhá s tvorbou marketingových kampaní, copywritingem a profesionální komunikací. Díky jejím zkušenostem a schopnostem jsme zvýšili frekvenci sdílení informací s našimi klienty a daří se nám oslovovat nové. Ačkoliv byla pro Hanku oblast našeho podnikání nová, dokázala se rychle zorientovat v problematice a tvořit kvalitní obsah naprosto nezávisle.

Paní Ing. Hanu Hindrákovou mohu jako copywriterku určitě doporučit. Má profesionální přístup, dodržuje termíny a komunikace s ní je bezproblémová.

František Moler
VALAVANI s.r.o.

Paní Hana mi pomohla připravit texty k propagaci vzdělávacího projektu, který zahajuju. Vyslechla, o co mi jde, a na základě toho mi připravila přesně to sdělení, které jsem chtěla poslat do světa. Díky a ať se daří.

Petra Levá
školitel MS Office aplikací
www.excelove.cz kurzy@excelove.cz 724 025 640

Za naši společnost MBRE Investiční nemovitosti musím říct, že jsme byli s paní Hindrákovou velice spokojeni. Během chviličky se vžila do zadání, které od nás obdržela a do 24 hodin byl na světě článek. Můžeme vřele doporučit.

Marcel Balhar
MBRE Investiční nemovitosti
info@mbreinvestice.cz 800 023 033