Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Brada, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Brada, DiS. — konzultant a specialista na optimalizaci procesů ve firmách

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jakub Brada, DiS.:
Daniel Dimitrov
S Kubou jsem měl možnost spolupracovat na vývoji portálu Motorating.cz. Nejvíce na něm oceňuji jeho spolehlivost, zodpovědnost, vysoký etický standard a velice silný proklientský přístup. Osobně mám velké štěstí v tom, že jsem obklopen proklientsky orientovanými lidmi, ale Kuba je v tomto opravdu výjimečný. Vřele spolupráci doporučuji!

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
S Jakubem jsem konzultovala výběr dodavatele zboží, e-shopového řešení, domény, realizaci stánkového prodeje na veletrzích a výstavách, ale také komunikaci s úřady. Na naší spolupráci oceňuji skvělou komunikaci, připravenost, strukturované a srozumitelné informace a kvalitu dodané práce. Spolupráci s ním doporučuji.

Monika Marková

provozovatel e-shopu levne-stribro.cz
www.levne-stribro.cz ~ markovamonika89@gmail.com ~ 739 330 206
S Jakubem spolupracujeme už něco málo přes rok a jeho zkušenosti a profesionalita v oboru patří mezi jeho přednosti. Díky němu se nám ve firmě podařilo optimalizovat větší část dodavatelů a zajistit jak lepší vztahy, tak také cenově výhodnější podmínky, kde jsme našli zajímavé úspory. Na jeho zkušenostech jsme stavěli také při implementaci ERP systému, kde přebral větší část tohoto projektu a dotáhl ho do konce. Tyto služby mohu maximálně doporučit.

Jakub Najdek

majitel a jednatel Elementstore
www.elementstore.cz ~ 739 357 989
Strukturovaná spolupráce na více typů odlišných projektů od zavedení objednávkového a skladového systému do firmy až po detailní rozbor dodavatelů a práci s nimi. Spolupráci s Jakubem Bradou mohu za naši společnost doporučit. Veškerá komunikace funguje na vysoce profesionální úrovni.

Ctirad Sára

spolumajitel BeWooden Company s.r.o.
www.bewooden.cz ~ ctiradsara@seznam.cz ~ 604 486 754
S Jakubem jsem pracoval ve společnosti Siemens na různých projektech, kde nám pomáhal dosáhnout stanovených cílů. Během spolupráce se ukázalo, že je to profesionál, který se umí rozhodovat, má silného týmového ducha a hlavně vynikající znalosti dodavatelsko-odběratelských vztahů. Přeji mu všechno nejlepší v další práci.

Thomas Petzoldt, Dipl. Ing. Materials Sience

SIEMENS, Director Corporate Commodity Engineering
thomas_petzoldt@web.de
Robert Vlach
S Jakubem jsem spolupracoval několikrát na různých projektech, kde jsem byl jako konzultant. Je to poctivý, svědomitý a zkušený profesionál, kterého jen tak něco nerozhází a má výdrž, skvělý parťák při běhu na dlouhou trať. Pokud hledáte dlouhodobou externí podporu do týmu, tohle je člověk, jakého hledáte.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Jakuba mohu doporučit ze své pozice dodavatele. Uměl mi přesně definovat, co chce změnit a byl přístupný navrhnutým zlepšením. Komunikace probíhala v přátelském duchu, byla rychlá a bezproblémová, stejně jako platba za odvedenou práci.

Martina Zapletalová, DiS.

kodér webových stránek
mz-mee.eu ~ zapletalova.m@mz-mee.eu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS