Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Iveta Kučerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Iveta Kučerová — lektorka kurzů pro ženy a gynekologickou prevenci Živá a zdravá

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Iveta Kučerová:
S Ivetou jsme spolu vedli několik večerů pro muže a ženy. Nevím, jakým způsobem vedla ženský kruh, ale ženy po její práci byly krásné a plné vnitřního světla. Spolupráce s Ivetou pro mne byla zajímavou zkušeností - kromě jejího hlubokého porozumění oceňuji hlavně její zanícení a cit pro organizaci a propagaci akcí osobního rozvoje. A taky schopnost klást inspirativní a (v tom nejlepším slova smyslu) provokující otázky.

Martin Švihla

www.svihla.net ~ martin@svihla.net
JUDr. Jindřiška Šulcová
Ivetin kurz „Živá a krásná“ mě hodně bavil. Byl plný radosti, sounáležitosti a objevování nových témat. Díky tomu na něj moc ráda vzpomínám.

JUDr. Jindřiška Šulcová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
S radostí a úctou se dělím o zkušenost ze spolupráce s Ivetou Kučerovou na projektech zaměřených na uvolňování vnitřního potenciálu a navázání kontaktu s ženkou moudrostí. Specificky a ráda vyzdvihnu Ivetin zodpovědný přístup a velký přínos při šíření povědomí o tématu vědomého početí v České republice a při organizaci kurzů Metamorfní techniky, a její bravuru ve vedení individuálních terapií MT, která se zabývá uvolněním emocionálních a psychických bloků vytvořených v prenatálním období, a umožňuje tak ošetřovaným návrat ke svému plnému přirozenému počátečnímu potenciálu. Díky Iveto za Tvou odevzdanost této nevyšlapané cestě uvědomění a poznání!

Jitka Třešňáková

zakladatelka asociace Inspirála, lektorka Metamorfní techniky a dalších metod sebepoznání a uvolnění bloků
www.inspirala.cz ~ info@inspirala.cz ~ 776 089 156
MgA. Šimon Chloupek
Měl jsem příležitost spolupracovat s Ivetou na několika jejích projektech, ke kterým mě přizvala jako grafického designéra. Na spolupráci jsem oceňoval koncepční přístup, schopnost kontaktovat a zapojit zajímavé lidi a vzájemně je propojovat. V Ivetiných projektech také nalézám průkopnictví a celospolečenský přínos – vždy jde o něco více – osvěta a vzdělávání, umění, zdraví a duchovní přesah…

MgA. Šimon Chloupek

grafický designér a lektor grafiky
Po masáži jsem se při menstruaci cítila o sto procent lépe než kdykoliv předtím. Nepotřebovala jsem tlumící léky, byla jsem vitálnější a zároveň jsem si více dovolila odpočívat. Jako bych náhle přijala, že při menstruaci ze mě cosi odchází, něco starého a nepotřebného. Brala jsem to jako dokončení očišťovacího rituálu. Určitě to pro mě mělo význam, protože na delší dobu se moje menstruační bolesti podstatně zmírnily a už nikdy nebyly tak silné jako předtím. Na celý proces si vzpomínám i po delší době - a jsou to téměř dva roky, takže byl pro mě přelomový.

Eva Fonferová - Hlušičková

fyzioterapeutka Centra komplexní péče Roseta
Ivet, právě dnes jsem byla na urogynekologické kontrole, rok po porodu. Paní doktorka mě opět potěšila: na to, že jsem měla děti později (ve 35 a 40 letech), mám prý pánevní dno jako dvacítka před dětmi. Řekla jsem jí o cvičení, které jsem se od Tebe naučila. Mezi námi, moc toho nenacvičím, každý den 1–2 minuty při kojení, ale evidentně to pořád funguje. Až budu moci zase volněji nakládat se svým časem, bude skvělé si to zopakovat na některém tvém ženském kurzu.

Ivana Hochelová

V ordinaci jsem dospěla ke stejnému názoru. Souhlasím s vaším poznatkem, že pánevní dno není třeba posilovat, ale naopak uvolňovat. Žijeme ve společnosti, která je zaměřená na výkon, ale klíč k ženskému zdraví je přesně opačný. V mé ordinaci jsem dospěla ke stejnému závěru – je třeba více odpočívat, dát léčivým procesům svůj čas. Toto vědomí v současném světě chybí a oceňuji aktivitu, která ženy v tomto smyslu inspiruje a probouzí. Odešla jsem z kurzu velmi uvolněná a odpočinutá a považuji ho za užitečný, přestože sama nesomatizuji psychosomatické problémy v pánevní oblasti.

MUDr. Helena Máslová

psychogynekoložka a matka tří dětí
Po letech mám čistý nález na děložním čípku. Několikrát jsem v minulosti slyšela, že bych měla být víc ženou, ale já prostě nevěděla, jak a co mám dělat. V poslední půlroce – během kurzu Živá a krásná – jsem se víc ponořila do sebe a všechno tak nějak hezky zapadlo do sebe. Potřebovala jsem si nutně vyřešit jednu letitou záležitost, která se se mnou táhla a světe div se, podařilo se mi to (díky kurzu a následně novému náhledu na život, změně postojů k sobě a okolí) a po letech mám úplně čistý nález na děložním čípku, roky jsem s ním měla závažné problémy.

Martina M.

advokátka
Rád stvrzuji, že paní Iveta Kučerová, ředitelka speciálních projektů Klubu Interaktivního domu, o.p.s. prospívala významným způsobem dětským pacientům Kliniky dětské onkologie, resp. současné Klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a FN v Motole. Jejímu podílu na úrovni psychosociální složky komplexní péče o děti nemocné zhoubnými nádory vyjadřuji velké uznání. Zasloužila se o pořádání projektu Světlo mého života, který děti báječným způsobem zaměstnával a těšil, a jim i jejich rodičům přinášel – také uskutečněním výstav na Novoměstské radnici – radost a sebedůvěru. Léta v areálu nemocnice pořádané Indiánské prázdniny jsou záležitostí unikátní, která svým obsahem, rozsahem i formou překročila hranice kliniky. Právě tak to platí o projektech Hledání dobré medicíny, Světýlko nebo Tulipánový den. Není pochyb o tom, že posílení psychické pohody nemocných dětí sehrává při jejich léčbě velmi důležitou úlohu a pomáhá jim překonat četné závažné obtíže. Podíl paní Kučerové na této skutečnosti je nesporný.

Prof. MUDr. Josef Koutecký, DrSc.

zakladatel dětské onkologie, bývalý děkan LF Univerzity Karlovy
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS