Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Hana Růžičková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Hana Růžičková — portrétní a rodinná fotografka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Hana Růžičková:
Vřele doporučuji Hanku. Naše rodinná fotografka má vždy dobré nápady (kde a jak budeme fotit), má dobrou taktiku na rozesmátí dětí a vždy vybere ty nejlepší fotky.

Adriana Černická Mikuličková

spokojená klientka
Chtěla bych Vám poděkovat za krásné fotečky a milý, přátelský přístup, který nám pomohl si focení užít. Máme krásnou památku a určitě se ještě uvidíme.

Eva Šefčíková

spokojená zákaznice
Moc děkujeme za úžasné fotky. Holky jsou skvělé a profesionální. Celý den, jsme si užily a i když náš Marley nechtěl moc poslouchat a bál se bouřky co přicházela, zvládli to holky na jedničku. Moc děkujeme a těšíme se na příště.

Eriika Juranková

spokojená klientka
Moc děkujeme a můžeme vřele doporučit! Hanka s Hankou jsou moc šikovné a taky sympatické, takže dokáží vykouzlit příjemnou atmosféru. Focení s nimi byl skvělý zážitek a i my máme konečně krásné fotky. Až se nám prcek narodí, určitě se znovu vrátíme. Děkujeme a jen tak dál. Klára a Martin

Klára Kočí‎

spokojená klientka
Mockrát děkuji za úžasné focení, byl to skvělý zážitek a moc jsme si to s přítelem užili. Mužů všem vřele doporučit. Skvělá domluva a úžasný přístup. Holky jsou šikovné, kreativní a talentované. Těším se na další spolupráci.

Hana Tomašovičová

spokojená klientka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS