Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. MgA. Helena Bezděková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. MgA. Helena Bezděková — psycholožka, psychoterapeutka, lektorka seberozvojových nejen tanečních kurzů, supervizorka a koučka

Zobrazuji č. 2130 z celkem 41 doporučení prezentace Mgr. MgA. Helena Bezděková:
S Helenou Bezděkovou spolupracuji již několik let, jak na poli osobnostně rozvojové práce s využitím flamenkového tance (www.flamenco4u.cz), tak při realizaci tréninků manažerských dovedností a přípravě vzdělávacích a rozvojových projektů pro organizace. V rámci naší spolupráce si na Heleně cením schopnost zkombinovat profesionální organizační přístup zaměřený na výsledky se spontánní a autentickou vřelostí při setkání a komunikaci s klienty a účastníky rozvojových akcí. Pokud hledáte někoho, kdo vás posune vpřed a zároveň chcete být podpořeni ve využívání vlastních přirozených zdrojů, pak je Helena pro vás tou správnou volbou.

Ing. et Ing. et Bc. Hynek Valenta

kouč a psychoterapeut
www.hynekvalenta.cz
Seberozvojové taneční kurzy, které nabízí Hela, jsou velmi originální obsahem i formou … Hela je jednička! Přihlásila jsem se po velkém váhání na kurz „Viva la vida flamenca“. Helu a její metody znám, v tom nebyl problém, ale hodně dlouho mě bolely, píchaly moje kyčle. Tanec měl překvapující ozdravný účinek! Kyčle mě přestaly bolet! A má radost z toho trvá doteď! Úžasné. K tomu dodám, že po každé jednotlivé lekci bylo pozitivní nabytí pro lehkost bytí a radosti ze života.

S. K.

seniorka
V dnešní době má spousta lidí různé problémy. Mě třeba vyčerpává zima, špatné počasí a do toho ještě zkouškové období na konci zimního semestru. Potřebovala jsem „dobít baterky“ a jsem hrozně ráda, že jsem k tomu mohla využít kurzu s názvem Jarní ladění, vedeného Helenou Bezděkovou a Jaroslavou Dosedlovou. Nikdy jsem nezažila tak příjemnou a povzbuzující kolektivní činnost, který byla pestrá, nápaditá a povzbuzující. Po každém kurzu jsem se cítila skvěle, příjemně unavená a plná zážitků. Naše lektorky byly vynikající, přátelské a ukázaly profesionální přístup. Moc jim děkuji a program vřele doporučuji všem!

Iveta Machová

Kurz Jarní ladění vedený Helenou Bezděkovou a Jaroslavou Dosedlovou mi výborně „dobíjel baterky“, naplnil mě příjemnými pocity a pomohl mi uvědomit si, co se ve mně děje a proč. Díky tomuto kurzu jsem si dokázala pojmenovat a vlastně i vyřešit to, co už mě dlouho trápilo. A jako bonus jsem si odnesla neopakovatelné zážitky, po každém dni skvělou náladu a mnoho podpory od skvělých lidí.

Petra Kočová

Ze začátku kurzu Jarní ladění vedeného Helenou Bezděkovou a Jaroslavou Dosedlovou jsem byla poměrně skeptická, ale během čtyř setkání jsem na sobě určitě pocítila změny. Našla jsem skvělé kamarádky, objevila ženskou sílu (jakkoliv hloupě to zní) a zažila mnoho různých emocí. Chce to ochotu angažovat se a otevřít, zisky jsou ale veliké. Mohu jen doporučit!

Michaela Pličková

Pohybové techniky, které jsme v kurzu Jarní ladění, vedeného Helenou Bezděkovou a Jaroslavou Dosedlovou, vyzkoušely, rozvinuly moji osobnost v mnoha směrech. Díky nim jsem si více uvědomila své tělo i jeho omezení, ženskost, ale také svou osobnost. Pojmenování pocitů, které ve mně jednotlivá cvičení vyvolala, mi pomohlo pochopit, z čeho mohou pramenit případné problémy, ať už při komunikaci s osobami blízkými i novými. Díky spontánnímu, upřímnému a aktivnímu přístupu Jarky a Helenky bylo lehké zapojit se do aktivit naplno a beze studu. Kurz se nakonec stal místem, kde se vytvořila nová, pevná přátelství, opírající se o energii „kmene“, který zde během kurzu vznikl. Budu se těšit na další setkání.

Pavla Pinkasová

Kurz na téma Sebepoznání vedený Helenou Bezděkovou byl pro mne zážitkem. Díky němu jsme dostali možnost více se v rámci kolektivu poznat a dozvědět se o sobě to, co jsme ještě nevěděli. Během kurzu byly využity různé metody vedoucí k sebepoznání, díky kterým jsme se na svou osobnost mohli podívat z mnoha stran. Jeho absolvování mi přineslo nejen nové poznatky o sobě samé a kolektivu, ale i znalost technik vedoucích k sebeuvědomění a lepšímu vnímání druhých.

Jana Malachová

Dell
Seberozvojový tanečně a pohybově terapeutický kurz „Zahřátí na těle i na duši“ je pro mě v pořadí druhým takovým kurzem. S oběma lektorkami H. Bezděkovou a J. Dosedlovou, jsem měla možnost seznámit se již dříve, v době, kdy jsem se cítila hodně svázaná sebou i druhými lidmi a nebylo mi dobře ve svém těle, se svojí duší a už vůbec ne s dalšími lidmi, na které jsem byla často a bezdůvodně protivná. Před rokem jsem se tedy zúčastnila svého prvního seberozvojového kurzu a zjistila jsem o sobě hodně zajímavých věcí – některé jsem tak trochu tušila, některé pro mne byly nové. Zároveň jsem také dostala nabídku, jakým způsobem je možné s těmito věcmi pracovat. Po tomto kurzu jsem udělala ve svém životě radikální změny, díky kterým se dnes cítím vyrovnanější a klidnější. Ve chvíli, kdy jsem obdržela pozvánku na další kurz, jsem tedy neváhala ani vteřinu a hned jsem se přihlásila – jet přes celou republiku pro mne neznamenal žádný limit, protože jsem věděla, že to za to stojí! Pravdou je, že jsem se bála toho, jestli mi bude víkend stačit, jestli to nebude málo. Teď po skončení kurzu nechci říkat, jestli mi to stačilo nebo ne. Vím, že příště udělám všechno proto, abych mohla jet znovu a znovu. Už jen z toho důvodu, že člověk se neustále vyvíjí a potkává různé lidi a tak je pořád co si uvědomovat ve vztahu k sobě i k druhým a měnit se k lepšímu. Jedině tak můžeme předávat energii dál a pomáhat těm, co to potřebují. Na kurzech tedy nejvíce oceňuji možnost jak skupinové, tak individuální práce, člověk si tak sám může vybrat to, co zrovna nejvíc potřebuje, na co se chce zaměřit, co by chtěl změnit. Pocit, že v tom nejsem sama, že když budu potřebovat, stačí natáhnout ruku a vždy mi ji někdo chytne a pomůže. Děkuji za Vaši práci!

Tereza Horklová

Děkuji za krásný víkend plný inspirace, krásy, tance, hledání, porozumění a vhledu. Bylo to úžasné a energizující. (Po absolvování tanečně a pohybově terapeutického kurzu „Zahřátí na těle i na duši“.)

Tamara Al Sulaimanová

Kurz „Taneční zahřátí na těle i na duši“ byl přesně to, po čem mé tělo a duše po dlouhé zimě toužily. Byl to úžasný a nezapomenutelný víkend, který byl od první minuty až do té poslední nabitý jedinečnými zážitky. Během této doby nám byl poskytnut čas, který byl určen opravdu jen nám. Byl to čas, kdy jsme se mohly věnovat samy sobě a který jsme mohly využít k našemu sebepoznání, seberozvoji, k objevení nás samotných. Obě naše lektorky – jak Helena Bezděková, tak Jaroslava Dosedlová, celý kurz citlivě vedly a po celou dobu byly našimi skvělými tanečními průvodkyněmi. Kéž by bylo víc takových tanečně terapeutických kurzů – pro mě byl proběhlý víkend skutečně nezapomenutelný, nabíjející a povznášející a za tento zážitek moc děkuji!

Jaroslava Kravalová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS