Doporučení z první ruky

Jakub Brada, DiS. — firemní konzultant, expert na digitalizaci firemních procesů a bezpečnost v kyberprostoru


Zobrazuji všech 5 doporučení

Robert Vlach

S Jakubem jsem spolupracoval několikrát na různých projektech, kde jsem byl jako konzultant. Je to poctivý, svědomitý a zkušený profesionál, kterého jen tak něco nerozhází a má výdrž, skvělý parťák při běhu na dlouhou trať. Pokud hledáte dlouhodobou externí podporu do týmu, tohle je člověk, jakého hledáte.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

S Kubou jsem měl možnost spolupracovat na vývoji portálu Motorating.cz. Nejvíce na něm oceňuji jeho spolehlivost, zodpovědnost, vysoký etický standard a velice silný proklientský přístup. Osobně mám velké štěstí v tom, že jsem obklopen proklientsky orientovanými lidmi, ale Kuba je v tomto opravdu výjimečný. Vřele spolupráci doporučuji!

Daniel Dimitrov
www.danieldimitrov.cz dimitrov.dan@gmail.com 720 685 724

Strukturovaná spolupráce na více typech odlišných projektů od zavedení objednávkového a skladového systému do firmy až po detailní rozbor dodavatelů a práci s nimi. Spolupráci s Jakubem Bradou mohu za naši společnost doporučit. Veškerá komunikace funguje na vysoce profesionální úrovni.

Ctirad Sára
spolumajitel BeWooden Company s.r.o.

S Jakubem spolupracujeme už něco málo přes rok a jeho zkušenosti a profesionalita v oboru patří mezi jeho přednosti. Díky němu se nám ve firmě podařilo optimalizovat větší část dodavatelů a zajistit jak lepší vztahy, tak také cenově výhodnější podmínky, kde jsme našli zajímavé úspory. Na jeho zkušenostech jsme stavěli také při implementaci ERP systému, kde přebral větší část tohoto projektu a dotáhl ho do konce. Tyto služby mohu maximálně doporučit.

Jakub Najdek
majitel a jednatel Elementstore

S Jakubem jsem konzultovala výběr dodavatele zboží, e-shopového řešení, domény, realizaci stánkového prodeje na veletrzích a výstavách, ale také komunikaci s úřady. Na naší spolupráci oceňuji skvělou komunikaci, připravenost, strukturované a srozumitelné informace a kvalitu dodané práce. Spolupráci s ním doporučuji.

Monika Marková
provozovatel e-shopu levne-stribro.cz