Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Hedviga Nosáľová > Ukázky práce > Webové stránky Strategista - business development

Webové stránky Strategista - business development

Paní Hráská je zkušená ve vedení firem. Stála u zrodu značek a nyní se rozhodla pro cestu konzultanta v oblasti podnikového vývoje, tvorby strategií a idea makingu. Jsem ráda, že jsem jí mohla postavit minimalistický web na míru s ohledem na každý detail.

Odkaz: https://hedviga-nosalova.cz/project/strategista/
Zobrazuji položku č. 4 z celkem 6 položek v této galerii:

Webové stránky Strategista - business development
« Předcházející Ak-autopotahy - konfigurátor autopotahů  (zobrazit v plné velikosti)Redesign webu firmy Dratton - energetika  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky Strategista - business development  (náhled aktuálně zobrazené položky)Web Bachovy esence s Hankou  (zobrazit v plné velikosti)Web společnosti Apollo Real Estate a.s. - realitní development  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Hedviga Nosáľová

Hedviga Nosáľová

redakční systém WordPress
webdesignérka — Tvorba webu na míru na redakčním systému WordPress s maximálním důrazem na mobilní zařízení. Responzivita, modernost, optimalizace přes obrázky až po kód, přívětivost, výdělečnost. Spolupráce s odborníky. Kurzy, praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 6 doporučení
Mobil: 704 109 490 ~ Email: hedviga@nosalova.cz ~ Web: hedviga-nosalova.cz
Místo: Dobré Pole (Jihomoravský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2020 © Robert Vlach a Hedviga Nosáľová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS