Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Hedvika Stoklasová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Hedvika Stoklasová — překladatelka angličtiny a francouzštiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Hedvika Stoklasová:
Na Hedviku se obracím, kdykoliv svůj překlad potřebuju nechat zkontrolovat druhým párem očí. Její konzultace jsou pro mě navíc k nezaplacení, když jsem sama v koncích a potřebuju se poradit s někým, kdo je kovaný ve vymýšlení kreativních překladatelských řešení. Pravidelně spolupracujeme na překladech marketingových textů a vždy si můžu být jistá, že Hedvika odevzdá kvalitně přeložený text, který navíc bude mít šťávu. Spolupráci s Hedvikou zkrátka můžu rozhodně doporučit!

Mgr. Eva Volenová

překladatelka marketingových textů z angličtiny a švédštiny
www.evavolenova.cz ~ eva@volenova.cz ~ 727 807 921
Hedvika se brilantně chopila překladu [první verze] stránek legendární lyžařské značky Kästle. Velmi oceňuju rychlost, kvalitu, a to, jak si poradila s náročnou lyžařskou a sportovní terminologií, která bývá mnohdy pro většinu překladatelů opravdu oříškem. Výborná spolupráce a těším se na další.

Kryštof Šabacký

Managing Director, maXmedia s. r. o.
krystof@maxmediapr.cz
Hedvika Stoklasová pro nás pracuje již několik let a s její prací jsme byli vždy spokojeni. Vždy se s ní dá snadno a rychle domluvit, je velmi flexibilní, nebojí se klást dotazy a často přináší relevantní připomínky, které nám už nesčetněkrát pomohly posunout kvalitu překladů zase o úroveň výše. Překládá pro nás především produktové popisy, manuály k výrobkům, školicí materiály pro zaměstnance, katalogy, marketingové texty nebo také titulky k produktovým a školicím videím. Je naší externí odbornicí na zimní sporty (lyžování, snowboarding, běžkování, skialpinismus apod.), turistiku a treking, raketové sporty, týmové sporty a „městské“ sporty (kolečkové brusle, koloběžky, skateboardy apod.). Spolupráci s Hedvikou mohu vřele doporučit!

Petra Baštanová

Translation Leader, Decathlon
petra.bastanova@decathlon.com
Hedvika je vstřícná, ochotná a na všem jsme se vždy rychle a bez problému domluvili. Pro naši firmu Information Planet – mezinárodní agentura zprostředkovávající studium v zahraničí, která má pobočky v Evropě, Latinské Americe, Kanadě a Austrálii a ročně pomůže až 6 000 klientů – překládá především interní manuály, směrnice a marketingové materiály z češtiny do angličtiny. S prací Hedviky jsme pokaždé velmi spokojení, je pečlivá a všechny zakázky odevzdává v domluveném termínu a ve skvělé kvalitě. Vždy je vidět, že jí na překladu velmi záleží, veškeré nejasnosti s námi konzultuje. Je mi potěšením spolupráci doporučit.

Linda Mecnarová

International Operations Manager, Information Planet
linda.mecnarova@informationplanet.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS