Doporučení z první ruky

BcA. Ivana Poláchová — animátorka a ilustrátorka


Zobrazuji všech 7 doporučení

Jestli hledáte někoho, kdo vám vytvoří "něco jako tamto...", jen byste plýtvali Ivčiným talentem. Máte totiž tu čest s jedinečnou, vnímavou autorkou, které stačí jen ťuknout nápad a ona ho zpracuje ve spoustě rozličných variant plných nápadů.

František Suchan
spoluzakladatel a ředitel obsahu Bez frází

S Ivankou jsme spolupracovali na krátkém animovaném filmu, vytvářela a upravovala podklady pro animátory. Zachránila nás v situaci, kdy byl projekt náročný jednak časově a jednak po výtvarné stránce. Dokázala naplnit naše zadání i přesně vystihla styl ilustrace, který jsme pro náš film potřebovali. Často přicházela s vlastními nápady a řešeními, které nám nezřídka usnadnily další postup. Budeme se těšit další spolupráci.

Jan Hubáček
režisér a producent GNOMON Production s.r.o.

Když jsem připravoval svou knihu Vesmírní pytláci k vydání, hledal jsem spolehlivého výtvarníka, který mi pomůže naplnit mou představu o ilustracích určených dětem. Na první pohled mě zaujaly Ivaniny ukázky na webu, byly přesně v tom komiksovém stylu, který jsem hledal. Domluva o vlastní spolupráci proběhla rychle a profesionálně. Před prací jsme si domluvili styl a postup práce, rozsah zakázky a samozřejmě termíny jednotlivých fází. Během realizace jednotlivých návrhů kreseb jsme vždy dospěli k řešení, které vyhovovalo oběma. Nakonec vše klaplo na výbornou, výsledkem jsou krásné ilustrace a spokojenost autora.

Petr Tomšů
autor knihy Vesmírní pytláci

Ivanu jsme oslovili za účelem vytvoření storyboardu pro reklamní spot, který byl po technické stránce poměrně náročný, ale Ivča velmi dobře nacítila a pochopila zadání režiséra a storyboard napomohl k celému nacítění konceptu. Na základě této zkušenosti jsme pak Ivču poptali i pro osobní projekt, PF ve formě storyboardu pro naše klienty. Spolupráce je vždy velmi rychlá a příjemná.

Žaneta Stránská
CEO & Project Director Bumerang film s.r.o.

Ivana Poláchová je vždy spolehlivým, efektivním a empatickým partnerem při tvorbě storyboardů. Její přirozená schopnost rychle „nacítit“ potřeby klienta dělá práci s ní snadnou a příjemnou.

Petr Januschka
filmový režisér

Skvělá spolupráce, flexibilita a profesionalita při tvorbě storyboardů 😊

Adam Lokša
head of production Digital First Marketing Group s.r.o.

Ivana Poláchová je zkušená výtvarnice s rozvinutým kresebným a výtvarně estetickým cítěním. Spolupracovala se mnou na upoutávkách k filmu Spirilka, kde dělala 2D kompozici. Do prostředí pláže nebo lesa dodala barevné květiny a rostliny. Od návrhů, shromažďování referencí a podkladů až po samotnou realizaci a finalizaci záběrů byla velmi precizní a přesná. Její práce má čisté provedení. Vytvořila také úžasný koncept fantastického tvora (na základě scénáře), který dále rozvíjím ve 3D.

Jana Jelšicvá
autorka filmu Spirilka