Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Brada, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Brada, DiS. — firemní konzultant, projektový a interim manažer

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jakub Brada, DiS.:
Robert Vlach
S Jakubem jsem spolupracoval několikrát na různých projektech, kde jsem byl jako konzultant. Je to poctivý, svědomitý a zkušený profesionál, kterého jen tak něco nerozhází a má výdrž, skvělý parťák při běhu na dlouhou trať. Pokud hledáte dlouhodobou externí podporu do týmu, tohle je člověk, jakého hledáte.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
S Kubou jsem měl možnost spolupracovat na vývoji portálu Motorating.cz. Nejvíce na něm oceňuji jeho spolehlivost, zodpovědnost, vysoký etický standard a velice silný proklientský přístup. Osobně mám velké štěstí v tom, že jsem obklopen proklientsky orientovanými lidmi, ale Kuba je v tomto opravdu výjimečný. Vřele spolupráci doporučuji!

Daniel Dimitrov

www.danieldimitrov.cz ~ dimitrov.dan@gmail.com ~ 720 685 724
Strukturovaná spolupráce na více typech odlišných projektů od zavedení objednávkového a skladového systému do firmy až po detailní rozbor dodavatelů a práci s nimi. Spolupráci s Jakubem Bradou mohu za naši společnost doporučit. Veškerá komunikace funguje na vysoce profesionální úrovni.

Ctirad Sára

spolumajitel BeWooden Company s.r.o.
S Jakubem spolupracujeme už něco málo přes rok a jeho zkušenosti a profesionalita v oboru patří mezi jeho přednosti. Díky němu se nám ve firmě podařilo optimalizovat větší část dodavatelů a zajistit jak lepší vztahy, tak také cenově výhodnější podmínky, kde jsme našli zajímavé úspory. Na jeho zkušenostech jsme stavěli také při implementaci ERP systému, kde přebral větší část tohoto projektu a dotáhl ho do konce. Tyto služby mohu maximálně doporučit.

Jakub Najdek

majitel a jednatel Elementstore
S Jakubem jsem konzultovala výběr dodavatele zboží, e-shopového řešení, domény, realizaci stánkového prodeje na veletrzích a výstavách, ale také komunikaci s úřady. Na naší spolupráci oceňuji skvělou komunikaci, připravenost, strukturované a srozumitelné informace a kvalitu dodané práce. Spolupráci s ním doporučuji.

Monika Marková

provozovatel e-shopu levne-stribro.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS